3

Bravo jest świetny, Ter Stegen jest dobry ale nigdy nie zapewni mi takiego spokoju jak Claudio. Zarząd powinien zrobić wszystko by zatrzymać obydwu, najlepiej zamienić ich rolami. Ale nikt chyba na to nie wpadł i wolą sprzedać bramkarza, który w pierwszym sezonie u nas zdobył Trofeo Zamorra. Nie lubię charakteru Ter Stegena, ale mam świadomość, że jest bramkarzem dobrym i młodym co zaowocuje w przyszłości, ale zamiast mieć dwóch geniuszy zostaniemy z jednym... Nie zrobili wszystkiego , jest mi niezwykle żal.

17

Chcieliście zawodnika, który wejdzie na ostatnie minuty i strzeli gola ? Proszę bardzo, o to Munir El Haddadi, kosztował nas aż 0 $ :D Do tego Pique dobre wejście w sezon razem z Rakiticem. Digne bardzo ładnie, chłopak bardzo pomysłowy i waleczny, czasami niepotrzebne zagrania do tyłu ale to nieuniknione. O Suarezie i Messim nie trzeba mówić, nawet jak grają słabo to grają dobrze, ot taki paradoks. Arda na drugą połowę się troszkę ogarnął, oczekuję od niego znacznie więcej i wciąż trzymam za niego kciuki. Generalnie nie ma co narzekać, zagraliśmy całkiem przyzwoity meczorek :D

0

Aleeee to już byłooo....

0

Nike Air Max polecam, wytrzymałe i raczej znajdziesz takie za 300 zł :D Ewentualnie Adidas zx flux

3

Ciężko o sytuacje kiedy może zagrać do Rudego, no prosze Cie xd

0

Widziałam jak schodził :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

szczerze to w słabszej jakości to tak do 500 mb max, w moim przypadku przynajmniej tak bywało

2

Może Co Ty wiesz o swoim dziadku :D

0

Nie spotkałam się z komentarzem gdzie ktoś wrzucił informacje po hiszpańsku ;)

0

Dobra, już wiem o co chodzi :D

2

O czym Ty teraz gadasz?

1

Zamawiłam pare dni temu przez stronę cyfrowego polsatu i sprawa wygladała tak, że wyświetliło mi się jakie mam pakiety i jakie mogę dokupić, wybieram Eleven i dolicza mi co miesiąc do abonamentu te 15 zł. Mi wyświetliło infformację, że dostanę kanały w nowym okresie rozliczeniowym, czyli 12 sierpnia.

4

Była dzisiaj tutaj dyskusja o żelbetonie i żelbecie itp tymczasem komentator nazwał zawodnika żelbetonowym klocem :D

1

Kurde, ja wiem, że to tylko mecze towarzyskie ale Munir naprawdę pokazuje się z dobrej strony, aż mi szkoda chłopaka bo skoro przyjdzie nowy napastnik to dużo nie pogra.

0

Lewa - Messi
Prawa - Neymar
Głowa - Pique
Przegląd pola -Xavi
Drybling - Messi
Wykończenie -Krysztianu
Szybkość -Bale/Alba
Chłodna głowa -Busquets
Waleczność- Błaszczykowski/Krychowiak
Lojalność -Totti/Xavi/Iniesta

0

Masz se dopisać to co na końcu napisał xD

0

Douglas to taki zmęczony po rozgrywkach miedzypanstwowych? :D

0

Nie doczytasz, nie zrozumiesz a i tak krytykujesz

4

Po co Ci dlugopis skoro zeszytu nie miałeś ? :D

1

Skoro pies to łatwiej coś znaleźć, zwyczajne imie, nazwisko czy ksywa dowolnego piłkarza, którego lubisz ;)

0

Dokładnie, Ter Stegen rok temu również wrócił wcześniej, żeby się lepiej przygotować i wygryzc Bravo a wiemy jak to się skończyło

0

Z mojej strony wieczny szacun dla Eldo

0

Wiem, grubo przesadzone :D

0

Rozpętałeś ciekawą dyskusję :D sama od dłuższego czasu się zastanawiałam skąd ten hejt. Polskiego rapu słucham sporadycznie, jestem raczej fanką raperów anglojęzycznych, amerykańskich coby sprecyzować, więc polskie realia nie są mi zbytnio znane. Jednakże, zdarza mi się obyczac kawałki polskich raperów i najzwyczajniej w świecie dobrze się słucha Zbuka. Żadnych idiotycznych tekstów o cpaniu, ciężkim życiu na dzielni, o koleżkach, o byciu najlepszym raperem xD o seksie, o wyje*ie, o smutnych historiach, o depresji, niektórzy tak rapuja, że po przesłuchaniu chcę się zabić bo życie jest takie straszne. Zbuku to ma jednak ten pozytyw. Daleko mu do moich ulubionych Ice Cube, Eminema, MGK, Wiz Khalifa itp to jednak w moim odczuciu się wyróżnia w polskim rapie i nie mam zamiaru zwracać na ten wszechobecny hejt na niego
PS proszę mi nie najezdzac, że wymienieni przeze mnie raperzy to szajs i mają teksty o tym, co wymieniłam i są chu*a warci, bo to jest już Całkiem inna historia

0

Trochę jak w programie Piękna i Kujon gdzie z niezbyt urokliwych chłopaków robili całkiem ogarnięte dupeczki :D

0

Sissoko to byłby dobry ruch z ich strony bo nieźle na Euro grał. Ciekawe co z Hazardem, którego tak bardzo chcieli pozyskać

0

Nie specjalnie interesuje mnie Real ale jednak to największy ligowy rywal, więc moje pytanie brzmi: zrobili oni jakieś transfery do tej pory? Barcelona ładnie leci w tym okienku transferowym a o Realu jakoś zbytnio się nie słyszy.

3

Według niektórych to każdy może ale Messi nie. Potrzebował chłop zmiany, każdy w końcu potrzebuje. Moim zdaniem wygląda bardzo fajnie, trochę świeżości w jego wyglądzie, więcej zadziorności. Leo już pokazał nie raz, że nie jest taki spokojny i niewinny za jakiego niektórzy go uważają. Taki wizerunek może męczyć, zresztą teraz widać. Dokonał zmiany w sobie a tu fala krytyki od ludzi z kijem w dupie, którym nie pasuje jego wygląd,jakby miało to zaważyć na jego grze czy coś, chu wie o co takim typkom chodzi.

0

Mi tam również się podoba, zmiana image'u to nic złego, nie rozumiem skąd fala hejtu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?