Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi tak jak i MSN- NIETYKALNY
2
Wysłać Busquetsowi zaproszenia na ławę ?
1
Sory ale Busi totalnie bez formy. Zapraszamy pana na ławkę. Arda wchodzi, Gomes na pozycji Busiego.
1
Popieram, Digne w ofensywie wygląda świetnie, ale nadal Neymar nie gra z nim zbyt wiele ...
0
No wiesz, Busi nie jest dynamiczny więc nie oczekujmy tego od niego
9
Gomes chyba ma tutaj konto bo gra jakby chciał wszystkim hejterom zamknąć usta :D
5
No to skoro Gomes na pozycji Iniesty to liczę, że Arda chociaż na 20 minut wejdzie. Czuje, ze pozamiata :D
0
Przypomnij sobie Ardę, jaką długą drogę musiał przejść by w końcu go chwalono ;)
12
Ja tam się cieszę, że Neymar zepchnął typka ze schodów kiedy stał do niego tyłem i w dół schodów bo jakby stał przodem i został pchnięty to by siebie chłopaczyna głowę rozbił. Czyli taki atak od tyłu nie taki zły. Trochę pozytywu w wszechobecnym negatywie. Dyskusja robi się śmieszna, ale pozdrawiam wszystkich :D
2
Warto podkreślić, że napisał ARTYKUŁ, nie felieton, więc jego osobiste przemyślenia nie powinny się tam znaleźć. Powinny być to suche fakty bez narzucania swojej subiektywnej opinii.
2
Szkoda, że chłopaki dzisiaj żadnego meczu nie grają xd
0
Obawiałabym się o Napoli, może nie wejść moim zdaniem
3
Zdecydowanie Arda. Wraca po kontuzji ale dosyć niegroźnej, dostał zielone światło więc nie ma żadnych przeciwwskazań. Z nich wszystkich to on wydaje się mieć najbardziej ukształtowaną boiskową inteligencję i podania na centymetry. Ponadto jest niezwykle zadziorny i waleczny, nie odpuszcza. No i jest w formie od początku sezonu, to trzeba kontynuować. Później może wejść Rafinha. Niestety ani Gomes ani Denis w tym meczu się nie sprawdzą, nie ogarniają jeszcze do końca naszego sposobu gry i zwyczajnie nie dają nam tej jakości.
0
Podobno, żeby nie usunęli komentarza gdzie jest sam link to trzeba coś dopisać.
0
Arda podobno będzie juz gotowy na City. Jeśli chodzi o to kto ma grać za Inieste to albo Arda albo Rafa. Denis ani Andre niestety mnie nie przekonują, a szkoda. Wciąż jednak w nich wierzę i w końcu będą grać na dobrym poziomie ;)
0
Jeśli mówisz o piosence "this girl is on fire" to jest to piosenka Alici Keys a nie Beyonce :D
1
Niezwykle mnie irytuje to, że Neymar nie chce grać z Lucasem, bo to ewidentnie widać, że nie widzi mu się to. Przez to notuje pełno strat bo wdaje się w dryblingi w miejscach gdzie jest osaczony.
1
Entuzjazmu w Twym komentarzu nie dostrzegam :D
0
kontynuacja
0
Chłopie nic nie mów xd
0
Mnie rozbroiła Agentka i Dzień z życia blondynki :D
1
Powoli wprowadzają w świąteczny nastrój :D
0
Z tego co wiem to próbowali porozumieć się z zarządem Barcy, ale jak to się skończyło to nie wiadomo. Być może jakaś inna grupa zajęła się dopingiem bo ostatnimi czasy doping bardzo się wzmocnił i momentami jest naprawdę świetny :D
1
Wpadnie wypłatka to na pewno się dorzucę, nic nie ma większej wartości niż życie.
0
Ja oglądałam serial El Barco z napisami, bardzo łatwo wyłapać kilka zdań czy wyrazów, chyba jeden z lepszych sposobów na pobieżne zapoznanie się z językiem. Później ściągnęłam sobie aplikację gdzie właśnie fajnie się można uczyć prostych zdań i wyrażeń. Na bardziej zaawansowaną naukę nie miałam czasu ale planuję się za to wziąć :D
1
Cóż, sytuacja wygląda tak, że Audi to sponsor Barcelony, w zamian za to, oni jeżdżą ich samochodami i poniekąd je reklamują. Ostatnio widziałam filmik gdzie youtuber reklamował batony, nakręcił moment jak się nimi delektuje, i dostanie on za to hajs i batony. Podobna sytuacja jak z samochodami tylko, że inaczej rozporządzone finansowo. Piłkarze się nimi wożą i pokazują jakie to są one super, żeby przyciągnąć potencjalnych klientów. Coś za coś, mimo, że nie ma tu jakiegoś specjalnego wkładu piłkarzy.
1
A również nie pogardzę :D Mega uwielbiam audi, szczególnie w sedanie.
0
Co oni wszyscy się uparli na to Q7, osobiście brałabym A7.
0
Barnes został stworzony na potrzeby serialu więc nie ma swojego komiksowego odpowiednika. Dlatego ciężko określić kim się staje. Być może bedzie kimś nowym, ponownie wykreowanym przez producentów serialu albo kimś na wzór innego złoczyńcy z Batmana. W każdym bądź razie wiemy o nim tyle, że otrzymał on mega siłę i bywa niekontrolowanie wściekły.
0
Sezon 3 jak dla mnie jest w porządku. Bardzo podobają mi się wątki Gordona z Jervisem Tetch,konkretne. Dobrze, że na razie zostawili w spokoju te potwory od Strange'a i Fish.