Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz po seansie. Film sam w sobie nie taki zły + aktor, którego lubię no ale te CGI to masakra. Za bardzo to wszystko takie "bajkowe".
1
Może Race ? Albo z takich głupkowatych komedii to Szefowa, Sąsiedzi 2 czy Randka na weselu
0
Jeśli jest właśnie podobne do Władcy Pierścieni to się skuszę. Ale żaden film tego typu nigdy nie będzie lepszy o LOTR.
0
Chyba uwierzę koledze :D
0
Oglądał ktoś Warcraft ? Warte to coś ?
57
Nie ma Barcy bez Pique. Jakiś pomnik może mu postawić czy coś ? Światowej klasy obrońca, genialny biznesmen i hejter Realu Madryt, czyli to co Katalończycy lubią najbardziej :D
3
Zakładamy jakiś fanclub Pique ? Bo widzę, że nie tylko ja non stop wypowiadam się o nim w samych superlatywach :D
0
za 10 lat już zostanie, mówię Ci :D
41
Boję się tam nacisnąć cokolwiek xD
1
Lucho powinien dać mu szanse w meczu z Malagą, choćby nie wiem co. A nuż się pokaże, może zyska zaufanie a może ten jeden mecz sprawi, że ktoś się nim zainteresuje bo W KOŃCU zobaczy jak on gra. Nigdy tego nie rozumiałam, co sezon jest jakaś ofiara w Barcelonie. Pisałam to dziesiątki razy i napiszę jeszcze raz, jak on ma się pokazać jak on nic nie gra. Jeden mecz w sezonie, w którym cała drużyna zagrała kichę a jest oceniany jako nieudany transfer, na litość boską. Żywię urazę do Lucho, za Bartrę i za Vidala. Nie byli i nie są najlepsi ale nigdy nie mieli prawdziwej szansy się pokazać.
0
A po co ? A no po to, że potrzebujemy trzeciego bramkarza. Po co brać kogoś z rezerw i marnować mu czas skoro może być to Masip, który nie ma nic przeciwko wiecznemu siedzeniu na ławie. Nawet te jego siedzenie na dupie w jakiś sposób pomaga klubowi.
25
Wzruszam się przy zwycięstwach, czy płaczę przy porażkach, ale gra Messiego w dzisiejszym meczu była tak fenomenalna, że zwyczajnie miałam łzy w oczach ze szczęścia, że mogę to widzieć. Drugiego takiego zawodnika nie ma, i wątpię, że kiedyś będzie. D10S !
7
No cóż, ten "misiowaty" napastnik, Pratto, gra chyba w reprze lepiej niż Higuain i Aguero
0
jakis dobry stream ? bo mój coś nie działa
5
Gerard jest trochę jak taki kataloński Bóg :D
2
A powiedz mi, jak zawodnik ma się wykazać skoro praktycznie nie gra ? Nie ma totalnie żadnego ogrania, nic. Wchodzi na jeden mecz z całkowicie nieoptymalnym składem i oczekuje się od niego, że zagra dobry mecz.
23
Bądźmy szczerzy, Barcelona zmarnowała mu jakieś 1,5 roku... A może to Lucho? Lepiej dla niego jak odejdzie i może uratuje swoją karierę. Liczyłam, że będzie dostawał szanse, chociaż te parę minut w meczu ale srogo się zawiodłam. Tak się nie postępuje. Oby odpalił w następnym klubie.
0
Często widzę tutaj jak ktoś podaje informacje o koncertach itp. I moje pytanie brzmi czy jest jakaś strona na której na bieżąco podawane są informacje o koncertach w Polsce? Po prostu żeby szybko się dowiedzieć co i jak i kupić bilet. Chciałam na koncert Twenty One Pilots ale zanim się dowiedziałam, to było już za późno.
0
Jestem pozytywnie zaskoczona tym rankingiem : o w końcu nic nie zaklamane. Można mieć drobne obiekcje ale to już swoją drogą.
6
Może jakieś zniżki czy gadżety od Huawei dla fanów Barcy :v
1
O mój Boże, ale żeś poleciał chłopie xd
1
Smuci, że Leo nie ma takiego oparcia i pomocy w Argentynie ale jednocześnie cieszy iż takie obrazki są w Barcelonie, że chłopaki są dla siebie jak rodzina. Mes que un club proszę państwa.
0
Bo podobno największy w roku to raz, podobno nawet w 21 wieku ale co do tego to już pewna nie jestem
2
szczerze powiedziawszy, pierwsze słyszę o tym challenge'u. Ale niezłe :D
22
A ja się zastanawiam... Hejtujecie Portugalie bo gra tam Ronaldo? Śmieszki i heheszki bo przez chwile tam remisowali? Mamy w tej reprezentacji naszego zawodnika, Andre Gomesa, powinno mu się życzyć dobrego występu i zwycięstwa ale przecież to nie jest możliwe bo gra tam Ronaldo. Dla niektórych Portugalia to chyba Real, nie widzą różnicy.
0
Cóż, jako, że oglądam mecze dość dokładnie to powiem Ci, że Hleb gra w BATE Borysów z którym przecież mierzylismy się w fazie grupowej ligi mistrzów w zeszłym sezonie ;)
0
Rakuten juz dawno, dawno był naszą opcją.
0
Oby każdy z nich był naszą przyszłością
3
Na Malage Vidal się nada, powinien w końcu zagrać, chociaż ten jeden mecz. Jeśli jednak Lucho naprawdę go nie chce to Masche czy Rafa, będzie dobrze. Roberto mecz z Malagą powinien przesiedziec i odpocząć.
7
Ja zalałam swojego Sony Xperia w morzu ;) na początku się wyłączył totalnie, ale polezal i po godzinie się włączył. Swirował i sam włączal różne aplikacje, szczególnie aparat. Po 5 h wszystko wróciło do normy. Właśnie mija 2,5 roku odkąd jesteśmy razem. Żadne przeciwności nam nie straszne. Także nie ma co się martwić