0

Jakieś typy na 1/8 mś ?

0

Rozpiski nie widzialam ale z wlasnej wiedzy i wyliczen wychodzi mi ze z realu bo 9 i z barcy 8

0

Wiem, ale trzeba wierzyć, bardziej niż Polaków, bedzie mi szkoda pieniędzy chyba

1

Wczorajsze mecze wlazły, dzisiejsze 2 juz tez, jeszcze tylko Polska

0

I prawie jak Bronisław Maria Komorowski. Kiedyś myślałam, ze po prostu ktos uciął N.

0

Tak jak wszystkie inne kraje ktore wymienil ;)

0

Rowniez nie widzialam tego. Bylaby z tego rewelacyjna pełnometrażówka gdyby ktos sie podjął

0

Bez obrazy dla Ciebie ale idealnie mi to pasuje do Janusza Nosacza :D

0

Ciekawi mnie dlaczego skoro podobno dobrze się spisywał

0

Bileciki trzeba zakupić juz bodajze w lutym, zaden cud, po prostu rezerwacje z meeega duzym wyprzedzeniem

0

Jakies video z faulu Roberto ? Ominęła mnie 1 polowa.

0

Zgadzam się co do Rakitica. Pasowałby na czwartego kapitana.

0

Ja nie pamiętam żadnego hejtu xddd

0

Mi zawsze lepiej jest po zimnej wodzie z sokiem wyciśniętym z cytryny i potem banan na dokladke. Samo zdrowie

2

Do tej pory impreza byla w jednym panstwie, caly kraj tym zyl, obawiam sie, ze w takiej sytuacji klimat moze nie byc juz taki sam

1

Najwięcej sie pisze bo wyskoczeniu z okna, urazie kregloslupa i pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Rowniez jestem mega zaskoczona, kilka dni temu odwolano jego trase koncertowa i informowano ze przebywa w szpitalu jednakze szczegolow na razkie nie znamy. Szkoda, Tomka cale gimnazjum sluchalam, jakis ulamek zycia mi towarzyszyl.

1

A ja postawilam na Pilzno ale za to zaszalalam.i myslalam ze w meczu Besiktasu i Bayernu nie padnie wiecej jak bramki i sie przeliczylam srogo

2

Miał ktos z was styczność z czyms takim jak ebroker ? Ciagle sie z tym spotykam jak szukam.informacji o zarabianiu pieniedzy przez internet. Interesuje mnie opinia kogos kto nie siedzi w tym bezposrednio ale mial stycznosc i moze mi cos wiecej o tym powiedziec

0

Jak ostatnie słyszałam takie wyzwiska to bylam w podstawówce xdd mentalność tych ludzi mnie przeraża

0

Deorro - Five hours. Innej tego typu z hitów nie ma raczej

1

Dzięki, obczaje

0

Masakra xdd

0

A choćby dlatego, że ja jako kobieta mam wrażenie, że zawodnicy mogliby mnie zlewać i nie do końca brać na poważnie. Chociaz z drugiej strony, jesli zarząd by mnie zatrudnił to znaczy, że muszę byc chyba dobra.

0

Jakieś sensowne typy do obstawienia na najblizszy tydzien ? Licze w koncu na jakas wygrana.

4

Zdecydowanie Wrocław

0

Dokladnie.. ktoś tutaj napisał, ze pewniaczek to mysle sobie ze co mi tam, zaryzykuję, ale wyglada mi to na fatalny pomysl

1

Roberto tez mozna doliczyć

1

Rafinha tez do Interu. Arda na wypożyczeniu. Jakies jeszcze ploty ciagle sie slyszy o Deulofeu, moglby w sumie ktos go kupic...

3

A wedlug mnie Digne na zmiennika jest ok. Miewa lepsze i gorsze momenty ale problem jest tez taki, ze Messi z nim nie wspolpracuje tak jak bylo to wczesniej z Neymarem.

0

Skoro zarząd uważa, ze Rafinha ma potencjał i nie chce się go tak łatwo pozbywać to czemu chlopak nic nie gra? Lubie tego zawodnika i szkoda mi go sprzedawać ale to moze okazac sie dla niego lepsze. Oby Inter go wykupił i dał mu rozwinąć skrzydła bo tutaj zbytnio tej mozliwosci juz nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?