Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam wbić w Google i poszukać znaczenia słowa spoiler, bo ni chu tutaj żadnego nie ma ;)
1
Tyle co on zarabia na minutę to ja za dzień pracy nie dostanę... Smutne to.
0
Jakoś wcale mnie nie zaskakuje, że Bravo dużo wyżej od Ter Stegena
4
I to się ceni ;) Chłop przeszedł długą drogę by znaleźć się w tym miejscu.
0
Tego wszystkiego było znacznie więcej ale nie pamięta się już rzeczy ze stycznia czy lutego
0
Z tego co wiem, na PS3 nie ma The Journey-trybu fabularnego. Ja właśnie z tego powodu zmianam konsolę, już najwyższa pora. Czy warto? Jak dla mnie nie. Ale to indywidualnie powinieneś sobie ocenić
1
Ja zawsze widziałam urywki, bo gdzie nie jestem w święta to leci Kevin. Nigdy nie obejrzałam w całości
0
ło matko bosko, kiedy to było xd
0
Owszem, nie zaprzeczę, Neymar napędza akcje, dużo asystuje, Arda może tyle nie śmiga ale bardzo fajnie wygląda technicznie i statystykami wygrywa z Neyem
12
Arda od początku sezonu ciągle pokazuje, że powinien czasami pograć za Neymara... i to nie tylko wtedy kiedy Brazylijczyk nie może grać. Tak, tak , 3 ligowiec.
0
Bo faktycznie mamy miejsce na jeszcze jednego pomocnika.
0
Może i niesmaczne ale niektóre mnie rozbrajają ;) Troszkę pośmieszkować też można.
0
Ja sądzę, że Gomes to nie aż taka wielka wpadka. Do rotacji Rakiticiem jest ok, czasami zastępstwo za Busquetsa. Na tych pozycjach daje radę, jedynie stawianie go na pozycji Iniesty to samobójstwo.
10
Oglądasz wiadomości ? Bo mogę się założyć, że chłop nie miał z tym nic wspólnego.
0
gruuuuuuuuuba przesada ziomek, naprawdę gruba ;)
0
Geografia, turystyka ;)
0
Nigdy nie byłam fanką Lady Gagi, komercja i kicz to dla mnie był, piosenek się słuchało bo w radiu leciały, niektóre dosyć chwytliwe, ale dzisiaj natrafiłam na piosenkę z jej nowego albumu "Million Reasons" i powiem szczerze, że jest świetna. Zaskoczyła mnie jej zmiana. Do tego inna piosenka "Perfect Illusion" z nieco mocniejszymi brzmieniami. Takiej Gagi to ja mogę słuchać. Tutaj pokazuje swój prawdziwy głos, a ma naprawdę piękny.Fascynujące jaką przeszła transformację.
0
Przecież S7 jest jeszcze całkiem świeżutki, trochę poczekasz na S8, ale jeśli masz taką cierpliwość...
2
Nie będzie karnych z dupy i goli ze spalonego, ups :D
36
Jak wszyscy to wszyscy :D szykować garniaki chłopaki :D
1
Ostatnio zmieniłam adres zamieszkania, mam nadzieje, ze nie przeszkodzi to w dotarciu zaproszenia do mnie ;)
0
Gdyby był choć cień szansy to tutaj byś o tym przeczytał natychmiastowo ;) Nie wiem co Ty za strony przeglądasz, że widzisz, że się jarają
0
Zastanawiam się, jest w historii ZP jakiś obrońca? Bo jakby nie patrzeć to niewiadomo jak wiele taki zawodnik by zrobił, jak ważnym ogniwem by był to zazwyczaj i tak wygra zawodnik ofensywny.
2
Leo, diesel i Xbox :3 haha, ciekawe porównanie swoją drogą
0
Właśnie tak sobie myślę, albo bardziej zwraca się uwagę na trofea albo na formę zawodnika przez cały sezon. Jeśli to pierwsze, to nie powinno być w tej 3 Griezmanna a np. Pepe czy Neymar. A jeśli na to drugie to wykreśliłabym stamtąd Runaldo i dała Suareza.
10
Real z Napoli, szczególnie na wyjeździe tak łatwo mieć nie będzie. Nie licząc farta to czysto piłkarsko mogą wygrać. A my? My zrobimy swoją robotę, jak zawsze. Nie możemy liczyć na łatwego rywala bo nigdy go nie dostajemy także pokażmy, że jeśli o nas chodzi to losowanie nie ma znaczenia ;) Arsenal za to... No oni ciągle mają przeje#ane
1
Nie tyle co ubaw ale i dziwną satysfakcję :D
1
Domysl się :D.
0
Nooo, bo jest sobota ;) większość ludzi ma weekendy wolne
1
Jeśli chodzi o seriale to This is us bardzo mi się podoba i popieram obecność na liście. Inne odczucia natomiast mam co do Atlanty. Serial jest niby wychwalany ale mnie jakoś nie przekonał, oglądałam wytrwale ale najzwyczajniej nie miałam tego uczucia "muszę jak najszybciej obejrzeć następny odcinek".