0

@przroman ciekawe czemu tak wyszło, ja będąc w Holandii normalnie obstawialam.

2

@norbi77 noo, popieram, świetny film, aż żal że się kończy

2

@betonito jaka znowu bójka z messim? XD

1

https://www.facebook.com/1135770159778726/posts/2922607751094949/
Pani dyrektor sanepidu w Słubicach... No nieźle xD ale to jest obraz polskiej służby.
Kooooochanieee jak się maaasz

0

@mikiiki Nike, Sizeer, sneakers

0

@KxxvK no dokładnie, nie wiem skąd on takie bzdury wziął.

0

@Hiacynk jak to? C jest tylko na krótką przyczepę, a E nie robisz? A kwalifikacje wstępne? Na przewóz rzeczy, to też trzeba.

0

@arasz1819 wirus koronny? A co to? Coś jak świadek koronny?

1

@EldoradoHaze ja Świebodzin, czyli dosyć blisko. Na razie spokój tutaj, zobaczymy jak pójdę do pracy :D.

1

@Hushovt aktualnie to chyba 7 xd

0

@Kapitan_SW warto zasięgnąć jakiś najprostszy samouczek i obadać właśnie dział z tematyką podróży, na pewno taki jest

0

@xVENUMx ciekawe kto będzie grał na prawej obronie...

1

@Szakalaka12369 żartujesz? A Countinho i Dembelele? Obydwa transfery za duża kasę

0

@AdiKingu96 moim zdaniem nie ma sensu się fatygować

0

@dariooo w tygodniu myślę, że trafisz na moment, ze nie będzie tak dużo ludzi jak w weekendy więc powinno być spoko

4

Bramkarz traci dwa gole i zostaje zawodnikiem meczu... Ciekawe.

0

@Balus "OK Setien powinien wcześniej ściągnąć Frenkiego." hmm, zacznijmy od tego, że w ogóle go nie ściągnął

1

@Lucassito słabiej od De Jonga nie zagra xd

3

De Jong tragedia

0

@baddiekix też mam problem gdzie oglądać serię Chicago więc od dłuższego czasu jestem w tyle...

0

@Culé a muerte mieszkasz na stałe w Hiszpanii?

3

@Pablopicasso27 chwytak - wiśnióweczka? xdd

0

@Evrile nie wiem jak to wygląda na Spotify, nie lubuję się od jakiegoś czasu tymi gatunkami6ale swego czasu Three Days Grace i Skillet. Ale mało znani to oni chyba nie są

0

@barcowy1899 a nie masz może nadwagi? To też swoje robi, tam samo jak źle odzywianie się i brak jakiegokolwiek ruchu

0

@MichalZZZ flaczki. Flaczków nie zjem i ogólnie wszelkich podrobów typu wątróbka, żołądki... Miałam okazję próbować kaczkę, też już więcej nie zjem. Tam samo sushi, okropieństwo. Owoce może też be oprócz krewetek i kalmarów. Ponadto mięso, które jest bardzo otłuszczone, a w kurczaku chociażby nie może być żadnych żyłek itp. Nie ruszam też kupnych hamburgerów z biedry czy Lidla, sam zapach mnie zabija.

0

@MichalZZZ dokładnie jak kolega wyżej. W marcu jeszcze wszyscy będą obsrani ale kwiecień już będzie spokojny.

0

@tomFCB jak już temat się zaczął... Możesz mi powiedzieć jaki dokładniej jest Hołownia? Jestem trochę w tyle z takimi sprawami i po prostu chcę go lepiej poznać, przykładowo jego poglądy.

0

@Volk zaciekawiłeś mnie xd.

0

@gumaz podobne do Olimp w ogniu... Londyn w ogniu :D albo też z Butlerem, o łodzi podwodnej, Ocean Ognia

0

@beznicku1000 dzięki, Daniela Alves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?