Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogarnia ktoś czy jest już znana godzina meczu z Betisem ? Bo to 1 maja, plany już na wieczór są, także jakby mecz było o 18 to bym się nie pogniewała :D
1
Tak z innej strony to bardzo współczuję ludziom, którzy postawili grube pieniądze na Barcę, a wiem, że tacy byli. Sama byłam dzisiaj obstawić ale kilka meczy, wszystkie z dziś weszły oprócz jednego, tego który miał być pewniakiem. Ale nie przejmować się, stawiać na zwycięstwo Barcy z Atleti, pozytywnie ! :D
0
Ja również serial, Quantico :D Właśnie zaczynam, także liczę, że przekierują te negatywne emocje.
46
Pique na kapitana. Może wyszczekany ale nikt tak nie podniesie morali drużyny jak on. Pique, Masche to są nasi wojownicy, faceci z charyzmą, siłą charakteru. Gerard dał z siebie wszystko. Dziękujmy mu za ten mecz, bo kto wie jakby wyglądał gdyby nie było go na boisku... Grande Gerard. Gracias Gerard.
0
Raczej trzeci :D Pique i Rakitić lepsi. Ale wiem, to Twoje zdanie :D
0
Niech chłop odpocznie, dać szanse Munirowi bo już pokazał, że coś tam umie. Albo wpuścić Rafę (wiem, ze ryzyko ale stęskniłam się) ewentualnie jeszcze Aleix na skrzydło, Messi na środek. Niby można też Ardę ale jakoś mnie zawodzi.
4
Zawodnik meczu. Obrońca meczu. Napastnik meczu.
Aha, i czekam, aż zostanie kapitanem :P
2
Porażka boli ale patrzymy już w przyszłość, chłopaki muszą dać z siebie wszystko i pokazać, że to tylko wypadek przy pracy. Pique dziś niesamowity, gość w Klasyku zawsze daje z siebie wszystko ale dziś udowodnił, że zasługuję na miano najlepszego obroncy świata, a przynajmniej TOP3 jeśli ktoś miałby wątpliwości. Nie dość, ze strzelił jedynego gola to jeszcze czyścił ile mógł. W ataku mam wrażenie jakby dawał więcej niż nie jeden z ofensywnych zawodników xD Wiem, przesadzam ale cóż. Pod koniec meczu poszedł pod bramkę czekał, ustawiał się by ktoś mu w końcu tą piłkę podał a jednak żaden z kolegów nie wspiął się na wyżyny. Rakitić również dobry mecz, jego zejście było wielkim błędem. To w sumie tyle z superlatywów. Nie będę hejtować, bo to nie ma sensu, trzeba wyciągnąć wnioski i lecieć dalej z tym koksem !
8
Komentarz usunięty
1
Miałam to samo, z czasem przejdzie i się ogarniesz. -"Zaraz w lewo" -"ale które lewo ? to tam ? " xD taka sytuacja. Albo jeżdżenie po zakreskowanych fragmentach jezdni. Wiele było wpadek ale już nawet nie pamiętam. Teraz się po prostu uczysz by zdać egzamin, prawdziwej jazdy zasmakujesz jak wsiądziesz sam, tam się nauczysz pewnych rzeczy, których nie da się wpoić na kursie. Spokojnie, idź na jazdę uśmiechnięty i z podejściem, że Ci się uda. Głębokie wdechy, i powolne wydechy, zrób sobie nawet taką sesję, że leżysz i włączasz muzykę relaksacyjną. Działa też muzyka z porządnym pierdo#nięciem i kopem :D
0
Ja nie pisałam ale na pewno przeczytałabym jego biografię, i to nie jedną. Najlepiej jednak "Uwierz w siebie" moim zdaniem :D
0
Nigdy tego nie zapomnę. Munir był wtedy większym antybohaterem niż Ronaldo xd Odebrać Pique taką szansę, ugh
5
No to cóż, potrzebujemy pilnie stopera, który może grać również na lewej obronie, wiem, że jest Adriano ale to zdecydowanie za mało ... szkoda Mathieu, mimo, że czasami popełniał babole to jest naszym 3 stoperem, bardzo solidnym. Po takiej operacji niewiadomo co z nim będzie. No i Euro, mógł dostać szansę a teraz już po ptokach.
