5

Może to kontrowersyjne z mojej strony...
Dlatego, że Francja to kraj cywilizowany, blisko nas, potężny a taka Syria, nikt się z nimi nie identyfikuje.

0

Gordo

0

A co z tą firmą Rakuten? Jakiś czas temu był jakiś artykuł o tym, że są zainteresowani. Bodajże dawali 60 mln na sezon. Jedynym szwankiem było to, że chcieli prowadzić sprzedaż, którą zajmuje się Nike co zmusiłoby zarząd do ciężkich rozmów

1

I tak się to kończy kiedy wszystkie porażki zwala się na najlepszego piłkarza globu... On nie gra i widać, że porażki nie były winą Messiego a zespółu który jest po prostu słaby

0

0

Zgadzam się w pełni. Ale zdecydowałam się wrzucić ten filmik przez wzgląd na inicjatywę UNICEFu i gwiazd.

1


Słowa, wykonanie, wszystko ... Posłuchajcie. Legendarny i prawdziwy utwór plus na dokładkę Ney z jego naprawdę urokliwym głosem. W świetle ostatnich wydarzeń, nie pozostaje mi nic innego jak tylko mieć wiarę, że to wszystko się ogarnie. Wielki ból serca i współczucie dla Paryżan.

0

Jestem w posiadaniu informacji jakoby od stycznia do UE przybyło 1.2 mln imigrantów. Wszystkich, także nie tylko Syryjczyków itp.

0

Mi tylko się czasami dzisiaj i wczoraj zacinały. Ale wiem, ze jest z tym jakiś problem bo jest wielu ludzi składających skargi do CP

0

Zapewne z Leverkusen, który jest ogłoszony na stronie

0

Dzięki ;)

0

" Osoby spoza Fan Club Barça Polska płacą 60 PLN więcej" czyli co, mam się tam zarejestrować to zapłacę bez tych 60 zł czy o co chodzi? Mówię tu o wyjeździe do Leverkusen

2

3:1 dla GB i I. Ronni początek miał mizerny ale później już lepiej grał, parę ciekawych zagrań :D

6

Świetne uczucie popatrzeć sobie jak gra, i ten zaciesz jak nie trafił w bramkę :D kto by nie chciał...

0

Brooklyn Beckham dobry crack będzie :D

0

Ze trzy razy piłkę dotknął... nawet nie biega.

2

Dzięki. Ja tu proszę tylko o link a nie opinie, które mam szczerze gdzieś ;)

0

Dla Ronniego to oglądam :D i Becksa. Szkoda, że nie ma Zinedine'a bo jak widzę figo jako kapitana to mnie nosi

0

Komentarz usunięty

0

Widze, że parę osób ma profilowe w barwach Francji. Ma ktoś jakis link czy coś by sobie takie ustawić?

0

Ale po tym będzie ;)

2

Do tego na wsi z 200 mieszkańcami xd powiedzmy ze czuje się bezpiecznie

0

W radiu właśnie było ze najprawdopodobniej nie ma wśród ofiar Polaków

1

Jeśli to prawda to jestem w szoku totalnym...
Przecież to byłoby multum ofiar. Nie wspomniając o stracie dla świata sportu. Myślę, że wtedy odwołane zostało by Euro. Nie umniejszając oczywiście straty ludzi, którzy zgineli... ogromna strata i tragedia.

0

Tak, coś takiego było, mówiliśmy o tym na wosie. Tam nie ma że państwo pomoże Ci, wybuduje meczet itp, tam się Ty dostosowujesz i żyjesz według przyjętych norm albo won

0

Co za bydło, oby ktoś przeżył

0

I tego się właśnie obawiam... Przecież tam jest ze 100 osób. Katastrofa narodowa. Na następnych meczach towarzyskich pewnie piłkarze wyjdą w czarnych opaskach i będzie minuta ciszy

0

O tuż to ;) Karpaty były ale mamy jeszcze piękne Tatry, Sudety... Jest to jakiś plan. Zobaczę jak się mają do Alp :D

0

Nie był, został w Barcelonie

9

Pewnie inscenizacja -_-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?