0

@Konias4318 szkoła dla elity, to ma pewno. Do tego Breaking Bad i sex education na rozluźnienie jak to ktoś pisał. A no i Stranger Things

0

@damian16161212 moje osobiste życzenie jest takie, że w raz z końcem maja kończy się ta epidemia... Oby i nawet wcześniej ale tak realnie patrząc sądzę, że czerwiec już będzie spokojny.

0

@4drian0 widać, że lubi Maka

0

@TheNekro94 Stranger Things, sex education, suits.

1

@Danny Gaucho bez kitu :D

1

To tylko ja czy Mark Wahlberg i Matt Damon wyglądają jak zaginieni bracia?

0

@Felipe_PL jestem Bogiem

0

@Walker ja nie wiem, mi się wyświetla jakiś łysy gościu z blondyna gadający o kij wie czym

0

@Mati90fcb Spotify, Tidal, YouTube premium.

0

@Jaca27 i do tego żubry.

1

Czy makaron ma dla Was znaczenie? W takim sensie, że ja na przykład do rosołu muszę mieć cienkie nitki, nic innego, a do pomidorowej świderki albo muszelki.

0

@MesQueUnClub_87 też już tak mam, widzę, że film jest polski i od razu jestem na nie. Nie wiem czemu, taki już jest.

0

@rybi tak jest xD

0

@barcafan9512 u nas L4 odpada, ci co są teraz na L4, po powrocie i tak mają wypisać urlop na 2 tygodnie, a kto nie ma urlopu to bezpłatny.

0

Wczoraj płakałam bo urlop muszę zmarnować na tydzień na postój w firmie. Dzisiaj już wiem, że postój potrwa 2 miesiące prawdopodobnie, w zależności od zmian sytuacji na świecie, w tym każdy pracownik ma wykorzystać 2 tygodnie urlopu a reszta postojowe płatne 100 procent od stawki podstawowej. Wakacji nie ma, to fakt, finansowo też ciut gorzej ale lepiej niż się spodziewałam, że będzie.

0

@FafitFCB a kocica papierosa, upaliła kawał nosa

1

Zakład mój staje, wstępnie do 30 marca, od piątku włącznie, i oczywiście co? Nie ma postojowego, bo mają na uwadze nasze dobro finansowe i dają urlopy, niby trzeba pokryć 6 dni ale jednak... Ja mam aktualnie 17, potem na urlop latem 10 i co? Lipa. Postojowe będzie jesli się to wszystko przedłuży. Niby zakład nie może mnie zmusić do wzięcia urlopu ale co mogę innego zrobić? Myślę o L4 ale ciężka sprawa, lekarze prywatnie nie przyjmują a rodzinna jest niezbyt skłonna. Takie problemy teraz

0

@Mati90fcb nie.

0

@LuisSalvano ile masz lat i czego uczysz w szkole? xd

0

@xVENUMx pamiętam jak dzień przed finałem przylecieli a ja na lotnisku w Berlinie czekałam na nich z nadzieją, że ich zobaczę, nie udało się, dużo biegania było i skończyło się na tym, że widziałam tylko ich autokar jak obok przejeżdża, ale też się liczy :D

0

@michal26 pomijając paskudny upadek to xDDDDD

0

@Danny Gaucho brazil.

0

@kuz ale to jak, do sklepu wyjść nie można? No jednak jakąś ludzkie potrzeby są.

0

@Nou pewnie, mam akurat dietę i już brak pomysłow na obiady xddd

0

@matteoFCB od 2 lat maksymalnie... To skąd niby by wiedzieli jak grał Neymar za czasów gry w Barcelonie? Oj zastanów się zanim zaczniesz głupoty pisać.

0

@Jaca27 ja się też zastanawiam jak u mnie, mój dział akurat robi fotele do Audi i Lambo, włoskie fabryki chyba dalej pracują skoro mamy zamówienia

0

@msmsms na żółtym serze nie, z żółtym serem i owszem. Do tego z wedlinką i szczypiorkiem.

0

@Brusu aż czasami chciałoby się mieszkac na osiedlu, żeby razem z sąsiadami zaśpiewać "Przez twe oczy zielone". Ale mieszkam w domu na wsi...

0

@Gomess mam tak samo, Stranger Things, Narcos, Breaking Bad tak jak u Ciebie, wciągnęły mnie bardzo, a Peaky Blinders, dwa odcinki i nic, nie chce mi się go oglądać, chłopak mój za to uwielbia.

2

@Bykunn nie chodzi o to czy przejedzie czy nie. Ale jak się dostać skoro będzie leciał. Jak pojedzie autem to co z nim zrobi? A nikt pewnie nie będzie chciał go zawieźć bo potem będzie miał kwarantanne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?