Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alvesowi przypadkiem nie stuknęło juz 100 asyst ?
0
Jeśli chce przed końcem kariery wygrać Ligę Mistrzów to nie widzę dla niego innego kierunku :D
2
Tylko inne.
2
Chcę więcej! Taki filmik to jest coś, widać jak się bawili :D Mathieu w 4:40 hahah
1
Nie sądzę ; )
1
Jak mi się uda to dam znać, będziesz wiedział, że się da hahah xd
3
Jak Tobie się przytrafiło friendzone i nie możesz z niego wyjść to szczerze współczuję ;)
0
Popieram. Moja nauka angielskiego w dużej mierze opiera się na filmach i serialach z napisami, do tego czytanie tekstów. Ze szkoły wszystko co wyniosłam to czasy. I tak uczą angielskiego brytyjskiego chociaż ja generalnie preferuję amerykański.
0
ja dziś 83%, szczerze to nie jest to wcale trudne, na luziku staraj się podejść i mów zwyczajnie to co przyniesie Ci ślina na język. Niektórzy ludzie najpierw układają sobie w głowie zdanie po polsku a później tłumaczą, nie rób tego jeśli masz podobny nawyk. Trzeba nauczyć się myśleć w języku angielskim :D Ogólnie nie masz się czego bać, bardzo fajnie mija egzamin i czasami można nieźle zabłysnąć dzięki czemu później na Ciebie lepiej patrzą :D Zapamiętaj słówka jakich zazwyczaj się używa do opisywanie obrazu.
11
Come on, bardziej niż na kasę lecę na wygląd ; p Natura taka już jest, lubimy to co miłe dla oka, tak jak Wy :D Kasa to tylko dodatek. Jak mam do wyboru zwyczajnego ale całkiem przystojnego chłopaka a ziomeczka bojler lvl 300 z grubym portfelem i Audi R8 to jednak wybiorę tego pierwszego ;) Przede wszystkim i tak chodzi o charakter, co mi po wyglądzie czy kasie jak facet będzie nieznośny.
1
*Daredevil ;)
Również gorąco go polecam, to samo Suits :D
0
Mnie nigdy jakoś nie irytuje ;)
0
Myślę, że jeśli chodzi o naszych piłkarzy to nikt nie odważyłby się tak doskoczyć do Suareza :D Neymara zawsze wszyscy atakują, bo jest zwyczajnie łatwym celem. Myślę, że Pique i Masche również by się nie dali, nawet rzekomo mały i cichy Messi by zareagował odpowiednio. Nie mamy w drużynie "dzików" ale mamy wielu, którzy w kasze sobie pluć nie dadzą ; )
0
Zerknij na alltube.tv ; )
2
Messi w McDonalds po hamburgery :D
0
Tylko te ; )
0
To tylko pokazuje, że nie musisz być ważnym ogniwem w drużynie by być w barcelońskiej rodzinie :D
3
Dużo lepiej się chyba ogląda te krótki filmiki na Snapchacie niż tą transmisję
0
Trochę się zaśmiałam jak powiedziałeś per CHŁOPAK o 31-letnim facecie :D
0
Właściwie to pokazał, ale w pierwszej połowie sezonu ;)
11
Czemu Eurowizja ma być gejowska? Jezus Maria, co za beznajdziejne podejście. To jak ja oglądam piłkę nożną to może powinnam zmienić płeć?
3
Nie ma co patrzeć na głosy jury, po głosach widzów widać, że chu#a się znają xdd
5
Bo dostaliśmy 222 ;p
0
Wielkopolskie leży w cieniu opadowym dzięki czemu jest tam najmniej opadów w całej Polsce :D koło Jezusa tez bezdeszczowo dzisiaj :D
2
Zupełnie inny mecz, inna rywal, inna forma Barcy i inna stawka, nie porównuj tego ;) Atleti pokonywalismy juz wiele razy, nie da się robić tego zawsze.
3
Co ma Atleti do tego?
2
Wyczuwam, że dzisiaj ktoś po za MSN pokusi się o gola :D Wygramy to, nie boje się. Wiem na co stać tą drużynę i jak wielkich rzeczy potrafi dokonać, łatwo nie będzie ale chłopaki dadzą radę.
Vamos Barca!
0
Właśnie miałam pytać :D
Jak na moje taka średnia, zadania trudniejsze i łatwiejsze ale ogólnie zdana :D
1
Szczerze to spodziewałam się tego :D
2
Kurde, ten Szpak to ma niesamowity głos, szkoda, że występ jak dla mnie zbyt statyczny ale mamy szansę w tegorocznej Eurowizji, oby.