Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tez :(
0
Mogę się założyć, że Leicester skończy sezon w drugiej części tabeli. Jest po prostu słabe, nie wiem czy to brak Kante tak działa, czy drużyna się wypaliła, może słabe transfery... W każdym razie zawsze byłam zdania, że poprzedni sezon to był przypadek, to był sezon gdzie najlepsze drużyny PL miały problemy więc Lester się mogło wybić, postarali się i dali radę, jednakże gdyby reszta była w optymalnej formie, tak kolorowo by nie było. Zaraz będą jazdy, że ta drużyna to przecież fenomen, że grali świetnie i zasłużyli, czego oczywiście nie neguję ale zagrają w LM z lepszą drużyną i skończy się to tak jak dzisiaj, nokaut.
1
Maluma. Ricky Martin, Don Omar, Kendji Girac, J Balvin, Wisin, Daddy Yankee, Enrique Iglesias, Nicky Jam. Włoski raper Fedez
0
A jakie dokładniej praktyki ? :D
2
Pijesz do wczorajszych zmian Lucho? Ja uważam je za dobre, lepszych nie mogliśmy zrobić bo wszystko to kwestia przypadku. Jedynie mógł jeszcze Suareza zmienić w 75
1
Może używany Sony Xperia M2
0
Akcja trwa niestety tylko do 25 września
0
Ja również :D Brakuje mi go strasznie w Barcelonie, już nie mówię o kwestiach sportowych ale właśnie brak jego ducha, tak po prostu :D
2
Sądzę, że dobry pomysł :D Ale nie rozumiem trochę kwestii finansowych, nabijamy kilosy ale ten hajs to skąd się weźmie ? xd
6
Ja wiem, że nie możemy sobie pozwalać już na straty punktów, trzeba spiąć tyłki ale spójrzmy na dzisiejszą grę również z dobrej strony, znajdźmy pozytywy. Najwięksszym pozytywem był zdeecydowanie IVAN RAKITIĆ. To jak on dzisiaj grał to fenomen, zawsze twardo za nim stałam ale dziś skradł moje serce. Zaryzykuję stwierdzenie, ze gdyby nie nasz Goku to gra mogłaby wyglądać dużo gorzej, o wyniku nie wspominając. Świetny mecz również w wykonaniu Sergiego Roberto, chłopak się tak rozwinął, że brak słów, genialny. Bardzo dużo nam dziś dawał, uwielbiam jego rajdy :D Alba również bardzo stabilnie. Iniesta uraczył nas wieloma magicznymi zagraniami, takiego Magika długo nie będzie.No i Pique. Zawinił przy bramce ale nie patrząc na to był jednym z najjaśniejszych obiektów na boisku. Świetne odbiory, niezłe wejścia w ofensywe, fajne zagrywki, blisko gola, dokładny. To największe pozytywy moim zdaniem, zaraz za nimi taki Messi czy Neymar.
0
Gomes moim zdaniem nie był jakiś beznadziejny, zagrał dosyć zachowawczo, do tego nie miał zbytnio możliwości.
1
A Ter Stegen stał i patrzał jak piłka wpada do bramki
0
Messi zaraz do zmiany bo znowu doskwiera pachwina ....
0
Ja to zawsze wybieram, albo ketchup albo musztarda bo mi się to nie zgrywa :D Jak już mieszać ketchup to z majonezem
0
Było o tym napisane w któryś artykule jakiś czas temu, albo może gazeta podawala takie info, coś na pewno bo zapadło mi w pamięć. Nie wiem ile w tym prawdy ale jednak coś musi w tym być
1
Bo może i z Vidala by coś było ale najwyraźniej Lucho nie lubi jak ktoś się opier*ala na treningach co Aleix niestety robi.
0
Sevilla-Betis ładnie weszło w Lidze Typerów :D Szkoda, że mecz Malaga-Eibar postawiłam 2:2 a nie 2:1... uuuuh
39
Nie zczaiłeś xd
0
Burneika czy Pudzian, nieważne, takiego mu zasadzą gonga, że się chłop wyłoży jak Najman.
0
To byłoby niesamowite gdyby moje dzieci kiedyś zachwycały się grą tych chłopców tak jak ja zachwycam się grą ich ojców :D
0
Argentyna bez Messiego nie istnieje.
0
who the fuck is that ? xd
0
Mam kulinarne pytanko :D Sushi- warto próbować, dobre, jakie macie doświadczenia ? :D
4
Masche się wypowiadał, że nie chce by ktoś oddawał mu karnego
6
Może Bartek Kapustka kiedyś :D Szkoda, że Zieliński kibicem Realu, ale może gdyby Barca się zainteresowała to zmieniłby zdanie. Bielik fajny grajek, kto wie co przyniesie mu przyszłość. Może jeszcze Linetty jak się rozwinie w szybkim tempie.
0
Ciekawe co w tym wypadku będzie bardziej prestiżowe
0
Czyli nie zobaczymy już Neymara z zarostem?
0
Jak masz z tym problem to doucz się angielskiego. Większośc tego typu obrazków jest po angielsku i nikt nie będzie Ci specjalnie tłumaczył
0
Nie dodało mi punktów z dzisiejszych meczów w UCL Fantasy, kogoś jeszcze to spotkało czy to tylko ja?
1
Normalni ludzie nie mogą iść na mecz, bo strach co ta dzicz zrobi. Żałosne.