Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Może to kontrowersyjne z mojej strony...
Dlatego, że Francja to kraj cywilizowany, blisko nas, potężny a taka Syria, nikt się z nimi nie identyfikuje.
0
Gordo
0
A co z tą firmą Rakuten? Jakiś czas temu był jakiś artykuł o tym, że są zainteresowani. Bodajże dawali 60 mln na sezon. Jedynym szwankiem było to, że chcieli prowadzić sprzedaż, którą zajmuje się Nike co zmusiłoby zarząd do ciężkich rozmów
1
I tak się to kończy kiedy wszystkie porażki zwala się na najlepszego piłkarza globu... On nie gra i widać, że porażki nie były winą Messiego a zespółu który jest po prostu słaby
0
http://m.demotywatory.pl/4572436
0
Zgadzam się w pełni. Ale zdecydowałam się wrzucić ten filmik przez wzgląd na inicjatywę UNICEFu i gwiazd.
1
Słowa, wykonanie, wszystko ... Posłuchajcie. Legendarny i prawdziwy utwór plus na dokładkę Ney z jego naprawdę urokliwym głosem. W świetle ostatnich wydarzeń, nie pozostaje mi nic innego jak tylko mieć wiarę, że to wszystko się ogarnie. Wielki ból serca i współczucie dla Paryżan.
0
Jestem w posiadaniu informacji jakoby od stycznia do UE przybyło 1.2 mln imigrantów. Wszystkich, także nie tylko Syryjczyków itp.
0
Mi tylko się czasami dzisiaj i wczoraj zacinały. Ale wiem, ze jest z tym jakiś problem bo jest wielu ludzi składających skargi do CP
0
Zapewne z Leverkusen, który jest ogłoszony na stronie
0
Dzięki ;)
0
" Osoby spoza Fan Club Barça Polska płacą 60 PLN więcej" czyli co, mam się tam zarejestrować to zapłacę bez tych 60 zł czy o co chodzi? Mówię tu o wyjeździe do Leverkusen
2
3:1 dla GB i I. Ronni początek miał mizerny ale później już lepiej grał, parę ciekawych zagrań :D
6
Świetne uczucie popatrzeć sobie jak gra, i ten zaciesz jak nie trafił w bramkę :D kto by nie chciał...
0
Brooklyn Beckham dobry crack będzie :D
0
Ze trzy razy piłkę dotknął... nawet nie biega.
2
Dzięki. Ja tu proszę tylko o link a nie opinie, które mam szczerze gdzieś ;)
0
Dla Ronniego to oglądam :D i Becksa. Szkoda, że nie ma Zinedine'a bo jak widzę figo jako kapitana to mnie nosi
0
Komentarz usunięty
0
Widze, że parę osób ma profilowe w barwach Francji. Ma ktoś jakis link czy coś by sobie takie ustawić?
0
Ale po tym będzie ;)
2
Do tego na wsi z 200 mieszkańcami xd powiedzmy ze czuje się bezpiecznie
0
W radiu właśnie było ze najprawdopodobniej nie ma wśród ofiar Polaków
1
Jeśli to prawda to jestem w szoku totalnym...
Przecież to byłoby multum ofiar. Nie wspomniając o stracie dla świata sportu. Myślę, że wtedy odwołane zostało by Euro. Nie umniejszając oczywiście straty ludzi, którzy zgineli... ogromna strata i tragedia.
0
Tak, coś takiego było, mówiliśmy o tym na wosie. Tam nie ma że państwo pomoże Ci, wybuduje meczet itp, tam się Ty dostosowujesz i żyjesz według przyjętych norm albo won
0
Co za bydło, oby ktoś przeżył
0
I tego się właśnie obawiam... Przecież tam jest ze 100 osób. Katastrofa narodowa. Na następnych meczach towarzyskich pewnie piłkarze wyjdą w czarnych opaskach i będzie minuta ciszy
0
O tuż to ;) Karpaty były ale mamy jeszcze piękne Tatry, Sudety... Jest to jakiś plan. Zobaczę jak się mają do Alp :D
0
Nie był, został w Barcelonie
9
Pewnie inscenizacja -_-