Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
O Ty świntuchu :D
0
Juz powoli sie rozglądam, ale wciaz gdzies licze na poprawe w firmie bo poświrowali trochę.
0
Chyba cos zle robie bo jeszzcze nie udalo mi sie wygrac xd
0
Zaznaczę, ze jestem kobietą
0
U nas były podwyżki ale za to zabrali nam premie i nikt nie wie dlaczego xd
1
Siemka :D poszukuję dobrych i sprawdzonych sposobów na dorobienie sobie pieniążków do wypłaty. Ktos może mi coś polecić ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tvp puszcza jakiś meczor LM w srode ?
0
kto to delfin ?
0
Siemaneczko Panie i Panowie :D Mam malutki dylemat z okazji zbliżającego się dnia chłopaka. Zajmuję się ogarnięciem prezentów dla chłopaków w naszej firmie, mam już kubki z fajnym nadrukiem pasującym do naszej profesji, i pytanie co dalej ? Zastanawiałam się nad dokupieniem seteczki cytrynówki ale czy przystaje przynosić taki prezent do pracy ? Niespecjalnie chyba. Więc co ? Czekolada, słodycze czy jakaś inna mała pierdołka ? :D
0
Pewni3 dlatego, ze nie wygrala ligi ani LM.
1
I co to z takimi pieniedzmi zrobić...
7
Myślę, że Paco może jeszcze mieć jakąś przyszłość w Barcelonie. Może się okazać, że wcale nie był niewypałem transferowym jak wielu sądziło ale potrzebował więcej czasu. Trzymam mocno kciuki, żeby co raz lepiej sobie radził :D
0
Jest cos takiego jak jakas audycja radiowa albo cos takiego dzisiejszego meczu ? Niestety przypada mi dzisiaj nocka, uzywanie telefonu niedozwolone ale sluchawki w uchu raczej nie zobaczą :D
0
Tak wołacie Ronaldo, że niby kula u nogi Realu ale przypomnijcie sobie dzięki komu Real ugrał remis z Las Palmas
0
Korbel bodajże :D
1
W minione wakacje leciałam pierwszy raz samolotem, nie odczuwałam żadnego strachu czy obaw a wręcz ekscytacje. Byłam mega podjarana, lot przebiegł bardzo spokojnie, widoki super. Wszystko zależy od nastawienia i generalnie poniekąd od tego jaką osobą jesteś. Myślę, że marzyciele i wielbiciele adrenaliny to osoby, które się nie boją latać.
0
W moim mniemaniu te trójkąty istniały jeszcze sezon temu, kiedy był Alves, Rakitić był w lepszej formie, to samo Neymar. Teraz gdzieś to wszystko zatraciliśmy. Jest wiele czynników dlaczego nasza gra wygląda jak wygląda. Niestety ale moim zdaniem, obecnie jedynie Puchar Króla jest w naszym zasięgu.
0
To znaczy, że masz nie wysyłać paczki za przesyłkę której oni będą musieli płacić. Bo to właśnie ma do siebie generowanie paczka za pobraniem. Wyślij priorytetem i tyle.
0
No jak ktoś lubi cały dzień w domu siedzieć to pewnie, że tak xd
1
Tak właściwie to chyba nie masz pojęcia o czym mówisz ;) Pique prezentuje słabą formę od przeszło dopiero 2 meczów. Wcześniej jego postawa była nienaganna. A udzielanie się w mediach ograniczył juz jakiś czas temu. Dłuższy czas temu. Także ta krytyka totalnie Ci nie wyszła
0
"...i co mecz przeżywać horror czy MSN uratuje mecz czy nie to proszę bardzo ale beze mnie. "
No spoko. Nikt Ci przecież nie każe, o co Ci chodzi :v
1
Byłam w tamtym roku i ceny były takie jak napisał MarioVeB z tym, że to pierwsza pula, która schodzi zazwyczaj w jeden dzień. Rok temu był mój pierwszy raz tam i od razu wiedziałam, że w tym roku znowu lecę. Tym bardziej, że od dawna wiadomo, że będzie Armin. Zdecydowanie polecam
0
Aż się zapowietrzyłam haha :D
3
Chłopak jest z 2005 r., można mu odpuścić :D
0
Ja właśnie dzisiaj wzięłam L4, rodzinny zdiagnozował rzekome zakażenie dróg oddechowych. Generalnie płuca z deczka załatwione, ponoć blisko mi było do zapalenia płuc. Kolega, który robi ze mną ma takie same objawy jak Ty. Nie oglądałam wiadomości od dłuższego czasu ale podobno jakaś masakra z grypą jest teraz
0
Cały artykuł do śmietnika moim zdaniem ;) nic więcej nie muszę mówić
0
Aj tam ;) Jak nie ja to ktoś inny by to napisał, takie klasyki zna każdy
74
Tomb Raider xD.