Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W kolorze blaugrana :D
0
Nie. Ale to jest najzwyczajniej w świecie śmieszne. Już Lewy bardziej zasłużył niż płetwonurek.
0
Fakt, mój błąd.
5
Mam po prostu przysłowiowy ból dupy ;) Ale nie sądzę by był ktoś kto mi się dziwi. Ronaldo jest tu po prostu za nazwisko i króla strzelców... Suarez wpiernicza takich śledzi na śniadanie. W Barcelonie chłopaki dzielą się golami a w Realu wiadomo jak to jest, więc jeśli wszystko opiera się na statystykach to Złota Piłka zaczyna powoli tracić na wartości...
0
Z tego co wiem to spotyka/spotykała się z Benzemą, na to samo wychodzi xd
0
Pierwszy raz chcę poniedziałku :D Tak mnie korci by znać już finałową trójkę do ZP. Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że czuję, że się zawiodę i top3 będzie wyglądało tak : Messi, Ronaldo, Neymar.
1
"WYGRA MESSI"
No kto by się spodziewał :v
0
Najwyraźniej ludzie patrzą na Iniestę na podstawie całokształtu gry a nie statystyk. Statystyki nie grają, nie zdobywają trofeów.
0
No nie wiem, Ronaldo ma swoich totalnie zaślepionych fanów, którzy mimo wszystko i tak go umieszczą w tej 11.
1
Na razie TOTY UEFA prezentuje się tak (sory, bez bramkarza bo nie sprawdziłam) :
obrona: Alves, Pique, Ramos, Alaba
pomoc: James, Pogba, Iniesta
atak: Neymar, Messi, Ronaldo.
Jezusku, ależ boli brak Suareza, cały czas troche poniżej CR.
0
Liniowy jak sprintem poszedł, niczym Bolt xd
0
jak chcesz strzelić 40 goli w 7 meczach ? Niewykonalne, nawet jak na Barce.
0
Dzięki :D faktycznie, bezsensowna rzecz
2
Nie śledzę polskiej piłki nożnej tudzież nie wiem o co chodzi z tym całym podziałem punktów, mógłby ktoś wyjaśnić ?
6
Akurat tutaj zastosował dobrą ironię, której Ty nie zrozumiałeś więc chyba Tobie się przyda gimnazjum xd
6
A Wam to kuhwa ciężko wejść na La Ramble i tam komentować mecz Realu ? Co za ... Utworzyli Wam osobną zakładkę a i tak znajdą się tacy co zaśmiecą inne posty. Sama teraz gadam nie na temat ale trudno.
0
Jakaś gala jutro, pierwsze słyszę w sumie, ale mam nadzieję, że zostanie zdominowana przez Barce.
6
nie wiem jak La Ramblę ale stronę ogólnie to czytają :D Któregoś razu o tym wspomnieli.
0
Co za ironia, wczoraj mecz Barcy co jakiś czas miał ścinki a dzisiaj Realu śmiga mi jak ta lala .
0
Może "Przetrwać święta "? Z Affleckiem :D
1
Ostatnio wrócił po 6, to nie tak późno ;)
0
Obrońców mają tylko 5 więc kogo innego?
2
Ogromnie mnie cieszy taka forma MSN :D jednakże przyznam, że uwielbiam kiedy ktoś spoza trójcy strzela gola, w szczególności obrońcy :D bo fakt, że ktoś z tridente strzeli jest oczywistą oczywistością :D
0
Popieram :D to ta broda chyba
0
Arsenalu to mi szkoda :(
0
http://gq.com.tr/video/arda-turan-gqmoty2015-kamera-arkasi. Na razie takie wideo z sesji , która niebawem się pewnie pojawi :D
0
Arda Turan mężczyzną roku 2015 według tureckiej wersji magazynu GQ :D
0
Fajnie, że pokazują mecze i ogólnie Barca TV, gorzej już z komentarzem do tych spotkań, zazwyczaj nie oglądam całości bo po prostu nie jestem w stanie, czuję jakby miały mi odpaść uszy.
10
"ale realne wzmocnienia a nie typu Lewandowski, Aguero czy Isco, zawodnicy, którzy zachwycają w tym sezonie, nie tylko znane nazwiska... "
A napisałeś Pogba i Verratti, ok xD
0
Aż mi zaschło w gardle.