Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No z tego co słyszałam to faktycznie u nich to przezwisko jest takim odpowiednikiem polskiego skur*ysyna, z tym, że jest ostrzejsze i strasznie siada na matkę, a takich pojazdów nikt nie odpuści.
0
Tutaj osiągnąłeś apogeum debilizmu. Co ma do tego wszystkiego jego wygląd ? Który i tak jest spoczko.
1
Messi : 2 gole, 2 asysty
BBC : 2 gole, 1 asysta
Tak, żeby sobie jeszcze poprawić morale na dobranoc haha :D
0
Pique jak chroni swoich ! :D
0
Litości, Arda nie zrobił tego celowo, przeskakiwał nad bramkarzem żeby ten go nie przewrócił, i zahaczył o niego, no trudno ale widać że nie było to celowe.
0
No cóż, jakby nie patrzeć to ponownie Once de Gala ! Jako, że to już mój 800 komenaatrz, życzę sobie byśmy roznieśli ich na kawałki ! :D Vamos Barca !
0
Ja mam LG 42 cale i Samsung kupiony 2 tygodnie temu 50 cali. I szczerze to Samsung naprawdę fajny telewizorek, LG też nie mam nic do zarzucenia ale jednak ... Ogólnie lubię wszelkie produkty Samsunga. W sklepie bardzo mi go polecali, w sumie to kupiłam ostatni jaki mieli :D Chętnie podałabym parametry i wgl ale nie mam pojęcia gdzie się to zapodziało, rodzice gdzieś schowali. W każdym razie, poleciłabym szukać czegoś od Samsunga.
0
Gianni Rivera ? xdd
0
Co ? Nie ! Wielu to nie :D :D
0
Zasłuż to dostaniesz drugą szansę :D
1
Hahaha kolejny śmieszek :D
0
Ja bym ustawiła w związku na 50% xD Ja z nim jestem a on o tym nie wie :D
3
Mi to nie przeszkadzało śmieszku Ty :D
3
W końcu Arrow samo się nie obejrzy! :D
0
Walic xperie z3, sprzedam Ci M2 za 400 zł xdd
1
Robert Downey Jr, Brad Pitt ,Jake Gyllenhaal, aktorka Scarlett Johansson
0
Taką grupą to w sumie opłaca zatrzymać się w hostelu. Nie wiem czy to tutaj czy na innej stronie Barcy ale był dosyć obszerny poradnik na temat wyjazdów do Barcelony na mecz.
0
Vermaelen ? Szkoda się go pozbywać bo to solidny defensor, dobiły go tylko kontuzje ale już jest w porządku i powinien dostać trochę szans by udowodnić, że jest wart tego by na niego stawiano i pozostał w klubie.
8
Ale mam ciary jak myślę o debiucie Ardy i Vidala, uuuhh :D
0
Lektor jako tako czasami ujdzie ale dubbing... Toć to kalectwo filmu, powinni tego zabronić xd
0
Spizgałam hahha, jakoś tego nie wyłapałam jak dzisiaj oglądałam xd
0
Tu powinien paść gol .... nosz kierwa !
0
Halo halo, a Polacy to się nie liczą? A Niemcy?
4
Jeśli masz tu na uwadze to, że Pique sam święty nie jest, ok... Ale obraza na tle rasizmu to zupełnie inna sprawa, więc nawet nie waż się tego porównanywac.
0
Z tyłu trzy laski a oni lgną do siebie ... coś w tym jest.
0
Jeszcze niedziela to trochę czasu ma :D
2
Co ja bym dała za powrót do chwały Kasaiego i Ammanna...
0
Ścierwo jakiego naprawdę mało...
Gdzieś tam te okrzyki miały wpływ na grę chłopaków, nastrój siadł, irytacja, wyzwiska z trybun, faule zawodników Espanyolu...i weź tu człowieku graj piękny futbol.
0
Fakt, tutaj przyznam, że początek po prostu nie zachęca. Pogrzeb beznadziejny, film się tak naprawdę zaczyna kiedy pojawia się ten właściwy wątek. Czyli trzeba przebrnąć początek. Ale fakt, nie każdemu film przypadnie.
1
A ja tam polecę Chicago PD :D Sam tytuł już mówi wiele, ale serial różni się od tych typowych CSI, NCIS i innych tego typu.