Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś wie gdzie i w jakich cenach będzie można kupić bilety na mecz w Pradze? Albo w Dortmundzie jak się tam nie uda? Przede wszystkim gdzie tego szukać. I może fanklub fcb organizuje jakiś wyjazd?
2
@Sabrina_spellman czy aby wspominanie o użytkowniku, który nie bierze udziału w dyskusji nie jest sprzeczne z regulaminem?
0
@student97r zarzucasz mu, że jego teksty są dla Ciebie niezrozumiale i na granicy prowokacji a ja mimo, że starałes się napisać ten wpis w łagodnym kontekście to ja mam właśnie takie same odczucia co do Twojego posta jak Ty do jego. Całkowicie niepotrzebny.
6
@Katalończyk 99 bez sensu komentarz. Widać, że starsze babcie, chodziło o to co ludzie sobą reprezentowali. Wszystkiego było mniej, więc i problemy były mniejsze, bardziej beztrosko się żyło.
0
@marcin000019 ponoć w żabce maja być
1
@Striker zdecydowanie puma ignite. Może do 300 znajdziesz, jak nie to na pewno do 350 zł.
0
@Hushovt mi też się wydaje, że na zawodnikach wyglądają fajnie, przede wszystkim bardzo świeżo.
0
@jaras121 właśnie chodzi o to, że weszłam ostatnio i nie było nic do obstawienia
1
Liga typerów fcb już wystartowała czy na razie nie?
0
@TheKoziol no ja nie wiem jak tu pogodzić tyłu tak dobrych ofensywnych graczy, ciężka sprawa. Oczywiście jestem za transferem Neymara ale trzeba było nie brać Grizmanna.
0
@nitey no teraz dopiero też o tym pomyślałam
0
@rDinho dzięki, ciekawa sprawa, kiedyś przy okazji wizyty na pewno zajde
0
@kolomen2 pamiętam że w stsie było tak, że był duży plik kartek że wszystkimi zakładami na dany dzień i się spisywało na osobnej kartce numer zakładu i typ i pani przy komputerku to wprowadzala
1
Są tu jakieś osoby mieszkające w Stanach? Zawsze mnie zastanawiało, skąd wy się tam wzieliście? Czy zwykły Polaczek może sobie tam zacząć życie? Czy to wcale nie takie proste?
0
@nvidd@nvidd myślę, że redbull.
0
@Piotr,1985 no łatwo nie będzie miał, oby zamknął im usta swoją grą
0
@RedKorsak ale pieprzenie xd z tego co wiem to mlody nie jest ciągle z Neymarem, normalnie bywa u swojej matki bądź z rodziną Neymara.
0
@krzychu1526 flash nie jest z marvela xD.
0
A gdzie pracujesz?
0
@piotr87fcb ja też :D.
0
@4drian0 zżółkły biały xd.
0
@hardmind czemu, ja myślę, że ostatnia Cafe Belga była całkiem na propsie
0
@marcinnikt dla nas to nie był ani dobry deal ani słaby. Był za to bardzo dobry dla Borussii.
0
@Barti123 zazdroszę bo ja w tym tygodniu drugie zmiany...
1
@mikiiki 80 zł XD.
0
@Yoshi94 to samo pomyślałam xD.
2
Jakby zagrali podstawowi to byłoby narzekanie, że czemu ich zajeżdża, że powinni odpocząć.
1
A czy następny sezon nie ma być ostatnim Pique?
0
U mnie w liceum było coś takiego jak klasa ogólna, gdzie osoby mogły dowolnie sobie wybrać rozszerzenia. Wybrałam wtedy geografie, wos i angielski, co wiem, że było dobrym wyborem.
Jeśli nie masz takiej opcji u siebie to chyba jednak lepiej technikum, brak geografii w liceum może uciąć Ci później punkty w rekrutacji
0
Cilessen, Rafinha, Denis bye. Napastnik, bramkarz i lewy obrońca welcome. I tyle, co więcej trzeba?