0

Widziałam kilka akcji kiedy się bawił zamiast podać do któregoś z kolegów, a można by to zamienić na bramkę...

1

Nie wiem co chcecie od Alvesa , facet dobrze sobie dzisiaj radzi . Miał jakieś błędy, ale nie były one mocno znaczące no i pracuje w defensywie, zalicza dobre interwencje czego o Pique niestety powiedzieć dzisiaj nie mogę. Rudy także stabilnie, nie ma tragedii. Jeszcze Ivan trochę słabo, szkoda zmarnowanej akcji, tak bez wyrazu biega i nie wie co robić ;/ pochwały dla Neya i Roberto. Ten drugi to dla mnie objawienie roku, będziemy mieć z niego pożytek ;) Alba tez dobrze ale bez rewelacji. Reszta w miarę stabilnie tez ale brak jakiegoś konkretnego pierdolni

1

Cóż, połowa dla państwa wiec się tak nie nacieszy ;) wciąż będzie miał dużo ale jednak boli, że mógł mieć więcej

1

Wystarczy ;) w średniej jakości pobierało mi jakieś 450 MB. Jakość na Eleven jest całkiem dobra i te 2gb starczą

2

Kac Vegas 3 na TVN xd

1

Może w folderze pobrane albo download

0

Bliżej mu do bordowego

0

Aa, już czaje sprawę :D Od Luisa ją dostał ;)

0

Suarez? He? ...

2

Krycha tez zasłużył ale rozumiem, że go nie ma, dużo rywali.

5

Tą ofertę za Alexisa niech sobie w du*e włożą ;)

0

Może przesadzam ale jak tak patrzę to średnio się obawiam tych drużyn xd To pewnie przez naszą wygraną z Niemcami i znakomity drugi mecz mimo, że przegrany. Jak już Mistrzowie Świata nam niestraszni to reszta ... xd

0

"Pozdrawiam wszystkich tych,którzy myślą że jeden zawodnik w styczniu odmieni naszą grę." pozwól, że za Ciebie dokończę..."Macie racje, odmieni" :D A tak serio, odmienić może nie, ale ogromnie wspomoże drużynę i da dużo więcej możliwości, plus jest w dobrej formie. I nie zapominajmy o Vidalu, chłopak też może wnieść do nas troche jakości.

0

Jest w dobrej jakości w internecie już ? Bo czekam a właśnie mnie zaintrygowałeś :D

0

Oj tak, Suits nigdy nie obniżyło lotów, kapitalny serial, świetnie postacie i scenariusz :D Polecam kazdemu ;)

0

Oglądam Arrow i również bardzo mi się podoba jak osobie wyżej ;) więc polecam. Do tego może Chicago Fire i Chicago PD, zależy czy lubisz strażaków i policjantów :D ale te seriale mają coś w sobie co wyróżnia je całkowicie na tle innych tego typu. Do tego może hm, Suits :D warto moim zdaniem poświęcic czas na zobaczenie chociaż pilota tych seriali.

0

Mam identyczne odczucia ;) plus nie można skreślać Alvesa bo jeszcze się zdziwią jak wroci do formy.

0

Nie sądzę. Chyba weszło w krew.

1

Gdzie napastnik nie może tam Pique pomoże :D

0

Jest ktoś w stanie powiedzieć mi jak spisali się gracze Barcy w meczu Hiszpanii? Bo niestety nie mogłam obejrzeć... Jakiś dobre akcje, przebłyski, super interwencję itp ogólne oceny :D

0

Leżę Hahaha :D

6

Litości, ile można czekać na oceny z meczu z Sevilla...

11

Ale gadasz bez sensu.

4

Myślałam, że trafię na jakiś szajs a tu proszę, całkiem dobry kawałek. Plus głos i niezłe flow, tak trzymaj :D rozwijaj się dalej, zainwestuj w sprzęt i krok po kroku będzie co raz lepiej

0

Śmiać się czy płakać, no nie wiem co mam powiedzieć, idiotyzm.

0

Jakieś opóźnienie z ocenami po meczu....

5

Wstydź się ! :D

1

No też racja ;)

0

Rzuciło mi się w oczy zdjęcie z głównego artykułu i sobie myślę "Boże jak ja tęsknię za Pedro..." . Skoda, że odszedł, zawsze to była większa jakość w ataku niż Sandro i Munir. Do tego jego uśmiech i ogólnie osobowość...

5

Zajebi*te są ;) Inne, oryginalne, to się ceni moim zdaniem. Fajnie, ze będą się wyróżniać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?