0

Szkoda mi Juve. Miniony finał pewnie wciąż boli a najprawdopodobniej nie będzie im dane zagościć nawet w 1/4.

0

Giroud też może cisnąć, Arsenal ma całkiem spoko ekipę, do tego jeszcze Ozil. Nie lekceważyłabym ich tak. Na pewno troche powalczą.

1

Popieram. Nie ma co się doszukiwać czegokolwiek ale to naprawdę było nieprzypadkowe. Cały czas trzymał jedną kulę i udawał, że mieszał, no litości proszę Pana xd Może nie wiedział, że jest tam Real, ale bądź co bądź, dziwne zachowanie.

2

Pouczać kogoś to każdy potrafi, ale znaleźć te same wady u siebie to już nie. Mówić o szacunku każdy może, ale to czy go ma wyjdzie już w praniu.
Do zobaczenia na następnym Klasyku.

4

do tego "niedojżałe" aaah, polska język trudna język.

4

Na to samo zwróciłam uwagę ;) Jak lubi Kuboty albo japonki to jego sprawa, my raczej preferujemy dobrą widoczność :D

1

Wiem coś o tym. Dzień przed finałem LM w Berlinie byłam na lotnisku. Tak przy okazji. I wyczekiwałam chłopaków. I przyleciał jakiś samolot o wyznaczonej godzinie, która była podana na stronie Barcy, ale to nie Qatar Airways więc co jest ?! To pewnie nie oni. Czekamy dalej, ja, paru niemców, hiszpanów... i nic. Minęło dobre 20 minut, wyszliśmy z budynku i nagle krzyczą, że autobus Barcy tam dalej, biegniemy, i cóż zobaczyłam ? Wyjeżdżający autokar z zawodnikami z miejsca, w którym lądują samoloty towarowe ;) Tacy spryciarze ;) Wracając do meritum, tak, ten samolot, który przeleciał o 13 to właśnie byli oni. Samolot firmy Iberia. W późniejszym czasie widziałam kilkakrotnie, że takim właśnie lecieli. I szczerze to troche mnie to dziwi.

36

"Kto zawinił przy bramce ? Modrić ? Ok. Nie dostanie szyneczki. Benzema nie trafił do bramki z główki ? Dobra, jemu też zabieram jedną szyneczkę. Ronaldo niewidoczny ? To będą dwie szyneczki w dupę. Zrobiłem dobre notatki. O 4 szyneczki więcej dla mnie. Z tych nerwów aż zgubiłem parę kilo"

0

"dać mu bana na wypowiedzi o białych" XD Uważaj, żebyś zaraz Ty nie dostał bana za głupotę kolego. Gerard Pique, obywatel Hiszpanii, żyje w wolnym kraju, w którym obowiązuje wolność słowa, i nikt, absolutnie nikt, nie może zabronić mu wyrażania swojej opinii i mówienia czegokolwiek o kimkolwiek.

3

"oczywiście tacy, którzy na oczach nie mają klapków"
Jeśli się mylę to mnie poprawcie ale my nosimy na oczach klapki (buty) czy klapki (coś jak klapki dla konia) ? . Bo odmiana tych słów się różni. Więc wpadka jak ta lala heh.

1

Jak Gerard tak bardzo szkodzi Barcelonie to może niech część z Was napisze petycje do klubu, może ją rozważą (xD). Zobaczymy jak wtedy będzie wyglądać nasza obrona i czy wciąż będziecie marzyć o tryplecie ;)

0

Nie. Po prostu chodzi o to, że kiedy Messi wraca niektórym piłkarzom w Barcy włącza się jakiś stryczek, który mówi, że każda akcja musi przejść przez Messiego ... Przez to po prostu marnujemy sytuację. Taki jest mój punkt widzenia.

