0

podejrzewam, ze kichnął sobie chłopaczek xd

5

Może zacznijmy od tego, że to ATLETICO ich chce, NIE REAL. Bo jest tutaj takie niedopowiedzenie, że zaraz każdy zacznie się pluć.

0

Ziomeczek obok kichnął ?

1

Liczba goli Geriego robi wrażenie :D

0

Większość pewnie się jara a ja to tak średnio ... nie lubię powrotów do przeszłości. Ale i tak są całkiem ładne, 3 zestaw super :D

0

Moim zdaniem obydwa te kluby to dobry kierunek dla Pedro. Może tam odzyska swoją dawną formę, kto wie ... Ale podobno i tak dopiero latem mógłby przejść do innego klubu. Do końca sezonu musi się kisić w Chelsea, która swoją drogą jest jego chyba największym błędem w życiu.

5

Przyjaźń między Leo i Luisem i ich rodzinami to jedno ale pomyślcie sobie jak niesamowitą przyjaźń wytwarzą sobie Thiago i Benjamin skoro już teraz są nierozerwalni :D

2

Zluzujcie majty z tym Alvesem. Jęczycie jakby co najmniej wbił samobója, który odbiera nam puchar... Błąd przy wybiciu jakich wiele, wcześniej też ktoś popełnił ten sam błąd, Munir bodaj i nikt na to uwagi nie zwraca tylko dlatego, że nie skończyło się to golem :)

0

może :D

0

Caaaaaaalma . Nie spodziewał się tam zawodnika Bilbao, takie rzeczy się zdarzają. Nie spojrzysz dwa razy, piłka źle Ci siądzie ....

0

Nie no, można wpuścić Vidala na skrzydło a Arda za Andrzeja jak już :D

0

Masche w czepku urodzony :D

1

I to jest właśnie prawdziwa potęga Barcy :D Nie ma Suareza, Messiego, Alby a i tak lecimy na ostro :D

1

Chyba o to chodzi ;) Ja tam już nie pamiętam jak to było, wtedy nie śledziłam skoków tak dokładnie.
To w takim razie już nie wiem w kim pokładać nadzieje ... w Huli ?

0

Ja pamiętam, że w zeszłym sezonie albo sezon wcześniej pozytywnie jakiś czzas zaskakiwał Krzysiu Biegun, może teraz znowu ? :D

0

Było brać jak Rakuten nas chciało, teraz nie wiadomo co to będzie ....

0

tvseriesonline ;) a ogólnie to polecam flarrow.pl. Strona jeszcze młoda ale wraz z powrotem seriali powinno tam być już dosłownie wszystko :D

3

Po co żyje? A po co mam umierać? Życie do tej pory mnie nie skrzywdziło. Jak juz tu jestem to będę do końca, tak po prostu :D

0

No to ja bym wystawiła tak :D : Ter Stegen-Roberto-Masche-Pique-Alves-Iniesta/Arda-Busquets-Rakitić-Neymar-Munir-Vidal. Ale myślę, że Messi zagra i Mathieu również.

1

Lucho chyba motywuje Alvesa xd

0

Wciąż liczę na chłopaków, nie ma co nikogo skreślać bo jeszcze może się okazać, że będziemy żałować

0

Wpuścimy Munira i będzie pozamiatane :D

1

Ja szczypiornistom nigdy nie kibicowałam i nie kibicuję, zwisało mi to nawet kiedy walczyli o medale w Katarze więc nie wszyscy są tacy jak mówisz ;)

0

Żeby później znowu każdy frajer po nim jeździł? -_- sądzę, że wczoraj Espanyol mu dopiekł transparentem o Shakirze i chłop na razie odpuści. Atakujący rodzinę to najgorsze ścierwo

0

Kiedyś jeszcze wchodzilam tam i czytałam, teraz już nie mogę bo aż mi mózg krwawi...

1

Świetna babka :D.

1

https://38.media.tumblr.com/afb263f3021507e23c567daee5beaa43/tumblr_ne7lg7fTOS1ry3rxao1_500.gif
Ja mam pytanie. Co to było, jakaś prezentacja ? No i jest ktoś w stanie podrzucić mi filmik z tego ? :D

1

Co ? xD Tala sytuacja to mecz Liverpool-Arsenal.
A sory, Fifa hahahhaha xD

0

Może to dziwne ale Rakitić gra lepiej jak nie ma Iniesty, takie odnoszę ostatnio wrażenie.

1

szybki link do streamu ? bo padło na łeb na szyje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?