Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ szczerze? Nie wiem, gdzieś zasłyszane xd
0
@DoctorSleep Tottenham w tym sezonie słabo, nie ma opcji jak dla mnie że przejdą Lipsk
2
@Pilka_jest_okragla noo, też liczę na chłopaka w Klasyku, w podstawie oczywiście
0
Runcolors to legitny sklep z butami? Chodzi generalnie o to, że mają u siebie buty Nike z przecena 50 procent, z 800 zł na 400 i zawsze jak widzę takie zniżki to mam mieszane uczucia
0
@Klaudix smaczku dodał post Wadima Tyszkiewicza, który twierdził, że w Lubuskiem są już zarażeni wirusem ale nie może powiedzieć gdzie.
0
@NeroTFP Lubuskie. Pracuję w dużej firmie zatrudniającej około 1800 osób, wczoraj rozeszła się wieść, że nasi pracownicy byli na delegacji we Włoszech i prawdopodobnie wrócili z wirusem xd i rzekomo przebywają na oddziale zakaźnym. Mało tego, podobno po powrocie chcieli się badać ale nikt ich nie przebadał pod tym kątem. Bujda niezła. Firma dzisiaj wydała oświadczenie, że sprawa dotyczy jednego pracownika, który był na urlopie we Włoszech, zaraz po powrocie zgłosił się na przebadanie i od razu dostał od firmy 2 tyg wolnego. Panika niezła, ludzie cały dzień o tym gadali.
0
@jedrek7000 Jokera polecam zobaczyć, żebyś sam ocenił czy jest przereklamowany, a nie "podobno".
9
@sidzej jak 200 zł to nie jest dużo za spodnie to ja nie wiem ile jest...
0
@DaPi ja też :D.
0
Ktoś tutaj posiadał bądź posiada kurnik w celach zarobkowych? Mieszkam na wsi, za dzieciaka kury mieliśmy, teraz już zostało trochę ziemi niewykorzystanej i jak tak sobie człowiek myśli, a może by coś z tym zrobić. No i tak mi wpadły do głowy kurki i sprzedaż jaj. Zapewne ciężko będzie pogodzić pracę z hodowlą, więc zyski będą musiały być większe aniżeli obecna wypłata, żeby zająć się jednym.
1
Kolega tutaj jakiś chciał dać w meczu Bilbao +2,5 gola, na farcie ale się udało, u mnie na kuponie był niestety under, już prawie się udało a jednak... Ale Tobie gratuluję jeśli dzięki temu coś wygrałeś :D
0
@Colon w niedzielę ziemniaczki czasem ze schabowym a czasem z kurczakiem, i to tyle
0
Jeżu, godzina 2.47 a tu 1462 cules online : o
0
@NismoFCB szukaj wersji lite, Huawei jakiś się znajdzie
0
@V e B 96 czemu? Jestem chyba nie w temacie
4
@bartoszekkk no to w razie przegranej wytłumaczą się, że grali bez Hazarda
1
Myślę, że nie ma co narzekać na tego Braithwaite'a, dobrze patrzy mu z oczu :D a tak serio, trzeba dać mu szansę, nie raz zawodnicy teoretycznie nie na miarę wielkiego klubu, zaskakiwali. Liczę, że i tak będzie z nim, oby pokazał tym wszystkim specjalistom co wypowiadają się w mediach negatywnie na temat jego transferu, że jednak jest coś wart.
0
@DanielOOL noo, skoki na skoczni normalnej to tragedia.
3
@Volk jest luty, nie styczeń.
1
@SonBarcaGoku fajnie masz, gdzie pracujesz? xd
0
@SuperVegeta nie rozumiem, że co, że Liverpool nie będzie się dzisiaj na Wanda wysilać bo na Anfield ich rozjadą? Wątpię, że mają takie założenie. Takie założenie mają tylko drużyny, które potem przepierd z kretesem. Gol na wyjeździe jest dużo wart więc sądzę, że Liverpool będzie się wysilał, żeby strzelić brameczkę.
2
@July_6_BcN ja nie wiem co wy tak rozpaczacie, raz się przegrywa, raz się przegrywa
0
@Kengo może wyspa fantazji się kwalifikuje
0
@Criss18Barca a jaka jest Twoja wymówka? xd
5
@IronSanHybrid nieeee, seeeeriooo?
1
@FCBMati10 mówisz o zdjęciach na instargramie? Mi się wydaje, że to chyba specjalnie zrobione a on wcale tak aktualnie nie wygląda, ale kto to w sumie wie
1
@FC1899Barca niech biorą Valverde. Mówię poważnie
1
Ciężko przeleciec tyle postów w poszukiwaniu tych o tematyce więc zacznę znowu. Quebonafide. W końcu wrócił, Romanticpsycho a teraz Jesień. Ten drugi kawałek zrobił na mnie nie źle wrażenie, nie przepadam za takimi spiewanymi refrenami ale ten coś ma, w każdym razie jest to całkiem inny Quebo niż ten którego znamy z Somy czy Egzotyki i mam teraz wrażenie, że grono jego odbiorców może się zmienić. Mam w gronie znajomych tych słuchaczy, który znają Kubę od Egoztyki i twierdzą, że jest to słabe, czyli już nie wpada w ucho. Bo co? Quebo tam nie krzyczy, nie jest rytmiczne, dosyć takie powolne. Ale tam są emocje, dużo emocji, które gdzieś tam w nim siedziały. Płyta będzie inna od pozostałych, myślę, że nie ma co tam liczyć na energiczne kawałki, może jeden czy dwa, ale i tak warta odsłuchania
0
@jeyx77x ostatnio fajna rola w filmie o Tedzie Bundym
0
@bixmix popieram w pełni. W gimnazjum uważałam za najlepszych raperów Chade, Peje, Piha i jakiegoś tam Kaczora, czasami Pezet ale to już już inny level. Teraz po czasie już wiem, czemu ciągle miałam taki depresyjny nastrój, a pffeee. Dobrze, że te czasy już minęły.