0

Juz po seansie. Film sam w sobie nie taki zły + aktor, którego lubię no ale te CGI to masakra. Za bardzo to wszystko takie "bajkowe".

1

Może Race ? Albo z takich głupkowatych komedii to Szefowa, Sąsiedzi 2 czy Randka na weselu

0

Jeśli jest właśnie podobne do Władcy Pierścieni to się skuszę. Ale żaden film tego typu nigdy nie będzie lepszy o LOTR.

0

Chyba uwierzę koledze :D

0

Oglądał ktoś Warcraft ? Warte to coś ?

57

Nie ma Barcy bez Pique. Jakiś pomnik może mu postawić czy coś ? Światowej klasy obrońca, genialny biznesmen i hejter Realu Madryt, czyli to co Katalończycy lubią najbardziej :D

3

Zakładamy jakiś fanclub Pique ? Bo widzę, że nie tylko ja non stop wypowiadam się o nim w samych superlatywach :D

0

za 10 lat już zostanie, mówię Ci :D

41

Boję się tam nacisnąć cokolwiek xD

1

Lucho powinien dać mu szanse w meczu z Malagą, choćby nie wiem co. A nuż się pokaże, może zyska zaufanie a może ten jeden mecz sprawi, że ktoś się nim zainteresuje bo W KOŃCU zobaczy jak on gra. Nigdy tego nie rozumiałam, co sezon jest jakaś ofiara w Barcelonie. Pisałam to dziesiątki razy i napiszę jeszcze raz, jak on ma się pokazać jak on nic nie gra. Jeden mecz w sezonie, w którym cała drużyna zagrała kichę a jest oceniany jako nieudany transfer, na litość boską. Żywię urazę do Lucho, za Bartrę i za Vidala. Nie byli i nie są najlepsi ale nigdy nie mieli prawdziwej szansy się pokazać.

0

A po co ? A no po to, że potrzebujemy trzeciego bramkarza. Po co brać kogoś z rezerw i marnować mu czas skoro może być to Masip, który nie ma nic przeciwko wiecznemu siedzeniu na ławie. Nawet te jego siedzenie na dupie w jakiś sposób pomaga klubowi.

25

Wzruszam się przy zwycięstwach, czy płaczę przy porażkach, ale gra Messiego w dzisiejszym meczu była tak fenomenalna, że zwyczajnie miałam łzy w oczach ze szczęścia, że mogę to widzieć. Drugiego takiego zawodnika nie ma, i wątpię, że kiedyś będzie. D10S !

7

No cóż, ten "misiowaty" napastnik, Pratto, gra chyba w reprze lepiej niż Higuain i Aguero

0

jakis dobry stream ? bo mój coś nie działa

5

Gerard jest trochę jak taki kataloński Bóg :D

2

A powiedz mi, jak zawodnik ma się wykazać skoro praktycznie nie gra ? Nie ma totalnie żadnego ogrania, nic. Wchodzi na jeden mecz z całkowicie nieoptymalnym składem i oczekuje się od niego, że zagra dobry mecz.

23

Bądźmy szczerzy, Barcelona zmarnowała mu jakieś 1,5 roku... A może to Lucho? Lepiej dla niego jak odejdzie i może uratuje swoją karierę. Liczyłam, że będzie dostawał szanse, chociaż te parę minut w meczu ale srogo się zawiodłam. Tak się nie postępuje. Oby odpalił w następnym klubie.

0

Często widzę tutaj jak ktoś podaje informacje o koncertach itp. I moje pytanie brzmi czy jest jakaś strona na której na bieżąco podawane są informacje o koncertach w Polsce? Po prostu żeby szybko się dowiedzieć co i jak i kupić bilet. Chciałam na koncert Twenty One Pilots ale zanim się dowiedziałam, to było już za późno.

0

Jestem pozytywnie zaskoczona tym rankingiem : o w końcu nic nie zaklamane. Można mieć drobne obiekcje ale to już swoją drogą.

6

Może jakieś zniżki czy gadżety od Huawei dla fanów Barcy :v

1

O mój Boże, ale żeś poleciał chłopie xd

1

Smuci, że Leo nie ma takiego oparcia i pomocy w Argentynie ale jednocześnie cieszy iż takie obrazki są w Barcelonie, że chłopaki są dla siebie jak rodzina. Mes que un club proszę państwa.

0

Bo podobno największy w roku to raz, podobno nawet w 21 wieku ale co do tego to już pewna nie jestem

2

szczerze powiedziawszy, pierwsze słyszę o tym challenge'u. Ale niezłe :D

22

A ja się zastanawiam... Hejtujecie Portugalie bo gra tam Ronaldo? Śmieszki i heheszki bo przez chwile tam remisowali? Mamy w tej reprezentacji naszego zawodnika, Andre Gomesa, powinno mu się życzyć dobrego występu i zwycięstwa ale przecież to nie jest możliwe bo gra tam Ronaldo. Dla niektórych Portugalia to chyba Real, nie widzą różnicy.

0

Cóż, jako, że oglądam mecze dość dokładnie to powiem Ci, że Hleb gra w BATE Borysów z którym przecież mierzylismy się w fazie grupowej ligi mistrzów w zeszłym sezonie ;)

0

Rakuten juz dawno, dawno był naszą opcją.

0

Oby każdy z nich był naszą przyszłością

3

Na Malage Vidal się nada, powinien w końcu zagrać, chociaż ten jeden mecz. Jeśli jednak Lucho naprawdę go nie chce to Masche czy Rafa, będzie dobrze. Roberto mecz z Malagą powinien przesiedziec i odpocząć.

7

Ja zalałam swojego Sony Xperia w morzu ;) na początku się wyłączył totalnie, ale polezal i po godzinie się włączył. Swirował i sam włączal różne aplikacje, szczególnie aparat. Po 5 h wszystko wróciło do normy. Właśnie mija 2,5 roku odkąd jesteśmy razem. Żadne przeciwności nam nie straszne. Także nie ma co się martwić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?