Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś typy na 1/8 mś ?
0
Rozpiski nie widzialam ale z wlasnej wiedzy i wyliczen wychodzi mi ze z realu bo 9 i z barcy 8
0
Wiem, ale trzeba wierzyć, bardziej niż Polaków, bedzie mi szkoda pieniędzy chyba
1
Wczorajsze mecze wlazły, dzisiejsze 2 juz tez, jeszcze tylko Polska
0
I prawie jak Bronisław Maria Komorowski. Kiedyś myślałam, ze po prostu ktos uciął N.
0
Tak jak wszystkie inne kraje ktore wymienil ;)
0
Rowniez nie widzialam tego. Bylaby z tego rewelacyjna pełnometrażówka gdyby ktos sie podjął
0
Bez obrazy dla Ciebie ale idealnie mi to pasuje do Janusza Nosacza :D
0
Ciekawi mnie dlaczego skoro podobno dobrze się spisywał
0
Bileciki trzeba zakupić juz bodajze w lutym, zaden cud, po prostu rezerwacje z meeega duzym wyprzedzeniem
0
Jakies video z faulu Roberto ? Ominęła mnie 1 polowa.
0
Zgadzam się co do Rakitica. Pasowałby na czwartego kapitana.
0
Ja nie pamiętam żadnego hejtu xddd
0
Mi zawsze lepiej jest po zimnej wodzie z sokiem wyciśniętym z cytryny i potem banan na dokladke. Samo zdrowie
2
Do tej pory impreza byla w jednym panstwie, caly kraj tym zyl, obawiam sie, ze w takiej sytuacji klimat moze nie byc juz taki sam
1
Najwięcej sie pisze bo wyskoczeniu z okna, urazie kregloslupa i pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Rowniez jestem mega zaskoczona, kilka dni temu odwolano jego trase koncertowa i informowano ze przebywa w szpitalu jednakze szczegolow na razkie nie znamy. Szkoda, Tomka cale gimnazjum sluchalam, jakis ulamek zycia mi towarzyszyl.
1
A ja postawilam na Pilzno ale za to zaszalalam.i myslalam ze w meczu Besiktasu i Bayernu nie padnie wiecej jak bramki i sie przeliczylam srogo
2
Miał ktos z was styczność z czyms takim jak ebroker ? Ciagle sie z tym spotykam jak szukam.informacji o zarabianiu pieniedzy przez internet. Interesuje mnie opinia kogos kto nie siedzi w tym bezposrednio ale mial stycznosc i moze mi cos wiecej o tym powiedziec
0
Jak ostatnie słyszałam takie wyzwiska to bylam w podstawówce xdd mentalność tych ludzi mnie przeraża
0
Deorro - Five hours. Innej tego typu z hitów nie ma raczej
1
Dzięki, obczaje
0
Masakra xdd
0
A choćby dlatego, że ja jako kobieta mam wrażenie, że zawodnicy mogliby mnie zlewać i nie do końca brać na poważnie. Chociaz z drugiej strony, jesli zarząd by mnie zatrudnił to znaczy, że muszę byc chyba dobra.
0
Jakieś sensowne typy do obstawienia na najblizszy tydzien ? Licze w koncu na jakas wygrana.
4
Zdecydowanie Wrocław
0
Dokladnie.. ktoś tutaj napisał, ze pewniaczek to mysle sobie ze co mi tam, zaryzykuję, ale wyglada mi to na fatalny pomysl
1
Roberto tez mozna doliczyć
1
Rafinha tez do Interu. Arda na wypożyczeniu. Jakies jeszcze ploty ciagle sie slyszy o Deulofeu, moglby w sumie ktos go kupic...
3
A wedlug mnie Digne na zmiennika jest ok. Miewa lepsze i gorsze momenty ale problem jest tez taki, ze Messi z nim nie wspolpracuje tak jak bylo to wczesniej z Neymarem.
0
Skoro zarząd uważa, ze Rafinha ma potencjał i nie chce się go tak łatwo pozbywać to czemu chlopak nic nie gra? Lubie tego zawodnika i szkoda mi go sprzedawać ale to moze okazac sie dla niego lepsze. Oby Inter go wykupił i dał mu rozwinąć skrzydła bo tutaj zbytnio tej mozliwosci juz nie ma.