1

Alvesowi przypadkiem nie stuknęło juz 100 asyst ?

0

Jeśli chce przed końcem kariery wygrać Ligę Mistrzów to nie widzę dla niego innego kierunku :D

2

Tylko inne.

2

Chcę więcej! Taki filmik to jest coś, widać jak się bawili :D Mathieu w 4:40 hahah

1

Nie sądzę ; )

1

Jak mi się uda to dam znać, będziesz wiedział, że się da hahah xd

3

Jak Tobie się przytrafiło friendzone i nie możesz z niego wyjść to szczerze współczuję ;)

0

Popieram. Moja nauka angielskiego w dużej mierze opiera się na filmach i serialach z napisami, do tego czytanie tekstów. Ze szkoły wszystko co wyniosłam to czasy. I tak uczą angielskiego brytyjskiego chociaż ja generalnie preferuję amerykański.

0

ja dziś 83%, szczerze to nie jest to wcale trudne, na luziku staraj się podejść i mów zwyczajnie to co przyniesie Ci ślina na język. Niektórzy ludzie najpierw układają sobie w głowie zdanie po polsku a później tłumaczą, nie rób tego jeśli masz podobny nawyk. Trzeba nauczyć się myśleć w języku angielskim :D Ogólnie nie masz się czego bać, bardzo fajnie mija egzamin i czasami można nieźle zabłysnąć dzięki czemu później na Ciebie lepiej patrzą :D Zapamiętaj słówka jakich zazwyczaj się używa do opisywanie obrazu.

11

Come on, bardziej niż na kasę lecę na wygląd ; p Natura taka już jest, lubimy to co miłe dla oka, tak jak Wy :D Kasa to tylko dodatek. Jak mam do wyboru zwyczajnego ale całkiem przystojnego chłopaka a ziomeczka bojler lvl 300 z grubym portfelem i Audi R8 to jednak wybiorę tego pierwszego ;) Przede wszystkim i tak chodzi o charakter, co mi po wyglądzie czy kasie jak facet będzie nieznośny.

1

*Daredevil ;)
Również gorąco go polecam, to samo Suits :D

0

Mnie nigdy jakoś nie irytuje ;)

0

Myślę, że jeśli chodzi o naszych piłkarzy to nikt nie odważyłby się tak doskoczyć do Suareza :D Neymara zawsze wszyscy atakują, bo jest zwyczajnie łatwym celem. Myślę, że Pique i Masche również by się nie dali, nawet rzekomo mały i cichy Messi by zareagował odpowiednio. Nie mamy w drużynie "dzików" ale mamy wielu, którzy w kasze sobie pluć nie dadzą ; )

0

Zerknij na alltube.tv ; )

2

Messi w McDonalds po hamburgery :D

0

Tylko te ; )

0

To tylko pokazuje, że nie musisz być ważnym ogniwem w drużynie by być w barcelońskiej rodzinie :D

3

Dużo lepiej się chyba ogląda te krótki filmiki na Snapchacie niż tą transmisję

0

Trochę się zaśmiałam jak powiedziałeś per CHŁOPAK o 31-letnim facecie :D

0

Właściwie to pokazał, ale w pierwszej połowie sezonu ;)

11

Czemu Eurowizja ma być gejowska? Jezus Maria, co za beznajdziejne podejście. To jak ja oglądam piłkę nożną to może powinnam zmienić płeć?

3

Nie ma co patrzeć na głosy jury, po głosach widzów widać, że chu#a się znają xdd

5

Bo dostaliśmy 222 ;p

0

Wielkopolskie leży w cieniu opadowym dzięki czemu jest tam najmniej opadów w całej Polsce :D koło Jezusa tez bezdeszczowo dzisiaj :D

2

Zupełnie inny mecz, inna rywal, inna forma Barcy i inna stawka, nie porównuj tego ;) Atleti pokonywalismy juz wiele razy, nie da się robić tego zawsze.

3

Co ma Atleti do tego?

2

Wyczuwam, że dzisiaj ktoś po za MSN pokusi się o gola :D Wygramy to, nie boje się. Wiem na co stać tą drużynę i jak wielkich rzeczy potrafi dokonać, łatwo nie będzie ale chłopaki dadzą radę.
Vamos Barca!

0

Właśnie miałam pytać :D
Jak na moje taka średnia, zadania trudniejsze i łatwiejsze ale ogólnie zdana :D

1

Szczerze to spodziewałam się tego :D

2

Kurde, ten Szpak to ma niesamowity głos, szkoda, że występ jak dla mnie zbyt statyczny ale mamy szansę w tegorocznej Eurowizji, oby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?