Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konias4318 szkoła dla elity, to ma pewno. Do tego Breaking Bad i sex education na rozluźnienie jak to ktoś pisał. A no i Stranger Things
0
@damian16161212 moje osobiste życzenie jest takie, że w raz z końcem maja kończy się ta epidemia... Oby i nawet wcześniej ale tak realnie patrząc sądzę, że czerwiec już będzie spokojny.
0
@4drian0 widać, że lubi Maka
0
@TheNekro94 Stranger Things, sex education, suits.
1
@Danny Gaucho bez kitu :D
1
To tylko ja czy Mark Wahlberg i Matt Damon wyglądają jak zaginieni bracia?
0
@Felipe_PL jestem Bogiem
0
@Walker ja nie wiem, mi się wyświetla jakiś łysy gościu z blondyna gadający o kij wie czym
0
@Mati90fcb Spotify, Tidal, YouTube premium.
0
@Jaca27 i do tego żubry.
1
Czy makaron ma dla Was znaczenie? W takim sensie, że ja na przykład do rosołu muszę mieć cienkie nitki, nic innego, a do pomidorowej świderki albo muszelki.
0
@MesQueUnClub_87 też już tak mam, widzę, że film jest polski i od razu jestem na nie. Nie wiem czemu, taki już jest.
0
@rybi tak jest xD
0
@barcafan9512 u nas L4 odpada, ci co są teraz na L4, po powrocie i tak mają wypisać urlop na 2 tygodnie, a kto nie ma urlopu to bezpłatny.
0
Wczoraj płakałam bo urlop muszę zmarnować na tydzień na postój w firmie. Dzisiaj już wiem, że postój potrwa 2 miesiące prawdopodobnie, w zależności od zmian sytuacji na świecie, w tym każdy pracownik ma wykorzystać 2 tygodnie urlopu a reszta postojowe płatne 100 procent od stawki podstawowej. Wakacji nie ma, to fakt, finansowo też ciut gorzej ale lepiej niż się spodziewałam, że będzie.
0
@FafitFCB a kocica papierosa, upaliła kawał nosa
1
Zakład mój staje, wstępnie do 30 marca, od piątku włącznie, i oczywiście co? Nie ma postojowego, bo mają na uwadze nasze dobro finansowe i dają urlopy, niby trzeba pokryć 6 dni ale jednak... Ja mam aktualnie 17, potem na urlop latem 10 i co? Lipa. Postojowe będzie jesli się to wszystko przedłuży. Niby zakład nie może mnie zmusić do wzięcia urlopu ale co mogę innego zrobić? Myślę o L4 ale ciężka sprawa, lekarze prywatnie nie przyjmują a rodzinna jest niezbyt skłonna. Takie problemy teraz
0
@Mati90fcb nie.
0
@LuisSalvano ile masz lat i czego uczysz w szkole? xd
0
@xVENUMx pamiętam jak dzień przed finałem przylecieli a ja na lotnisku w Berlinie czekałam na nich z nadzieją, że ich zobaczę, nie udało się, dużo biegania było i skończyło się na tym, że widziałam tylko ich autokar jak obok przejeżdża, ale też się liczy :D
0
@michal26 pomijając paskudny upadek to xDDDDD
0
@Danny Gaucho brazil.
0
@kuz ale to jak, do sklepu wyjść nie można? No jednak jakąś ludzkie potrzeby są.
0
@Nou pewnie, mam akurat dietę i już brak pomysłow na obiady xddd
0
@matteoFCB od 2 lat maksymalnie... To skąd niby by wiedzieli jak grał Neymar za czasów gry w Barcelonie? Oj zastanów się zanim zaczniesz głupoty pisać.
0
@Jaca27 ja się też zastanawiam jak u mnie, mój dział akurat robi fotele do Audi i Lambo, włoskie fabryki chyba dalej pracują skoro mamy zamówienia
0
@msmsms na żółtym serze nie, z żółtym serem i owszem. Do tego z wedlinką i szczypiorkiem.
0
@Brusu aż czasami chciałoby się mieszkac na osiedlu, żeby razem z sąsiadami zaśpiewać "Przez twe oczy zielone". Ale mieszkam w domu na wsi...
0
@Gomess mam tak samo, Stranger Things, Narcos, Breaking Bad tak jak u Ciebie, wciągnęły mnie bardzo, a Peaky Blinders, dwa odcinki i nic, nie chce mi się go oglądać, chłopak mój za to uwielbia.
2
@Bykunn nie chodzi o to czy przejedzie czy nie. Ale jak się dostać skoro będzie leciał. Jak pojedzie autem to co z nim zrobi? A nikt pewnie nie będzie chciał go zawieźć bo potem będzie miał kwarantanne.