0

Puścić chłopaka, stracił formę strasznie i do tego u nas nie wiele sobie pogra, zresztą nie ten poziom. As Roma była dla niego dobra, może jeszcze jakaś oferta wpadnie, należałoby ją przyjąć, oczywiście za rozsądną cenę, może gdzie indziej się odnajdzie. w każdym razie, podziekujmy mu za ładną grę w minionych latach i puśćmy wolno

1

Niech sobie gwizdają. Pique wie, że wygrał juz życie :D a tak całkiem serio, on nie ma się co tym przejmować, niech się skupi na dobrej grze i treningach. Pique jest na dobrej drodze do odzyskania formy z poprzedniego sezonu, dzisiaj juz był o niebo lepszy niż w ostatnich meczach. Jeszcze będziecie go wychwalać w niebiosa i gadać, że zawsze go wspieraliscie jak się ogarnie i będzie czyścić każdą piłkę plus jakieś brameczki bo zapału do strzelania i akcji pod polem karnym przeciwnika to mu nie brakuje :D ten Gerard jeszcze wróci. Podobnie wierzę w Alvesa i Rakitica.

1

Wyjazd mi z tym Pogba, nie ma sensu płacić tyle pieniędzy za takiego grajka kiedy możemy mieć dwóch o podobnej jakości za taką cenę. Niektórzy jadą po Rakiticiu jak po burej s*ce a wcale tak źle nie grał, właśnie dzisiaj jego jak i całej drużyny gra mi się podobała. Oczywiście, był czasami zastój, niepotrzebne podania, brak jakiejś pewności przy zagraniach czy szansach strzeleckich ale Ivan naprawdę nie jest taki zły jak o nim mówicie. Ja tam dostrzegłam dziś kilka naprawdę eleganckich zagrań. Wierzę, że gość się jeszcze rozkręci i będzie dobrym kreatorem gry ma miarę Barcelony.

0

Dobry mecz, brakowało szczęścia, ale pierwszy raz od jakiegoś czasu powiem, że zagraliśmy naprawdę dobrze. O ile na kilka rzeczy przymkne oko tak na to nie mogę... Neymar, na litość boską, to nie jest Messi, sam meczu nie wygra i albo Zacznie podawać do Suareza albo niech chociaż lepiej strzela i nie traci piłek bo swoich bezsensownych zabawach... Jaki on jest nieznośny

2

Szkoda, że mamy takiego pecha... Bo ja tu widzę nawet 2:0 po pierwszej połowie. Gramy dzisiaj dobrze ale skuteczność czasami naprawdę fatalna. Ogólnie wszyscy dzisiaj grają przyzwoicie, Rakitic parę ładnych podań, miał szansę na bramkę ale Suarez trochę za plecy mu podał, Mathieu stabilnie, Pique aż tak nie razi swoją nieporadnością jak ostatnio. Munir trochę blado ale nie będę chłopaka tyrać. I dzięki Bogu za Bravo :D

1

Podoba mi się taki zarośnięty Bravo :D do tego emanuje taką pewnością siebie, cieszę się, że w końcu wrócił :D

0

W sumie podoba mi się ustawienie 3-5-2. Alves nie musiałby tyle wracać do obrony, co ostatnio mizerne mu idzie. Zresztą on więcej jakości właśnie pokazuje w wyższym ustawieniu, Alba tez jest w tym świetny, boczne sektory połowy przeciwka to ich miejsce. Czasami trzeba dokonać zmian, często się one opłacają. Zobaczymy co zastosuje Lucho, jego decyzja będzie tą najbardziej odpowiednią.

1

Z Rakiticiem to przesadzasz, to dobry transfer

2

Działa, uuups ;)

0

Cała magia Twojego komentarza prysła w momencie gdzie zamiast Duma pojawiała się Dupa xD

0

Douglas może grać ;)

3

A ta Higuaina ponoć przeleciała w nocy na tle Superksiężyca :D

2

Każdemu nie dogodzisz. Wam nie pasuje ale dla mnie to idealna pora, meczyk a wieczorem imprezka :D

0

Ja to samo ;) Mówię sobie "No to będzie hat trick Suareza, na pewno on będzie strzelał !" I patrzę ... a gdzie tam ! Neymar podchodzi do strzału i do tego przestrzela ....Powinien oddać to Luisowi, raczej tak wypadało kiedy nie było głównego wykonawcy :D Ale to Ney. Mam wrażenie jakby rywalizował jednostronnie ze Suarezem...-.-

1

Również popieram. Luis jest raczej skromny , Neymar zaś gwiazdorzy i naprawdę mało podaje Luisowi ... I ogólnie mimo wielkiego potencjału i umiejętności, nie widzę go na razie w TOP3 Złotej Piłki.

