0

W kolorze blaugrana :D

0

Nie. Ale to jest najzwyczajniej w świecie śmieszne. Już Lewy bardziej zasłużył niż płetwonurek.

0

Fakt, mój błąd.

5

Mam po prostu przysłowiowy ból dupy ;) Ale nie sądzę by był ktoś kto mi się dziwi. Ronaldo jest tu po prostu za nazwisko i króla strzelców... Suarez wpiernicza takich śledzi na śniadanie. W Barcelonie chłopaki dzielą się golami a w Realu wiadomo jak to jest, więc jeśli wszystko opiera się na statystykach to Złota Piłka zaczyna powoli tracić na wartości...

0

Z tego co wiem to spotyka/spotykała się z Benzemą, na to samo wychodzi xd

0

Pierwszy raz chcę poniedziałku :D Tak mnie korci by znać już finałową trójkę do ZP. Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że czuję, że się zawiodę i top3 będzie wyglądało tak : Messi, Ronaldo, Neymar.

1

"WYGRA MESSI"
No kto by się spodziewał :v

0

Najwyraźniej ludzie patrzą na Iniestę na podstawie całokształtu gry a nie statystyk. Statystyki nie grają, nie zdobywają trofeów.

0

No nie wiem, Ronaldo ma swoich totalnie zaślepionych fanów, którzy mimo wszystko i tak go umieszczą w tej 11.

1

Na razie TOTY UEFA prezentuje się tak (sory, bez bramkarza bo nie sprawdziłam) :

obrona: Alves, Pique, Ramos, Alaba

pomoc: James, Pogba, Iniesta

atak: Neymar, Messi, Ronaldo.

Jezusku, ależ boli brak Suareza, cały czas troche poniżej CR.

0

Liniowy jak sprintem poszedł, niczym Bolt xd

0

jak chcesz strzelić 40 goli w 7 meczach ? Niewykonalne, nawet jak na Barce.

0

Dzięki :D faktycznie, bezsensowna rzecz

2

Nie śledzę polskiej piłki nożnej tudzież nie wiem o co chodzi z tym całym podziałem punktów, mógłby ktoś wyjaśnić ?

6

Akurat tutaj zastosował dobrą ironię, której Ty nie zrozumiałeś więc chyba Tobie się przyda gimnazjum xd

6

A Wam to kuhwa ciężko wejść na La Ramble i tam komentować mecz Realu ? Co za ... Utworzyli Wam osobną zakładkę a i tak znajdą się tacy co zaśmiecą inne posty. Sama teraz gadam nie na temat ale trudno.

0

Jakaś gala jutro, pierwsze słyszę w sumie, ale mam nadzieję, że zostanie zdominowana przez Barce.

6

nie wiem jak La Ramblę ale stronę ogólnie to czytają :D Któregoś razu o tym wspomnieli.

0

Co za ironia, wczoraj mecz Barcy co jakiś czas miał ścinki a dzisiaj Realu śmiga mi jak ta lala .

0

Może "Przetrwać święta "? Z Affleckiem :D

1

Ostatnio wrócił po 6, to nie tak późno ;)

0

Obrońców mają tylko 5 więc kogo innego?

2

Ogromnie mnie cieszy taka forma MSN :D jednakże przyznam, że uwielbiam kiedy ktoś spoza trójcy strzela gola, w szczególności obrońcy :D bo fakt, że ktoś z tridente strzeli jest oczywistą oczywistością :D

0

Popieram :D to ta broda chyba

0

Arsenalu to mi szkoda :(

0

http://gq.com.tr/video/arda-turan-gqmoty2015-kamera-arkasi. Na razie takie wideo z sesji , która niebawem się pewnie pojawi :D

0

Arda Turan mężczyzną roku 2015 według tureckiej wersji magazynu GQ :D

0

Fajnie, że pokazują mecze i ogólnie Barca TV, gorzej już z komentarzem do tych spotkań, zazwyczaj nie oglądam całości bo po prostu nie jestem w stanie, czuję jakby miały mi odpaść uszy.

10

"ale realne wzmocnienia a nie typu Lewandowski, Aguero czy Isco, zawodnicy, którzy zachwycają w tym sezonie, nie tylko znane nazwiska... "
A napisałeś Pogba i Verratti, ok xD

0

Aż mi zaschło w gardle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?