0

Mi coś ten materiał nie podchodzi, jakoś za bardzo zmiętolony a wydaje mi się, że te koszulki tak nie mają. But who knows

0

Czasami trzeba chyba postawić na Arde a Neymara na ławkę. Ney jest genialny, to wiadome, ale zbyt gwiazdorzy, często widzę u niego indywidualizm a to jest nie dobre, za dużo go. Przesadza z dryblingami, pełno strat, niepotrzebnego holowania piłki. Arda gra w inny sposób, bardziej skuteczny jestem skłonna powiedzieć. Ciekawe czy Lucho będzie miał na tyle jaj.

0

Jeśli ktoś zagrał słabo to można go skrytykować. Bycie świetnym piłkarzem nie wyklucza grania kaszany. Jeśli takowy piłkarz zagra beznadziejnie to można go skrytykować, ocenić jego grę negatywnie, no bo gdzie te pozytywy, za co go chwalić ? ;)

0

Albo Suareza :D.

0

Wystarczy w tych z zeszłego sezonu ;)

1

Trochę nie mogę tego przeżyć, że Borussia tylko to zremisowała, no ale co zrobisz jak dziury w obronie.

0

Real to przegra. Potwierdzone info.

2

Warto, warto. Po paru odcinkach sam podejmiesz decyzję, czy to ciagniesz czy nie. Dobrze byłoby jakbyś wyrobił swoją własną opinię w tym temacie bo ile ludzi tyle gustów. Dać szansę temu serialowi na pewno warto :D

0

Swego czasu chciałam zostać policjantką, ale dosyć niewdzięczny zawód. Chociaż może wtedy byłabym niezłą sunią :D

0

No genialna :D

0

Oj Ty kłamczuszku :D

0

Arda świetnie wszedł w sezon i dalej to utrzymuje :D

0

Neymar to jest fenomen. U nas faktycznie, główną gwiazdą jest Leo, Ney może lekko w cieniu ale wszyscy o nim pamiętają i go doceniają. Przez pewien czas się obawiałam, że może odejść do klubu gdzie byłby on jeden gwiazdą, ale widzę, że na razie nam to nie grozi. Chłopak jest jedynym słusznym następną Messiego.

0

Może Ice Cube obczaj :D

0

Go Hard or go home, które masz obok w polecanych :D

0

Szkoła skończona w kwietniu także jeszcze nie tęsknię :D było tego dużo ale przypomniało mi się akurat dzisiaj przestawianie klawiszy w klawiaturach na informatyce w liceum w pierwszej klasie. Ułożyliśmy jej imię, typiara nie ogarnęła. Do tego nie potrafiła wpisać później hasła, nie widziała nawet, ze klawisze są inaczej ustawione, myślałam, że to z czasem już się zapamiętuje...

2

Nie dziwię się, wielu z nich się z nim zaprzyjaźniło i nadal utrzymują kontakt.

2

Mam trochę ból dupy, że zremisowaliśmy z Atletico, które gra tak beznadziejny futbol, że oczy bolą, już wolę w tej kwestii Real. Powinniśmy byli ich konkretnie rozklepać, bo już się na ten autobus patrzeć nie da. Mają potencjał ofensywny ale Simeone to hamuje.

7

Jak dla mnie to Sociedad mógłby spać, może w końcu nie tracilibyśmy punktów na ich stadionie ;)

10

Roberto tez był tragiczny a jednak pod wodzą Lucho się rozwinął, dlaczego Vidal nie może dostać takiej szansy? Trochę więcej zaufania mu się należy. Ja osobiście nigdy nie uważałam, że jest tragiczny, ma braki defensywne ale nad tym najlepiej się pracuje nabierając doświadczenia w meczach z kasztanami, bo ofensywnie wygląda bardzo fajnie, jest szybki, technicznie tez nie odstaje, czy może jednak dać mu szansę na skrzydle za nieobecność Messiego...

1

Jestem pod wrażeniem :D

2

Widać, że chyba jakiś zakładzik miał Arda z Rakiticiem, albo coś, bo reakcja bardzo żywa :D

1

A ja właśnie sądzę, że Marlon wypali ;) Już jak grał w presezonie to fajnie się prezentował

4

System, zespół, jedno i to samo :D

0

Ja najpierw dałam 0:5 ale myślę, Messi nie gra to może być ciężej, dam 0:4, brawo ja :D

0

Mówi o Gladbach ;)

2

Akurat ja sądzę, że chłopaki dadzą radę ;) Gomes ładnie gra, nie sprawdził się zbytnio na pozycji Busiego ale tak to nie mam zarzutów. A Rafa zasłużył na grę po ostatnim dobrym występie.

1

Ja sprzedałam Pogbe bo był dla mnie mało produktywny :D

0

Oczywiście, że postawię ;)

1

Lech? Biorę z ucałowaniem rąsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?