1

@fcbarcafan19 to nie twój budżet, nie twoje pieniądze to co się przejmujesz

0

@max1982 im niżej zjezdzasz to powinny Ci się załadować kolejne posty

0

@Matan_Zajcev to jest hit :D

0

@Isso89 uwaga, podaję składniki : ser, salami, bekon(boczek), pieczarki, kukurydza, oliwki zielone.

1

@BARCA_FOR_EVER 3 rząd, gościu ostatni z prawej z Celty, kto to jest? XD zgłupieć idzie

0

@barcelonaLM szkoda, ekstraklasy nie ma co obstawiać

0

@kkbarca no w chuu.

2

Czemu właściwe odwołane skoki? Tak źle się zapowiadają warunki czy co?

0

@busquets5 no i teraz pytanie, będzie nas męczył tym czekaniem czy zaraz znowu coś się pojawi? No i oczywiście, featy na pewno będą, głównie liczę na coś zagranicznego

0

@busquets5 czekam, bardzo intrygujący kawałek jednakże mam nadzieję, że nie nie będzie to płyta o miłości,, że to tylko jeden taki kawałek.

0

@Triv44 somsiada nie lubię.

0

@Michu94 masz dziewczynę? Bo z takim wysokim progiem to chyba ciężko o Ciebie zabiegać xD

0

@BARCA_FOR_EVER musisz w ciągu ostatnich 24h obstawic jakiś mecz

0

@jeyx77x DJ smash - volna ( seaven bootleg)

0

@VenoM a co, lepsze klepanie na tyłach? W takich momentach piła szybko do przodu

0

@kulek22 też chciałam ale zapomniałam puścić, teraz żałuję

21

Śmiechu warte xD koniec meczu, cała drużyna poleciała na przód a Umtiti i Semedo podają między sobą xD

0

@Colon nie wypuściłabym Neymara.

0

@Kengo żarcik rozumiem, nawet mnie rozśmieszył jak czytam ale pewnie na żywo byłoby inaczej xd

0

@Rudi35 G-shocka znajdziesz za 300 zł spokojnie, starsze modele, a on się najlepiej sprawdzi w Twoich warunkach

0

@Chwytliwy znam to z nazwy ale totalnie nie ogarniam o co w tym chodzi

0

Neymar I miss you... Pomyślcie gdzie byśmy teraz byli gdyby udało się go pozyskać. Nikt by nie płakał, że Dembelele znowu kontuzja, że Countinho sobie nie radzil i poszedł na wypożyczenie, że Grizmann też sobie nie radzi i nie wiadomo na jakiej pozycji go stawiać, że nie ma nikogo na rezerwie.

0

@DanielOOL sex education na netflixie

0

@DanielOOL szukaj na chilli, filmy za grosze. Chyba że sępisz

0

@Xwowrak ostatni posiłek o 17? Normalny jesteś? Chyba że chodzisz spać o 20

0

@Aaron10 elaganckie, szkoda tylko, że nie przyznali mi biletu na Euro.

0

@Kuczek też ma problem z odsluchiwaniem wiadomości głosowych, nie idzie i tyle, dopiero na laptopie mogę. Ale więcej problemów nie mam

0

@4drian0 często można liczyć na cashout kiedy zostały Ci mecze z najniższym kursem, nie jest nigdy powiedziane, że dostaniesz casha.

5

Można się śmiać ale jak grał u nas na skrzydle za Neymara, bodaj podczas kontuzji Brazylijczyka, to grał naprawdę fajnie, i strzelał i ogólnie było nieźle. Trochę czasu już minęło, nie grał też za dużo ale czy ja wiem czy taki wielki comeback by się nie udał? Gramy tragicznie, lewe skrzydło dramat więc....

0

Jakim my dzisiaj zagraliśmy ustawieniem? Bo po zobaczeniu składu było to dla mnie dość nie zrozumiałe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?