0

Czyli coś typu "biegaj gdzie chcesz"

5

To chyba zagadka treści "znajdź Ronaldo" xD

0

Kwestia czasu moim zdaniem ;)

0

http://www.weloba.com/sites/default/files/styles/ratio_16_9/public/images/general/neymarinsta.jpg?itok=izzy5re4
Neymar w takim wydaniu jest naprawdę fajny. Ciężko mi znaleźć zdjęcia z tego okresu ale mniej więcej o to mi chodzi. Typowe męskie ścięcie bez wymysłów i można z niego zrobić faceta :D

0

Cóż, Neymar czasami coś w sobie ma, w moim mniemaniu zależy to od ubioru i aktualnej fryzury. Ale Cris to taki Ken, że brak mi czasami słów, co niektóre dziewczyny w nim widzą to ja nie wiem. Irina to chyba tylko fejm widziała.

0

Fabregasa też nie lubie, nie znam tej sytuacji i było to zapewne już dawno więc mi wisi xd

1

Mówicie, że na Barce gwiżdżą w całej Hiszpanii a Real też ładnie wygwizdywany :D

1

czemu obrażasz Daniego ?

0

Nie no kurde, Marcelo wydaje się być naprawdę spoko gościem :)

0

Oglądam mecz od 20 minuty i faktycznie go nie widziałam :D

4

Pójdźmy wszyscy do stajenki, do Pereza i Krysienki ;)
Tak, nie miejmy własnego zdania i liżmy dupę Realowi, który zasłużył na to przede wszystkim zdobytymi trofeami i wysokim poziomem respektu i gry fair play :D
Pique to facet o własnym zdaniu, który nie da sobie w kaszę pluć. Zatarg jego z zawodnikami Realu to nic innego jak kwintesencja istnień obu klubów. Nie żyliśmy w zgodzie, nie lizaliśmy sobie dupy i robić tego nie będziemy, cały czas trwa między nami rywalizacja. A ktoś zapyta "co z szacunkiem" ? Szacunek jest, ale czasami zanika na moment bo po prostu ciężko o to, kiedy w gre wchodzą emocje podgrzane do maksimum.

0

Na razie Arsenal 1 xD

1

Kupujemy Mathieu inne papierosy bo te co teraz pali źle na niego działają ;) Szkoda sprzedawać Żeremiego, jedyny rudy którego lubie :D

2

Wiśnia mistrzu, wygrasz walkę, co do tego nie mam wątpliwości. Głęboko w to wierzę i każdego dnia będę się o Ciebie upominać gdzieś tam do Boga jeśli naprawdę istnieje. Jeszcze wspólnie z nami będziesz świętował niejeden sukces Barcelony ;)

0

A co, dziwisz mu się ? Mówi prawdę. Dotarli do finałów, w których niestety przegrali ale to FINAŁY i przegrane po zaciętej walce a nie odpadnięcie w fazie grupowej ... Ileż można słuchać jak obwiniają Messiego o to, że nie pociągnął ich do mistrzostwa. Otóż to, zrobił to ale w ostatecznym rozrachunku nie zależało to od niego ale całej drużyny, która po prostu dała dupy.

3

na prezydenta ! Zamknąłeś mu usta, jak i wielu innym. Dobrze mówisz. Chciałam coś sensownego dodać ale na razie czuję się spełniona po Twojej wypowiedzi :D

2

Bo co ? Bo Messi jest najlepszym piłkarzem globu i może sobie pozwolić na obrażanie mniej klasowych zawodników ? Nic bardziej mylnego. Autor tegoż beznadziejnego felietonu chyba sam nie wie co gada i jak ogromnym hipokrytą jest.

34

Sory, ale jak nie lubię koleżanki ze szkoły to jej kurde nie lubie ! Co z tego, że mamy razem wf, to nie znaczy, że jak wywiąże się między nami kłótnia to nie mogę po niej pocisnąć. Oczywiście przyłączy się też jej przyjaciółka ale ja swojego zdania o niej nie zmienię, nie lubię jej, będę ją obgadywać i nic tego nie zmieni. Same thing.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?