Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To była naprawdę życiowa szansa dla chłopaka, zmarnował ją przez bycie idiotą.
0
Usta jak usta, takie się dobrze całuje xddd
14
Ten przytulasek od Pique :33
0
Tez używam Elmex, chyba jedna z najlepszych past na rynku
0
Spróbuj cynamon, ciężko będzie go nałożyć na zęba ale zrób papkę z odrobiną wody, mojemu ojcu zawsze pomaga ;)
0
Juz dawno po xD
0
Hiszpański, Angielski, Francuski... jaki jeszcze?
0
Mi się wydaje, czy gościu nie rozumiał o co go babka pyta? xd Chyba, że ja cos źle zrozumiałam. ale ona pytała go chuba czy jest jakieś spotkanie, o którym marzy by je sedziowac a on o całkiem czym innym
0
Chcą kupić, a nie kupują. Dwie różne rzeczy i znając życie to gufno z tego będzie xd
0
Ponoć Ter Stegena chciał xd
0
Do 750 zł to wyrwiesz Sony Xperia M2. Mam i w sumie jest spoko, sporadyczne zwiechy bo za wiele rzeczy na raz chcę włączyć xd mam go już 2 rok i jak na taki czas użytkowania to dobrze się trzyma. A parametry w internecie znajdziesz
0
Spokój tam haha :D
4
Ja do filmu usiadłam jako do umilacza czasu i mi tam się nawet podobał. Były oczywiście wady ale nieszkodliwe dla przeciętnego widza
2
Kto został powołany na mecz Katalonii z Baskonią? I gdzie go obejrzę?
0
Dowód na to, że zmysł strzelecki powoli siada, Cris się wypala i bądź co bądź, nie ten sam poziom juz ;)
0
Coś ja czuję, że Ney jeszcze będzie płacił za błędy ojca...
1
Xavi i Pirlo ? Niesamowity obrazek :D
O Evie i Mou nie można było zapomnieć haha xd
Dla Barcy to był niesamowity rok, aż się łezka kręci. Wpadki jak z Celtą czy Bilbao tylko nas umacniały. Do następnego roku ! :D
0
Może i tak, ale tylko dla tego, że to my jesteśmy fenomenalni a nie oni fest słabi.
3
Niby tak ale bądź co bądź, Ney bez Daniego to nie ten sam Ney :D
1
A mi tam się gra Arsenalu podobała ;) Pierwsza część pierwszej połowy to średniawka ale później było już co raz lepiej. Ładnie zorganizowani w obronie, atak też sobie radził, mogli jeszcze ze dwa bramki łupnąć. Wbrew wszystkiemu, Arsenal w LM to nie będzie łatwy rywal.
0
Czy ja wiem... To, że parę razy się tak zdarzyło jeszcze nic nie znaczy. To snajper, strzela kiedy może, ma sytuacje dogodną na strzał to po co oddawać piłkę i ryzykować, że coś się nie uda
1
Ja za to całym sercem za Arsenalem
2
Wątpię Wiesienko, wątpię ;) Leo co najwyżej mógł coś powiedzieć ale raczej bez startowania, tego to raczej po Suarezie czy Masche bym się spodziewała. Onet to najgorsze ścierwo w polskim internecie. Dopóki nie zobaczę filmiku nie uwierzę na sto procent w przebieg wydarzenia
0
Iron Man bezdyskusyjne
2
Jakim trzeba być idiotą, żeby takie coś zrobić to ja nie mam pytań. Bydło i zero jakiegokolwiek szacunku. Jak to przeczytałam to aż mi się płakać zachciało. Leo przeprosił po golu, choć nawet nie wiem po co, nie ma z tym klubem nic wspólnego a tylko to się liczy, Leo gra dla repry i robi co może, mimo, że chyba nikt ostatnio nie został tak zjechany jak on. Fakt, miał przerwę i to tylko pokazało jak bardzo jest tam potrzebny, ale kibice Argentyny wciąż tego nie widzą. Chętnie przygarne go do repry Polski xD wygramy Euro i rozpierdziel zrobimy konkretny, to tak z przymrużeniem oka.
Ps chętnie zobaczylabym jakieś wideo z tego incydentu
0
A faktycznie haha :D
0
Jest, ale tylko przez pierwsze 15 minut ;)
0
Zdanie zaczęte z małej litery.
1
Cóż, fatalna sytuacja. I w głównej mierze mam tu na myśli Kamila, Piotrek też nie zachwyca. W Kubackim byly duże nadzieje po letnim grand prix a tu na razie bez polotu. Klemens i Stefan skaczą na miarę swoich możliwości, są naprawdę fajne przebłyski ale chciałabym czegoś więcej. W każdym razie, dobry jest fakt, że nasi skoczkowie kwalifikują się do konkursu i później większość z nich do 2 serii, zły natomiast jest fakt, że przeważnie, bo nie zawsze, kończymy po za czołową 10, o podium już nie mówiąc. A szkoda, bo chłopaki mają potencjał i widzieliśmy to nie raz ale w tym sezonie machina nie działa jak tak powinna.
0
Po to właśnie przechodzi się do Barcy ! :D