Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądałam, świetny jak choolera ! Nie wiem jak to wyrazić. Ale Brad PItt dał nam taki popis... ogólnie naprawdę ciekawa tematyka i przedstawienie tego na ekranie.
0
Lepiej nie bo może później narzekać, że chcesz ją utyć xD
Czekolada to dobry pomysł, ale ogólnie trzeba być po prostu cierpliwym i ostrożnym w dobieraniu słów. I spróbuj z nią coś porobić, zabierz do kina albo na jakieś jedzenie xd w sumie to nie jestem w stanie dużo pomóc, bo sama obecnie nie mam chłopaka a jak już to z reguły potrafię się opanować sama z siebie xd
3
Luis był trochę takim bandziorem i nadal ma przejawy tych młodzieńczych cech ale tylko sporadycznie na boisku i to w tym dobrym sensie :D Chłop jest skromny, koleżeński, waleczny, ambitny, nie ma mu nic do zarzucenia, świetny jest. Dzieciństwo i młodość ukształtowały jego silny charakter dzięki któremu jest dziś tym kim jest. I oczywiście Sofi, to piękne ile razem przeszli i nadal są razem, to jak mu pomogła, wspiera naszego El Pistolero na każdym kroku.
Dziękujcie Bogu, że uczynił Luis'a tak silnym psychicznie i wytrwałym, bez tego nie oglądaliśmy obecnie jednego z najlepszych środkowych napastników na świecie.
Nic tak nie napędza człowieka do przekraczania granic jak walka o marzenia ! Dziękujemy Luis za to kim jesteś i podziwiamy Cię.
3
Nadal nie :D nie można tak wklejać bo się nie wyświetla Twoja 11 a moja. Trzeba zrobić screena, wygenerować link i wrzucić tutaj albo zwyczajnie wypisać
0
Kiedy się nauczycie...
1
Patrz ^
1
Busiego nie ma w plebiscycie... -_- Jakim cudem
0
Ktos może mi powiedzieć, że ta 11 jest zbyt subiektywna ale moim zdaniem oni zasłużyli ;)
Buffon-Alves, Pique, Mascherano, Alaba-Iniesta, Krychowiak, Rakitic- Neymar, Suarez, Messi
0
Bo to uniwersalny link i nie kieruje Cię do jego 11 a Twojej, tak samo jak ja wejdę w link to wyświetla się moja 11
1
Benz i Bale spacerują i podziwiają. Iniesta to poziom o jakim mogą tylko pomarzyć
19
Czy kogoś jeszcze zaskoczyło ile odbiorów miał Suarez ?! Przecież to środkowy napastnik a aż 5 odbiorów, więcej odbiorów miał jedynie Pique, Alba a Mathieu oraz Busi po tyle samo. Razi tylko u niego celność podań ale to po prostu geniusz więc nie będę tego umniejszać :D
1
Też co chwile zaglądam i nie ma, i nie ma :C
0
Popieram. Krew mnie zalewa, kiedy wielu mówi o sprzedaniu Rakitica i kupieniu Pogby czy Verattiego. Nie powiem, dobrzy zawodnicy, ale my ich naprawdę na razie nie potrzebujemy.
0
Na razie chyba wygrywasz, jest stabilnie :D
2
Za co krytykować Beniteza? Skład wystawił najmocniejszy z możliwych na papierku. Zmiany dokonał średnie ale nie tragiczne. Nie wiem, na pewno jest coś do czego można się przyczepić ale niemal całą winę ponoszą piłkarze. Barcelona tak ich zdominowała, że pogubili się w założeniach taktycznych , nie było u nich zaangażowania, mało biegali, coś jak w meczu z Sevilla po straconych bramkach i zamiast dawać upust emocjom poprzez wzmożony wysiłek, starania i strzały choćby na chama z połowy boiska to oni opuszczali głowy, faulowali, machali rączkami, no nic produktywnego nie zrobili.
1
Nie ma xd a też czekam, żeby zobaczyć czy będzie ktoś z oceną poniżej 7 xd
1
Akurat "basen" na pierwszym zdjęciu idealnie oddaje co widzą piłkarze Realu kiedy patrzą na murawę :D zaś słowo ku**s na drugim zdjęciu ma chyba jakieś powiązanie z gwałtem, który im zaserwowaliśmy, pewnie jakaś metafora, alegoria czy inny szajs xd
1
Dałam, zawsze to miło pomóc komuś z podobnym marzeniem :D
16
"Każdy przeżywa go na swój sposób, ale mnie podnieca moja dziewczyna." co riposta to nie mam pytań :D
Ogólnie chcialam jakoś to wszystko skomentować ale Dani już tyle powiedział i tak trafnie, że nie ma nic co można by dopisać. Grande Dani :D
1
Duma rozpiera Dani ! Wiosną dopiszesz sobie kolejne zwycięstwo! Oby jak najdłużej został w Barcelonie i bił kolejne rekordy. Grande Dani :D
0
Ooo dzięki :D
0
A mnie za to zastanawia co Luis ma w tym kubeczku/termosie czy cokolwiek to jest xd Zawsze to ma przy sobie podczas wyjazdów.
5
Dla takiego zawodnika jak Munir wsparcie zespołu jest bardzo ważne. Chłopak ma talent ale drogi do bramki znaleźć po prostu nie może. Po takim czasie i po tylu próbach załamać się można więc koledzy i Lucho są tu kluczowi. Pique pokazał, że mimo wielkich pragnień by strzelić gola i początkowej frustracji, jest jednak w stanie okazać koledze wsparcie i przedstawić sytuację w luźnym świetle. Jednak będąc szczerą, zarówno ja, jak i wielu kibiców mamy do Munira trochę żalu, bo nie dość, że nie trafił w bramkę to jeszcze nie zostawił Gerardowi, a wszystko to spowodowane niedosytem. Bo jak już strzelać to na potęgę ! Ale jestem w stanie mu to wybaczyć, nie umniejszyło to wcale naszego zwycięstwa, miałaby ta bramka jedynie znaczenie symboliczne itp. Liczę, że może w końcu się otrząśnie i ruszy trybik, chociaż teraz po powrocie Leo będzie mu ciężko o tak wiele szans jak wcześniej.
0
Luis jak Luis ale Leo też miał duże problemy ze szkołą.
0
Pewnie przez to, że jest smutnym grubaskiem :( i chciał coś z tej drużyny zrobić ale nie da się pracować z kimś kto od początku ma do Ciebie złe podejście
0
Ja powiem tyle, nie bierzemy póki co żadnego z nich. Nie potrzebujemy. Zresztą Barca nie jest od kupowania gwiazdek
1
Z tego co wiem to po prostu wymierza im funkcje życiowe czy coś takiego, ale mogę się mylić. Chłopaki z polskiej repry mówili na to staniczek :D
0
Idiota jakich mało. Ale to jeszcze nic. Jeden napisał, że mógł Neymarowi to kolano rozwalić a on nie miałby nic przeciwko. Bo przecież to lepiej dla nich. Jakim trzeba być bezmózgiem by takie coś napisać. Ogólnie to sądzę, że ze stanem psychicznym zawodników Realu jest coś nie tak. O niektórych kibicach juz nie wspominając.
1
No właśnie miałam pisać, że nie pasuje mi do żadnej koszulki Barcy... Ale bubel xd
2
Każdy napieral na bramkę białych skoro tak łatwo wpadalo :D Alba chciał mieć też swój udział to się aż tam zapedzil :D