Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie sytuacja podobna, wczoraj 54 i dzisiaj póki co 13. Nie jest źle :D
0
Jak sobie dotychczas radzicie w CL Fantasy ? :D
3
Deeeeeklasacja ! Długo chyba nie będzie takiego zawodnika.
1
Kto by pomyślał, że postawimy kiedyś Milika na równi z Messim :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neymar jest w kąpielówkach ;)
0
Zdecydowanie obstawiam reggaeton :D głosu nie ma złego, co z tego wyjdzie to zobaczymy. Swoją drogą, są jeszcze jacyś piłkarze chwalący się swoją barwą głosu ? Nie licząc Alvesa na instagramie :D
15
Powtórzę to co zostało już powiedziane, po meczu również to pisałam- Neymar myśli chyba, że na boisku jest sam, przedrybluje wszystkich łącznie z sędzią i strzeli golazo. Otóż nie, mimo, że jest fenomenalnym graczem to aż nazbyt egoistycznym, trochę jakby nie ufał kolegom, jakby brak Suareza i Messiego oznaczał brak klasowego zawodnika, z którym można fajnie pograć. Przerzucony na drugą stronę Arda zaprezentował się dużo lepiej, o Jeremym już nie mówiąc. Mam nadzieję, że powrót Neymara nie będzie oznaczał, że Turan wyląduje na ławie. Zdecydowanie powinien grać jak najwięcej. Choćby jutro, Turek powinien wskoczyć za Brazylijczyka do postawowej 11, bo ten przecież ma premierę piosenki następnego dnia :D
PS nie hejtuję Neymara :D
0
Z tego co widziałam to minimalnie z Mathieu, bardzo nie słuszny ZM, nie wiem czym kierowali się niektórzy użytkownicy, już bardziej Arda zasłużył niż Ney.
0
Śmieszny klub ten Manchester
3
Jest tutaj jeden ziomek, któremu się poszczęściło i ma zdjęcie z Ter Stegenem :D
1
O kurde, konkrety :D
2
Cały czas piszecie o tej liście a ja jej nadal nie widziałam, wtf :D
0
No zazwyczaj takie potupaje to do 23/24 trwają. Rzadko kiedy dłużej. Nastaw się raczej na północ :D
3
Pewnie niewielu słucha tej żenady xd kojarzy mi się jedynie NIE LUBiE BYC SUKOA
0
Mimo wszystko ode mnie ZM dostał Matje :D
23
Przestrzelil czy nie, w ofensywie był jednym z lepszych zawodników mimo, że to środkowy obrońca.
0
Popieram. Liczyłam, że Neymar zjedzie, moim zdaniem Arda lepiej grał. Lucho chyba nadal boi się ściągać MSN w trakcie meczu.
0
Ja za to widziałam u Neymara mało gry zespołowej, zbyt długie holowanie piłki, to co zawsze, normalka. Zostanę zjechana ale to Ney powinien zejść a nie Arda
0
Ja widziałam, że wjechał w piłkę ;)
4
Do tego Samper, Halilovic, Alves, Bravo, no generalnie byłoby co czytać
1
Horrory czytałam tylko Stephena Kinga, może ze dwie innych autorów ale było to tak dawno, że nie pamiętam. Generalnie od tego autora polecam Komórka, Miasteczko Salem, Bezsenność, Zielona mila, Czarna bezgwiezdna noc (zbiór opowiadań).
0
Ile Alves dostawał w Barcelonie?
5
Ooo znowu zaczyna się seria "śniło mi się, że Barca..." (dopisz swoją wersję) :D
1
Oglądam :D.
2
Przekonaliśmy się nie raz, że prowadzenie 2:0 jest najgorsze, dziś dostaliśmy potwierdzenie reguły.
4
Zagraliśmy przeciętnie, czasami aż beznadziejnie. Milik tragedia, Rybus tez się nie popisał. Adaś Nawałka dostaje karnego kut*sa za brak zmian, które były potrzebne. Zmiana Linetty za Kapustke była bezsensowna. Trzeba było zacząć od zmiany Teo albo Wilczek za Arka, może Jędza za Rybusa i może Wszołka wpuścić, ewentualnie juz tego Linettego jak trener to uczynił. Nie, nie uważam się za znawce, nie znam się lepiej na tym fachu niż trener Nawałka ale trzeźwym okiem widzę co się dzieje, jak beznadziejnie ostatnimi czasy gra Milik z kadrze i nie siada ma ławce kosztem innego napasziora, który mógłby się dużo bardziej pokazać. Oby to nie był zwiastun spadku formy kadry a jedynie wypadek przy pracy i następne mecze będą dużo lepsze. Może powinniśmy zagrać przed tym meczem jakiś towarzyski?
1
W Lechu by się przydał :D.
0
Może szefowie wrogowie, pierwsza i druga część. Millerowie, Zanim odejdą wody, Co ty wiesz o swoim dziadku, polowanie na druzbów
0
Przy okazji meczu z Kazachstanem przypomniało mi się o chłopaku, który podróżuje autostopem i jest właśnie w Kazachstanie. Opisuje na fb swoje przeżycia, bardzo pozytywny człowiek, fan Barcelony :D Autostopem w świat sportu, polecam :D