Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja za to uważam, że Claudio to taki lider. Ustawia obronę itp. Ma prawo być czasami zarozumiały (chociaż ja tego nie zauważyłam) bo jest po prostu dobry. Ter Stegen może wydawać Ci się skromny bo to młody zawodnik, bez większego doświadczenia, bez jakiś niesamowitych osiągnięć (tak, tak, ładne grał w LM w zeszłym sezonie) więc i nie wynosi się ponad innych w tej drużynie. Chciałabym żebyś rozwinęła swoją wypowiedź , dała może jakieś przykłady według których Bravo ma fatalną osobowość, bo na razie to nic sensownego. Jeśli po wypowiedzi Claudio to wnioskujesz, to powiem Ci, że każdy inny bramkarz na jego miejscu powiedziałby to samo.
1
Proszę, wyjdź. Twój poziom mnie poraża, do tego ten avatar...
1
Chwila, chwila. Powiewa mi to ale Halloween jest 31 października a wszystkich świętych 1 listopada więc co ma piernik do wiatraka? Niech sobie pomalują mordy farbkami a na drugi dzień kulturalnie idą i postawią babci znicz. Jedno nie wyklucza drugiego. Polacy Halloween traktują jako zabawę a nie święto. Coś jak u mnie w szkole odbywa się co roku dzień dresa tak i jest też Halloween.
0
A ja bym z Piquechu pogadała :D co byśmy sobie pożartowali hoho :3 albo Suarez, zapytałabym go co miał w głowie kiedy gryzł reprezentanta Włoch i Ivanovica xd ogólnie to jeszcze Alves, Xavi, Rakieta. Jeśli ktoś spoza Barcy to Krychowiak , James albo Steven Gerard :D i nie, nie jestem w stanie wybrać jednego
0
Luis ten kostium to chyba wziął z darów dla powodzian xD
8
Naprawdę miło jest powspominać ten piękny czas ;) Miniony sezon był wyjątkowy również dla mnie. To sezon, w którym nie przegapiłam ani jednego meczu, bo w poprzednich zawsze głównie sprawdzalam wyniki bądź skróty, mecze tylko z Ligi Mistrzów oglądałam i El Clasico. Sezon, w którym kupiłam swoją pierwszą koszulkę Barcy, kiedy kupiłam biografię Messiego wspierając tym samym jego fundację, spędziłam dwa dni w Berlinie, dzień przed i podczas finału LM,czekałam na lotnisku, machałam do chłopaków siedzących w autobusie, mimo, że ledwie było widać cienie jakichkolwiek postaci... Myślę, że był to sezon, w którym z fanki stałam się cule. Brak jeszcze wizyty w Barcelonie i na meczu ale nauka hiszpańskiego w trakcie ;) Może to idiotyczne ale w pewnym sensie zmieniło to trochę moje życie.
0
A mi się wydaje, że środek to Rakieta, lewo Bartra a za Rooneya przebrał się Roberto
0
Szkoda, że nie wiem kto jest kim ;/
6
Brazylijczycy w Barcelonie to dosyć specyficzna grupa, jak można ich nie kochać :D
2
Bądź co bądź, ubolewam, że nie padła bramka po strzale Alby bądź Alvesa... tyle czekam, aż strzelą,ugh.
0
Myślę, że różnica jest taka, że Bravo mimo błędów potrafi je zniwelować do minimum.
0
Popieram w zupełności
0
A nie, sory, cole dostaniesz boś za młody.
0
Jak mi znajdziesz tego "dużego" to dam Ci piwo xD
2
Średnio widzi mi się ten chłopak ale ma jakiś potencjał i jak dobrze nim zagospodarować to coś z niego będzie. Bądź co bądź, zaprezentował się wczoraj dużo lepiej niż wychwalany tutaj pod niebiosa Samper ;)
0
Sory, Alvesa i Vermy nie oddaję xD Rudego też polubiłam i facet jest stabilny mimo, że z tendencją spadkową co jakiś czas xd
4
Ciężko będzie wybrać zawodnika meczu xD Ale moim zdaniem Żermi ładnie leciał dzisiaj, ale ciężko się gra jak obok Ciebie biegają korniszony i nie potrafią dobrej piłki zagrać. Stoperzy również na plus. Nawet Gumbau mnie tak dziś nie denerwował. Ładnie Aitor jak wszedł i Sandro miał swojej momenty 2 połowie, szkoda, że chłopak nie potrafi się przełamać i nawet Villanovense strzelić.
I BOŻE ŚWIĘTY, co to miały być za rzuty wolne, czemu Mathieu ich nie wykonywał ....
0
Nigdy nie pomyślałabym, że mecz Barcy będzie mnie tak nudzić ...
Wiadomo, Mathieu, Verma na plus i długo nikt, poźniej Kaptoum jakoś mi w oko wpadł :D ciekawy zawodnik .
0
Może dlatego że to najbardziej doświadczony zawodnik ;)
3
Katalonia od Katalonii się odłączyć nie może ale od Hiszpanii juz tak ;)
0
Jestem za. Jakoś najbardziej mnie cieszy Douglas :D ten mecz to szansa dla najbardziej użytkowanych zawodników na odpoczynek
0
Za CP płace 35 zł ;) a mam wszystkie dostępne kanały oprócz HBO. No i fakt, ch*jnia jeśli o kanały sportowe chodzi, największy minus.
0
Mam to samo... Nie mam Nc+ a liczyć na zakup tez nie mam co bo nadal u rodziców na garnuszku xD a oni wolą CP. Wciąż czekam aż frajerzy dodadzą Eleven ale już tracę nadzieję całkowicie.
2
Mathieu co rajdzik zrobił to nie mam pytań :D A i Pique dobrze wypadł , też ładnie wybiegł pare razy :D Boczni obrońcy dzisiaj tak średnio moim zdaniem jeśli o defensywe chodzi. Bartry nie widziałam, pierwsza połowa mi w większej cześci umknęła.
0
To mi się podoba !
Najbardziej marzy mi się jakaś bramka obrońcy bo dawno nie było. No i któryś z dwójki Sandro/Munir niech coś strzelą bo ile można xd
0
A zaszaleję. 4:0. Suarez, Neymar, Verma i Rakieta xddd
0
Choćby pół świata chciało Alvesa na skrzydło to i tak Lucho takiego składu nie wypuści... Sandro i Munir muszą grać, ehh. A taki Dani to dobra zagrywka i na pewno bardziej jakościowa.
0
Plus ochraniacze na całą łydkę i kostkę jak w Galactik Football :D
12
Epickie są :D To dziwne ale te Realu robią na mnie największe wrażenie, plus wyjazdowe NYC, domowe BVB i domowe Barcy :D Rewelacja. Pewnie miałyby wbudowane jakieś dodatkowe funkcje, coś nie wiem, zapobieganie skurczom czy chłodzenie czy coś, w końcu to 2025 rok :D
0
Ku*wa, to tez sie zalapalam... Chcialam po polnocy juz startować po bilety ale oczywscie rodzinka się nie zdecydowała i chciałam czekac do rana, jak widać było to bez sensu.