Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
U Ciebie to dostrzegam kulturke 100%. Brawo. Idź głosuj na PiS. Macie ten sam poziom
1
Rozumiem ;) teoretycznie patrząc na to, że ma stały elektorat to im mniejsza frekwencja tym ma większe szanse, ale nie ma co na ten temat gdybać bo jest to bardzo zmienne. Głosujemy i niech się dzieje wola boża
2
Zgadzam się. I fakt, niestety takiej frekwencji nie będzie, Polacy nie głosują bo uważają, że nie mają na to wpływu..."mój głos nic nie zmieni " pomyślało miliony Polaków... Boli takie podejście, każdy głos się liczy. Chcąc coś zmienić trzeba się zjednoczyć.
0
0
Niby tak, niby się zgadzam ale nie liczylabym na kolacje Korwina z PiSem. Nienawidzi ich tak samo jak PO
0
2
Juan Mata, Penelope Cruz i Jessica Alba, no cóż :D
0
mało, mało xd
0
No powiedzmy sobie szczerze, Pique to wygra :D jednak boli brak innych klasowych zawodników z Katalonii a jest taki Kiko Casilla...
2
Rezerwowy skład xD hahaha. Sory, ale my praktycznie nie mamy rezerw
3
"Zdawaliśmy sobie sprawę, że w Europie nie ma łatwych spotkań." Dla mnie to troche brzmi jakby Hiszpania była w Ameryce xD
0
Dzięki :D Dwa oblicza Manuela Neuera : Superman i Kubuś Puchatek.
1
I to i to będzie ciekawe :D
0
Macie gdzieś w zanadrzu link z obroną Neuera z dzisiejszego meczu ? :D
0
"25 meczów, w których g... robił" Nie sądzę by było to aż 25 meczów. Grubo przesadzasz. To raz. A dwa, że Ivan może rewelacyjnie nie grał ale swoje starał się zrobić. Jesteś zapewne jednym z tych, którzy sprzedaliby wszystkich bez formy, nieważne, że w zeszłym sezonie dobrze się prezentował i był dosyć ważnym ogniwem zespołu.
1
Oh, Rakitić taki okropny, Rakitić out ... Ivan pozdrawia środkowym palcem.
0
Oj tak, popieram :D do tego trochę więcej z klasyki, Dr.Dre, Ice Cube, Fort Minor, 2pac. :D
0
Dołóżmy Adriano , o ile wyleczył kontuzje xd
Miało być co maciex967
0
Nie popieram Korwina, jednak sądzę, że to człowiek z konkretnym planem na Polskę, może i radykalnym ale cóż... Jak dziecko się nie uczy to dajesz mu karę, czasami i wpier*ol. Więc może i tak trzeba postąpić z Polską. Trochę uciekłam od tego co chciałam powiedzieć. Odnośnie tego co piszesz, że Korwin ma takie i owakie poglądy o kobietach, polecam dokładniej przejrzeć jego wywiady, wypowiedzi, opinie i sprostowania, bo bądź co bądź, często jego wypowiedzi się wyjęte z kontekstu bądź zwyczajnie źle zinterpretowane. To nie jest zły człowiek, on po prostu leci na ostro ;)
3
Możemy oddać im Sandro, tam na pewno coś ugra ;)
0
Właśnie, przyzwyczajeni są że PiS albo PO, a to bardzo, bardzo źle ... Te partie gów*o zrobią w tym kraju, jedna z drugą prześciga się w ilości nieosiągalnych i idiotycznych 'projektów'. Pani Szydło może i jakieś tam plany ma ale nie wyraziła się jasno jak chce je osiągnąć. A Pani Premier to już wgl nie rozumiem co chciała nam dziś przekazać. W każdym razie, Polska, kraj piękny cytując Panią Beatę, ale dopóki te dwie partie będą walczyć o stołek i nikt inny nie będzie miał prawa głosu jak oni, dopóki nikt inny nie dojdzie do władzy to szczerze nie dostrzegam by w najbliższych latach Polska naprawdę stała się państwem na miarę zachodniej Europy.
1
Co by nie było, Pique ma najwięcej odbiorów i najwięcej celnych podań xD Tak, tak, podawał do Bravo lub Mathieu. Martwi mnie Suarez i jego przyjęcia, podania też. I zero dryblingów a czasami chciałoby się, żeby zaczarował. Na chwilę obecną Munir jest ponad Sandro. Nie wiem co się z Ramirezem stało ale cóż, kolega go już chyba prześciga w hierarchii ;) Roberto ładnie, Busi także. Neymar kosmos, nie ma co rozwijać tej wypowiedzi. Ivan miernie, pogubił się ale wciąż mam nadzieję, że się ocknie. Defensywa leży, Bravo dobre interwencje. Mamy wiele do poprawy.
0
Dziewczyna ma większe jaja niż Cristek. W sumie to kto nie ma...
0
Cóż, u mnie już nie puszczają ;)
0
Kur#a na 18-nastke wtedy jadę... Chyba się spoznie, może brata będę pilnowac xD
1
Neymar da Silva Santos Jr. Oboje macie racje xd
1
Widziałam, że niektórzy tutaj oglądali juz Southpaw więc moje pytanie brzmi, gdzie mogę obejrzeć/ściągnąć ten film? Oczywscie z napisami i dobrą jakością.
1
Pamiętam jak na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii ludzie z Madrytu krzyczeli do Pique 'El Polaco!'. Jest kilka teorii, jedną z nich jest uważanie Katalończyków przez Hiszpanów za skąpców i sknerów, niby jak Polacy chociaż za takich to uchodzą Szkoci, więc troche niezrozumiałe. Druga teoria mówi o tym, i to ta moim zdaniem bardziej trafna, że po prostu kataloński brzmi według Hiszpanów jak polski. Gdzieś to zostało zakorzenione bodajże podczas wojny, gdzie w wojsku kiedy spotkali Katalończyków powiedzieli, że dziwnie oni mówią, jak Polacy jacyś :D Kiedyś o tym coś czytałam, tyle w sumie mogę powiedzieć. Używają tego w formie obrazy, not cool...
0
Szkoda mi chłopaka jednak, no bo tak naprawdę nigdy nie miał szansy się wykazać. Co to takie wchodzenie na 20 minut meczu... Roberto wchodził na końcówki, nic nie grał, zaczął grać regularnie- gwiazda. Może i dawać więcej szans Douglasowi z beniaminkami (chociaż w obecnej formie nie ma dla nas słabych drużyn), pograłby dopóki nie ma Vidala a Sergi gra w pomocy. Alves wiadomo, z bardziej wymagającymi przeciwnikami, a ze popierduchami to Samuraj :D
0
Żartujesz chyba xD