Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co pamietam to w ostatnim sezonie Lucho radził sobie nie najgorzej. Zawsze mu kibicowałam i zal mi troche ze nie dostal szansy u Valverde.
0
Chłopcy z placu broni i pies ktory jeździł koleją
7
Ceballos chce uciekać z Realu ? Przeciez on chyba latem przeszedl do nich.
0
Koledzy, koleżanki, pracuje ktoś bądź pracował w Holandii? Mam w planie się wybrać jeszcze w tym miesiącu i pytanie czy warto ? A może ktoś może mi pomóc i polecić jakąś firmę? Kontaktowałam się już z dwoma i jedna dała śmiesznie niskie stawki a druga niestety gwarantuje zaledwie 24 h pracy na tydzień. Bardzo liczę na jakąś pomoc bądź opinie :)
0
Dokładnie tak, musi oddać i może w grudniu. U mnie w firmie oddają nam 27 grudnia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Definitywnie z Bayernem byłoby łatwiej. Chociaz nie powiem, fajnie byłoby trafić na PSG i utrzeć nosa Neymarowi
0
Nie bez powodu była tam wzmianka o Neymarze. Miało to nakierunkować czytających do tego, że wcale nie chodzi mi o gole a styl, mega dobry styl.
8
Nie sądziłam, że to powiem ale brakuje mi Neymara. Jego rajdów i genialnych trików, sombrero na przykład ; ( Na dzień dzisiejszy nasza gra jest po prostu nudna.
1
Dajmy sobie spokój z zawodnikami z Valencii póki co xd Kupiliśmy już Paco i Gomesa
2
na co, po co...
0
A któż to ten Hakimi na prawej flance Realu?
0
Gol to gol.
2
Ja osobiście uważam nawet, że besiktas może wygrać to spotkanie
2
Nie wiem czy zapisanie Cie na święto jest wgl zgodne z czymkolwiek. Pracuję na produkcji i u nas nie ma mowy o takich akcjach. U nas chodzi lider i każdego się pyta, pozniej sporządza listę i my dajemy pod tym podpisy. Jakieś naciągane to u ciebie
0
Herb Manchesteru City i tego klubu z Peru to jakiś żart chyba ; o
0
Zrobione :D Ale jest jeden błąd, jest pytanie o wizyte na meczu Barcelony, w przypadku odpowiedzi "nie", pytanie o ilość tych wizyt i tak jest wymagane, gdzie nie ma tam przecież odpowiedzi '0'.
2
Wystarczy spojrzeć jacy zawodnicy są wybrani w najlepszej 11. Barca, Real - zawsze, ale to zawsze są zawodnicy tych klubów, a dlaczego? Ano dlatego, że chcąc czy nie, to najlepsze kluby na świecie, posiadające najlepszych zawodników i drużyny z choćby ligi angielskiej nie mają co marzyć, że jakiś ich zawodnik zostanie doceniony. Premier league poszło totalnie w odstawke. Do standardowych klubów doszedł Juventus a to przez finał LM . Tak było, jest i będzie. Podejrzewam, że do czasu zakończenia kariery przez Messiego i Ronaldo.
0
Było to jakoś w 9 minucie jak się nie mylę także spokojnie
0
Popieram. Denis ostatnimi czasy naprawdę dobrze gra. Arda jak grywał to również na przyzwoitym poziomie, szczególnie na lewym skrzydle, ktore teoretyczne nie jest jeszcze obsadzone na stałe więc czemu Valverde go nie wpuści. To samo Paco, na słabszego rywala spokojnie może wejść. Tragedia.
2
Tak się powodzi, że je na ziemi na postkomunistycznym dywanie :D
0
Bo jest śmieszne :D
0
O co chodzi ? Wszystko się zgadza.
0
Na damskie się nie łudz. Z damskich jedynie meczówki są dostępne. Przynajmniej ja tylko z takimi się spotkalam
0
Moim zdaniem to pokazuje tylko, że Lucho lepiej zarządzał zespołem. Kropka.
13
Kapitan Hawk? No niezle xd
0
Na sts jest tzw bezpieczny zakład i działa to na tej zasadzie ze jak jeden mecz nie wejdzie to dostajesz 10x to co postawiłeś. Zawsze to coś xd
2
A kto to Shaquira? I wątpię bo niedawno dodali wspólne zdjęcie na instagrama
0
Popieram : (