0
Z siostrą nie lubi grać bo za dobra haha :D
0
Ooo to jest dobre :D Odezwę się jak tylko dostanę laptopa w swoje ręce :D
0
W piłkę nożną gra :D Z tym, ze treningi ma tylko raz w tygodniu a mieszkamy na wsi gdzie chłopców z którymi może pograć nie jest wielu. W kazdym razie skorzystam z niektórych porad na pewno :D Nie będę każdemu z osobna odpisywać ale dzięki :D
0
Witam :D
Ja mam dość nietypowe pytanie, mianowicie, co mogę zrobić by laptop wydawał się być zepsuty jednakże byłaby to tylko podpucha? Żeby było bardziej zrozumiałe to sprawa ma się tak, że razem z rodzicami próbujemy odciągnąć brata od laptopa i ciągłego grania. Zabieranie laptopa działa ale na jakiś czas, na początku gówniarz robi dym. I poszukujemy metody, by myślał on, że laptop nie działa i jest zepsuty co byłoby oczywiście nieprawdą . Dodam, że ma 11 lat xd
1
Widziałam wszystkie ich filmiki z wypraw :D i nie tylko ich. W każdym razie sama również o tym marzę, robili ostatnio nabór na wyprawę do Australii, chciałam jechać jednakże przeszkodziły mi w tym pieniądze. W tym roku kończę szkołę, od razu idę do pracy i zacznę odkładać i z towarzyszem pojedziemy w Europę. Taka wyprawa na dziko nie wymaga nie wiadomo jak dużych funduszy, także spinaj się tam bo nie ma na co czekać ^^
0
Skoro był późniejszym wymysłem zarządu to pokazuje tylko, że nie ufali Marcowi i chcieli mieć pewne zabezpieczenie. A to, że Bravo okazał się dużo lepszy niż zakładano to już inna sprawa
8
Uważam Ter Stegena za genialnego bramkarza, bardzo przyszłościowego, jednak jego charakter i podejście pozostawia wiele do życzenia. To zawodnik spełnia warunki postawione przez klub a nie na odwrót. Klub zrobi wiele by go zatrzymać jednak na pewno nie poniży się tak by zrobić to czego Niemiec oczekuje. Nie będzie grał wszystkich meczy kosztem Bravo, który jest dużo stabilniejszy i nie powoduje u mnie palpitacji serca. Niech przestanie narzekać i doceni fakt, że gra w najlepszym klubie świata a przede wszystkim w LM, najbardziej prestiżowym turnieju, który już swoją drogą wygrał. Trochę więcej pokory. Na ten moment Bravo jest lepszy, pewniejszy, bardziej doświadczony co na dłuższą metę czyli w lidze właśnie, jest bardzo ważne. W przyszłym sezonie powinno zostać tak jak jest, ewentualnie iść na ugodę i zrobić zamianę pomiędzy bramkarzami, nic ponad to.
0
Zdecydowanie Daredevil :D Ostatnio też wciągnęło mnie Quantico, dobry serial jak dla mnie , trochę na czasie haha :D
0
jakis link do gola suareza ? bo mi niestety umknął
edit : nieaktualne, mam xd
0
Któregoś razu na treningu Barcy Suarez również wcielił się w rolę bramkarza :D O ile pamiętam Ter Stegen mu strzelał i Luis dosyć efektownie to obronił :D
0
Miło słyszeć, że Lewandowski sprawił mu problemy :D Ogólnie kwestia tego, że ludzie sportu doceniają Roberta jest naprawdę świetna :D
0
Przeanalizuj sobie całą sytuację kiedy wpadła pierwsza bramka, fakt, Mathieu dał ciała ale ta bramka to skutek działań również innych zawodników.
12
Śmieszy mnie ocena 1.5 dla Mathieu w ocenach użytkowników. Samobój to zwyczajny przypadek, miał jeszcze jeden błąd w ustawieniu ale na pewno na taką ocenę nie zasłużył. Mam nadzieję, że redakcja racjonalnie oceni jego grę bo to żenada jakaś.
0
Dzięki za wyprowadzenie z błędu :D
3
Czekam na jakieś informacje odnośnie dziewczyny, która dostała piłką :D Klub powinien jej zasponsorować bilet na mecz albo podarować jakąś koszulkę z autografem Leo :D
0
Leo ostatnio się nie pomylił ; ) Chyba, ze coś przegapiłam.
0
Stara Berta, podoba mi się haha xd