Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podejrzewam, ze kichnął sobie chłopaczek xd
5
Może zacznijmy od tego, że to ATLETICO ich chce, NIE REAL. Bo jest tutaj takie niedopowiedzenie, że zaraz każdy zacznie się pluć.
0
Ziomeczek obok kichnął ?
1
Liczba goli Geriego robi wrażenie :D
0
Większość pewnie się jara a ja to tak średnio ... nie lubię powrotów do przeszłości. Ale i tak są całkiem ładne, 3 zestaw super :D
0
Moim zdaniem obydwa te kluby to dobry kierunek dla Pedro. Może tam odzyska swoją dawną formę, kto wie ... Ale podobno i tak dopiero latem mógłby przejść do innego klubu. Do końca sezonu musi się kisić w Chelsea, która swoją drogą jest jego chyba największym błędem w życiu.
5
Przyjaźń między Leo i Luisem i ich rodzinami to jedno ale pomyślcie sobie jak niesamowitą przyjaźń wytwarzą sobie Thiago i Benjamin skoro już teraz są nierozerwalni :D
2
Zluzujcie majty z tym Alvesem. Jęczycie jakby co najmniej wbił samobója, który odbiera nam puchar... Błąd przy wybiciu jakich wiele, wcześniej też ktoś popełnił ten sam błąd, Munir bodaj i nikt na to uwagi nie zwraca tylko dlatego, że nie skończyło się to golem :)
0
może :D
0
Caaaaaaalma . Nie spodziewał się tam zawodnika Bilbao, takie rzeczy się zdarzają. Nie spojrzysz dwa razy, piłka źle Ci siądzie ....
0
Nie no, można wpuścić Vidala na skrzydło a Arda za Andrzeja jak już :D
0
Masche w czepku urodzony :D
1
I to jest właśnie prawdziwa potęga Barcy :D Nie ma Suareza, Messiego, Alby a i tak lecimy na ostro :D
1
Chyba o to chodzi ;) Ja tam już nie pamiętam jak to było, wtedy nie śledziłam skoków tak dokładnie.
To w takim razie już nie wiem w kim pokładać nadzieje ... w Huli ?
0
Ja pamiętam, że w zeszłym sezonie albo sezon wcześniej pozytywnie jakiś czzas zaskakiwał Krzysiu Biegun, może teraz znowu ? :D
0
Było brać jak Rakuten nas chciało, teraz nie wiadomo co to będzie ....
0
tvseriesonline ;) a ogólnie to polecam flarrow.pl. Strona jeszcze młoda ale wraz z powrotem seriali powinno tam być już dosłownie wszystko :D
3
Po co żyje? A po co mam umierać? Życie do tej pory mnie nie skrzywdziło. Jak juz tu jestem to będę do końca, tak po prostu :D
0
No to ja bym wystawiła tak :D : Ter Stegen-Roberto-Masche-Pique-Alves-Iniesta/Arda-Busquets-Rakitić-Neymar-Munir-Vidal. Ale myślę, że Messi zagra i Mathieu również.
1
Lucho chyba motywuje Alvesa xd
0
Wciąż liczę na chłopaków, nie ma co nikogo skreślać bo jeszcze może się okazać, że będziemy żałować
0
Wpuścimy Munira i będzie pozamiatane :D
1
Ja szczypiornistom nigdy nie kibicowałam i nie kibicuję, zwisało mi to nawet kiedy walczyli o medale w Katarze więc nie wszyscy są tacy jak mówisz ;)
0
Żeby później znowu każdy frajer po nim jeździł? -_- sądzę, że wczoraj Espanyol mu dopiekł transparentem o Shakirze i chłop na razie odpuści. Atakujący rodzinę to najgorsze ścierwo
0
Kiedyś jeszcze wchodzilam tam i czytałam, teraz już nie mogę bo aż mi mózg krwawi...
1
Świetna babka :D.
1
https://38.media.tumblr.com/afb263f3021507e23c567daee5beaa43/tumblr_ne7lg7fTOS1ry3rxao1_500.gif
Ja mam pytanie. Co to było, jakaś prezentacja ? No i jest ktoś w stanie podrzucić mi filmik z tego ? :D
1
Co ? xD Tala sytuacja to mecz Liverpool-Arsenal.
A sory, Fifa hahahhaha xD
0
Może to dziwne ale Rakitić gra lepiej jak nie ma Iniesty, takie odnoszę ostatnio wrażenie.
1
szybki link do streamu ? bo padło na łeb na szyje