1

Fenomenalne statystyki podań ; oo
Wiadomo, wymieniliśmy ich blisko tysiąca ale jaka celność, kurde bela, szczególnie u Gomesa wygląda to elegancko :D

0

No Panie Turek, to mnie Pan zaimponował w tym momencie :D

0

Żałuję, że miałam dzisiaj 2 zmianę i nie obejrzałam meczu :( zapowiadał się na zwyczajny mecz do odklepania a tymczasem gracze, w których mega wierzyłam, zagrali fantastyczny mecz, z tego co czytam. Arda, Gomes, Vidal. No kurde bela, tak ma być :D Vidal jakoś szczególnie cieszy, bo on jeszcze nie miał takiej okazji, oby zagrał z Osasuna. Jakiś obszerny skrócik dla koleżanki? :3

0

Dlaczego od razu kojarzysz terroryzm z islamem ?

1

A to jest taki?

2

Polacy kapitalna forma na początku tego sezonu w skokach :D

1

Jeśli chodzi Ci o obrazek to była to słynna wieża utworzona przez ludzi. Ponoć występują oni w Barcelonie, jak to dokładniej się nazywa to nie pamiętam

0

Na Gladbach głębokie rezerwy. Z Osasuną nie Once de Gala ale jednak dobry skład, coby nie stracić punktów przypadkiem. Potrzebujemy zwycięstwa jak powietrza.

5

Moje ogólne odczucia co do naszej dzisiejszej gry są dobre ;) Boli strata gola w ostatnich minutach i te wszystkie niewykorzystane sytuacje... Ale myślę, że powoli wracamy na właściwe tory. Busi wraca do formy, Iniesta wrócił po kontuzji, Alba świetny mecz, jedynie MSN dzisiaj tak średnio. Ale nie ma co się srać, lecimy dalej :D

0

Nie rozumiesz go chyba xd

0

To labedziński chyba, i mnie też denerwuje xd

1

Busi nie umie uderzyć piłki głową xd

0

Niestety nie, to pytanie trzeba kierować do moderacji. Podejrzewam, że może jakiś błąd na stronie

16

Co wejdę na La Ramble to widzę tylko tych wszystkich Indiana Jonesów poszukujących dobrego sposobu na obejrzenie Klasyku :D

9

Bo nie było takiej możliwości

0

Ja tam zawsze pizgam z Modricia jako Davida Guetty xdd dl tego jeszcze Norek, no kurde

0

Dobry sposób na obczajkę fb użytkowników :v

2

Totalnie nie rozumiem zachwytów na Griezmannem. Dobry z niego zawodnik ale bez przesady, takie top5.
#FuckFIFA

0

Who cares...

1

o mój Boże, sam czyn genialny ale Twój komentarz... no zesikałam się xD

0

Mi się kojarzy taka akcja sprzede może 2 lat czy coś, nic z tego niestety nie wynikło dalej, ucichło tak szybko jak pojawiły się jakieś spekulacje.

0

Oby zagrał z Gladbach i później ponownie przeciwko Herculesowi. Dobry mecz w jego wykonaniu, oby pomogło mu to w powrocie, nie tyle co do składu ale chociaż na ławkę ;)

1

Wystarczająco mocna, więcej nie potrzeba :D

0

Widać, że nie grał masę czasu, brak ogrania ale jak na taki stan sytuacji to przyzwoicie.

0

Zaprawdę Wam powiadam, w następnym meczu gola Paco strzeli ;)
Oby.

0

link na aliez po polsku ktoś ma ? :D

0

Wtedy w większości grali zawodnicy Barcy B, jakieś Douglasy czy Adriano. Teraz skład mamy dużo bardziej ciekawszy, i zawodników, którzy muszą dzisiaj coś udowodnić.

4

Nooo...jeszcze dobrze pamiętam moment kiedy się obudziłam i ojciec powiadomił mnie o jego śmierci, szok totalny. Cały dzień jakiś taki dziwny miałam, jeden z ulubionych aktorów. Aż zrobiłam sobie maraton z jego filmami i to nie tylko Szybcy i Wsciekli, bo miał wiele dobrych filmów ; )

13

Ależ jestem dziwnie szczęśliwa, że Vidal w końcu gra :D oby się pokazał z dobrej strony, mimo, że to tylko Hercules.

16

może nie warto ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?