Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nazwa The bus w kontekście Chelsea jest już chyba trochę nieaktualna
0
No kolega pojechał konkretnie ;) ale skąd mógł wiedzieć, że Rakitic i Suarez będą filarem drużyny
0
Ja rzuciłam studia i to co robię na nocnej zmianie to praca ;)
0
Gomes? Cóż, ja nie mam mu wiele do zarzucenia, gra w kratkę, ale powoli się odnajduje i gra naprawdę na dobrym poziomie. Lepiej od niego radzą sobie Umtiti i Digne. Za to Denis i Paco, no kurde, długa droga przed nimi.
0
The Do-Over, nowy z Sandlerem
0
Nie no, może być xd połączenie Wałęsy i Hajto? No kurde, to musi zadziałać :D
0
Postawię u buka na Sociedad. Mam takiego pecha, że jak już obstawiam, co robię rzadko, mecze zwyczajnie nie wchodzą :v
0
Wybaczam ;) dosyć częste to jest, że naszą małą grupkę dziewczyn bierze się za facetów no ale nie dziwię się
38
A ja tak sobie myślę, może pora przyjąć do wiadomości, że Real nie jest beznadziejny i nie ma ciągle szczęścia. Po prostu tak grają, i to jest skuteczne jak widać. W lidze dają sobie radę bardzo dobrze, a my pomimo, że dajemy jakoś rade to niestety bez rewelacji póki co. Nie bronię tutaj Realu bo nie lubię tego klubu ale spójrzmy prawdzie w oczy, to, że wygrywają to nie kwestia szczęścia. Nie ma sensu za każdym razem robić najazdu na nich jak strzelają gola czy wygrywają mecz
2
Aha, Neymar nie umie grać na swoim poziomie bez Leo i Luisa.
4
Widzę, że największe zgrzyty są do Paco Alcacera i Neymara. Widziałam też propozycje na zdjęcie Ardy. Ja powiem tak. Ten mecz nie był zły w naszym wykonaniu, zagraliśmy dobrze, ale zabrakło szczęścia i dobrego wykończenia. Malaga postawiła wszystkich zawodników w obronie plus Kameni po raz kolejny mecz życia. Paco się starał, widać było, ale dwa razy dostrzegłam sytuacje kiedy Paco był na lepszej pozycji ale Pique wyskoczył do piłki, nie mam mu tego za złe bo skąd miał wiedzieć, ale to mogła być seta. Neymar pierwsza połowa kaszana ale w drugiej konkretnie wziął się do roboty. Gra Ardy bardzo mi się podobała, więc ja mu nic nie zarzucam. Lucho bardzo dobre zmiany, w sumie lepszych nie dało się zrobić. Po tych zmianach gra wyglądała lepiej. Niesłuszny remis ale co zrobisz. Pique zawodnik meczu ale tego mówić nie muszę. Nasza sytuacja wcale nie jest zła ale trochę ciasno, plus najbliższe mecze niezwykle trudne. Damy rade !
0
Ulubiona pozycja Ardy to pozycja Neymara
0
Ale o co Ci chodzi. Mathieu jak grał od pierwszej minuty to śmigał, aż miło. Kiedy wchodził z ławki... To wtedy działy się rzeczy niestworzone ;)
3
Przyszłam po dzienną dawkę memów o Wałęsie :D
1
Mam tylko takie coś :
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/e8/29/7b/e8297bf60b62b18a69f9417d882cbe51.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Bs4p22WIEAAtDfX.jpg
0
Z Herculesem niemal na bank nie zagra. Jest szansa, że dostanie pozwolenie na lot jednak z szybkim powrotem, chociaż jest ona mała. 2 dni przed klasykiem taki długi lot i to dwa razy źle na niego wpłynie, a wiemy jaki w tych kwestiach jest Lucho. Oby nie wyszedł z tego żaden zgrzyt
0
z Sandlerem jest nowy film The Do Over, wczoraj oglądałam, bardzo fajny :D Generalnie komedia, momentami wulgarna ale podobało mi się. Do tego ma dosyć ciekawe przesłanie, o którym dowiadujemy się na koniec.
0
Też mi się wydaje, że to Boisko z marzeń ;)
0
1 GB ? Nie przewiduję długiego użytkowania. Daję Wam 1,5 tygodnia. Później wasze drogi się rozejdą.
1
A co ma do tego muzyka ? Bo nie rozumiem ;/
0
Nie wiem jak te Twoje ale ostatnio jak piłam te powiększone Desperadosy z Biedronki to zajeżdżało jakimś płynem do naczyń, nie polecam mega.
0
Grawitacja
0
Definitywnie Suits. Do tego dorzucę Gotham i Daredevil.
0
Nie wiadomo czy podliczył zarobki jedynie z klubu czy też inne, z umów sponsorskich czy coś. Z takich wyciągają średnio 5 mln.
0
Spóźnienia mogą być spowodowane wieloma rzeczami. Fakt, niektórzy nie mogą się zebrać z łóżka, inni mają dzieci, pochoruje się nagle czy coś. Są też sytuacje, że na sraczu coś dopadnie, czy korki na mieście, powodów się mnóstwo :D Ja sama się spóźniłam do pracy 20 minut bo z rana zaczęła mi krew z nosa lecieć.
0
Ja na tego typu stronie wyczytałam tez, ze Antonella wyjątkowo mocno nie lubi Shakiry xD do tego stopnia, że gdy robią u siebie imprezę i przychodzą znajomi z klubu to ona nie jest zaproszona
3
Wkurza mnie już ta dyskusja. Niech ta koleżanka zmieni ten numer i da osobom, które naprawdę go potrzebują, reszta skontaktuje się przez FB. I przestań pierdzielić, że to nic nie da bo jeszcze się dziwisz. A jeśli zacznie świrować i ją nachodzić to od razu na policje, bez pierdzielenia się, po co bawić się w jakieś gimbusowanie. To co Ty chcesz zrobić to raczej typowy kawał nastolatków, który robi się komuś kogo się nie lubi. Zachowuj się jak na te 31 lat przystało, bo patrząc na wypowiedzi to za nic bym Ci tyle nie dała. La Rambla to miejsce do gadania o wszystkim ale nie róbmy z tego śmietnika.
0
pisz mu z bramki sms jakieś głupoty :D Inna opcja mi nie przychodzi do głowy
0
ajć, pomieszało mi się ; ooo ale wtopa. To przeca o meczu z Atletico mówi
0
Wolałabym, żeby wszyscy podstawowi gracze Realu zagrali w Klasyku. Zwycięstwo będzie lepiej smakowało :D