Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@przroman ciekawe czemu tak wyszło, ja będąc w Holandii normalnie obstawialam.
2
@norbi77 noo, popieram, świetny film, aż żal że się kończy
2
@betonito jaka znowu bójka z messim? XD
1
https://www.facebook.com/1135770159778726/posts/2922607751094949/
Pani dyrektor sanepidu w Słubicach... No nieźle xD ale to jest obraz polskiej służby.
Kooooochanieee jak się maaasz
0
@mikiiki Nike, Sizeer, sneakers
0
@KxxvK no dokładnie, nie wiem skąd on takie bzdury wziął.
0
@Hiacynk jak to? C jest tylko na krótką przyczepę, a E nie robisz? A kwalifikacje wstępne? Na przewóz rzeczy, to też trzeba.
0
@arasz1819 wirus koronny? A co to? Coś jak świadek koronny?
1
@EldoradoHaze ja Świebodzin, czyli dosyć blisko. Na razie spokój tutaj, zobaczymy jak pójdę do pracy :D.
1
@Hushovt aktualnie to chyba 7 xd
0
@Kapitan_SW warto zasięgnąć jakiś najprostszy samouczek i obadać właśnie dział z tematyką podróży, na pewno taki jest
0
@xVENUMx ciekawe kto będzie grał na prawej obronie...
1
@Szakalaka12369 żartujesz? A Countinho i Dembelele? Obydwa transfery za duża kasę
0
@AdiKingu96 moim zdaniem nie ma sensu się fatygować
0
@dariooo w tygodniu myślę, że trafisz na moment, ze nie będzie tak dużo ludzi jak w weekendy więc powinno być spoko
4
Bramkarz traci dwa gole i zostaje zawodnikiem meczu... Ciekawe.
0
@Balus "OK Setien powinien wcześniej ściągnąć Frenkiego." hmm, zacznijmy od tego, że w ogóle go nie ściągnął
1
@Lucassito słabiej od De Jonga nie zagra xd
3
De Jong tragedia
0
@baddiekix też mam problem gdzie oglądać serię Chicago więc od dłuższego czasu jestem w tyle...
0
@Culé a muerte mieszkasz na stałe w Hiszpanii?
3
@Pablopicasso27 chwytak - wiśnióweczka? xdd
0
@Evrile nie wiem jak to wygląda na Spotify, nie lubuję się od jakiegoś czasu tymi gatunkami6ale swego czasu Three Days Grace i Skillet. Ale mało znani to oni chyba nie są
0
@barcowy1899 a nie masz może nadwagi? To też swoje robi, tam samo jak źle odzywianie się i brak jakiegokolwiek ruchu
0
@MichalZZZ flaczki. Flaczków nie zjem i ogólnie wszelkich podrobów typu wątróbka, żołądki... Miałam okazję próbować kaczkę, też już więcej nie zjem. Tam samo sushi, okropieństwo. Owoce może też be oprócz krewetek i kalmarów. Ponadto mięso, które jest bardzo otłuszczone, a w kurczaku chociażby nie może być żadnych żyłek itp. Nie ruszam też kupnych hamburgerów z biedry czy Lidla, sam zapach mnie zabija.
0
@MichalZZZ dokładnie jak kolega wyżej. W marcu jeszcze wszyscy będą obsrani ale kwiecień już będzie spokojny.
0
@tomFCB jak już temat się zaczął... Możesz mi powiedzieć jaki dokładniej jest Hołownia? Jestem trochę w tyle z takimi sprawami i po prostu chcę go lepiej poznać, przykładowo jego poglądy.
0
@Volk zaciekawiłeś mnie xd.
0
@gumaz podobne do Olimp w ogniu... Londyn w ogniu :D albo też z Butlerem, o łodzi podwodnej, Ocean Ognia
0
@beznicku1000 dzięki, Daniela Alves