0

Z jednej strony dobra oferta ale z drugiej nie chcę się pozbywać Daniego ... Może nie jest teraz w dobrej formie, ale powiedzmy sobie szczerze, kto z Barcy jest ? No właśnie... Facet jeszcze pokaże, że jest niezastąpiony. Sergi Roberto może i świetnie sobie radzi ale to wciąż nie ten sam poziom moim zdaniem ....

0

Szydzisz z niej a to wcale nie głupi pomysł ;) Zresztą nie ona pierwsza to napisała. Alves dobrze sobie radzi w ataku i myślę, że by się tam sprawdził. Sandro i Munir to nie ta liga niestety, chociaż wierzę w chłopaków, czasami błysną jakimś dobrym zagraniem czy coś. W każdym razie ale zmiana ustawienia albo Alves bądź faktycznie Iniesta na skrzydło ;)

4

My tu pitu pitu a Pedrito strzelił gola dla Chelsea

1

Suarez to dobry dzik, uwielbiam go po prostu. Jak już wspomniano trylion razy, idealnie się wkomponował w Barce. Suarezowi tak nikt nie podskoczy jak do Neymara chociażby, taki twardy z niego zawodnik, takiego trzeba :D Nie dość, że zostawia serce na boisku to jeszcze przecież strzela i to jak czasami ! Transfer sezonu !

0

Pique w ataku? Szczerze to marzę by to zobaczyć. Uwielbiam jego wejścia w pole karne przeciwka i zawsze czekam aż się popisze jakąś ładną brameczką :D a Ter Stegen... Po części jest winny, bo z tego co było widać nie wiele robił by chociaż jakoś tą piłkę sięgnąć ale z drugiej jest to zdecydowanie strzał życia Florenziego i ciężko było przewidzieć że ta piłka wpadnie do bramki.

0

Sędzia porażka. Ale jak ktoś wcześniej napisał, Messi ignoruje Roberto .... nosz kurde, ogólnie coś źle się dzieje. Chłopaki dobrze grają, są akcje ale gdzieś coś nie trybi

0

macie linka na angielski komentarz ? bo na razie tylko mam francuski a eleven to szkoda gadac, padło xd

1

Nie mieli wybierać 11 sezonu?

0

Podoba mi się gra obrony, reszta to cóż...parę sytuacji ale niewykorzystane. Mam nadzieję, że wezmą się do roboty bo tego nie możemy przegrać.

3

Bezsensowna ocena dla Gerarda.. Oceniacie grę czy zachowanie? Bo do czasu czerwonej kartki Pique był jednym z najlepszych na boisku, dawaj z siebie sto procent , pracował w defensywie i ofensywie. Ocena zdecydowanie za niska i zbyt subiektywna ze strony redakcji, totalnie niezrozumiała.

2

Jak na moje Pique tak nie powiedział. Gestykulacja mówi co innego

0

No cóż, zgodzę się, że w sytuacji oglądania z kimś jest problem, wtedy kabelkiem pod telewizor i jechane ...Ale właśnie , zamiast zawodników będą klocki lego xd Eleven na pewno będzie w jakiejś kablówce, o to nie ma się co martwić ale jak napisano , może faktycznie ominie nas jakaś kolejka.

1

Mi to szczerze wszystko jedno, gdzie będzie tam będę oglądać, nawet w słabej jakości na streamach. Dawniej nie bylo Full HD i ludzie jakoś żyli. Współczuję tym co mają Nc+ i stracili ligę hiszpańską ale te wasze bulwersy są juz śmieszne xd wszystkich wzywają, że muszą placic tyle i tyle za abonament .. No trudno , życie. Takie rzeczy się zdarzają. Dla nich priorytetem była ekstraklasa bo z niej słyną głównie, la liga to podrzedna sprawa , stracili kasę i nie starczyło. Nie ma to nie ma, na chu dążyć temat.

0

Jest Piquenbauer i Verma i już nas tak nie przechodzą przez obronę, plus Alba oczywiście :D

6

Tak, można :) .....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?