Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niech biorą. Nam jest zbędny a może tam będzie miał jakąkolwiek szanse na rozwój
1
Ruig? A kto to jest
1
Ja to bym nawet 5 zł za to nie dała, nie dlatego, ze to mcd bo zdarza mi się tam coś zjesć ale dla tego, że jest obrzydliwy... w zyciu gorszego nie jadlam. Pozytywnie za to zaskoczyly mnie maestro burgery, szczegolnie grilled onion, ale niestety juz nie ma.
6
Z piłkarzy to Rakitić też bardzo światowy, zna kilka języków z tego co kojarzę
0
Oprócz angielskiego i hiszpańskiego to na pewno niemiecki. Do tego może rosyjski i na pewno jak napisali poprzednicy, chiński.
0
Jak dla mnie to nie ma to większego znaczenia, bo nie wiemy co to byly za sceny wiec przy oglądaniu filmu nas to nie boli ;)
1
Również nie kojarzę :D ale po przeczytaniu tłumaczenia nie mogłam tego nie sprawdzić
1
Mam to samo, podczas meczu co jakiś czas pojawiało się w mojej glowie pytanie " czemu on nie biegnie do przodu?" , piłki do przodu też nie podaje, rzadko kiedy. Ciągle do tyłu, bezpiecznie, bez stresu... ciekawi mnie do kogo miał najwięcej podań na przestrzeni całego meczu, Pique ?
2
Zachwyt był, bo pieknje nastrzelał, bo wiedział, ze to on musi to zrobic. Nasza gra z Messim nie jest zla, jest rewelacyjna bo to najlepszy zawodnik na swiecie jednak z jakiegos glupiego powodu, kiedy on gra to przestajemy być kolektywem tylko "wszyscy grajcie na Messiego". Lucho jakoś to ogarnął, ale teraz coś nie gra i tym samym Suarez się nie odnajduje. Zawsze się wywracał itp, ale teraz nawet nie umie dobrze rozegrać...
0
Dlaczego sukces mierzysz punktami nad Realem ? To przewaga nad nimi jest wyznacznikiem formy czy może przewaga punktowa nad 2 drużyną? Nigdy tego nie zrozumiem....
2
Valverde zrobił najlepsze co mógł wprowadzając Malcoma i Dembele, szkoda tylko, że tak późno
1
Z piłką ? Jak on nawet bez piłki potrafi się wywrócić
0
Uwaznie czytaj tekst i polecenia, nie trudno jakąś pułapkę
0
Film genialny,a sam Rami Malek zagrał chyba swoją rolę życia
0
Dokladnie, Arturo byl w idealnej pozycji
0
Ale muszę przyznać, ze zmiany poprawily naszą grę
6
Śmieszne, śmieszne. Kuzynka po studiach administracyjnych ma 1500 zl na rękę, ja jako operatorka maszyny na produkcji mam 2600 na rękę.
0
Kto tam w tym ataku z Luisem i Rafinhą ?
0
Do 2 dni max
2
97. Szczerze to nie widzialam jakos duzo filmow z mojego rocznika ale na pewno
1.Titanic
2. Księżniczka Mononoke
3.Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm
4.Koszmar minionego lata
5. Robinson Crusoe
I uwaga hicior : Batman i Robin :D
0
Im więcej masz tym więcej chcesz, proste. Możesz zarobić dajmy na to 15 milionów a dostajesz 8 czy 7. No raczej nikomu się to nie podoba. Oni sobie za to wyżyją, poradzą bez tych pieniędzy. Ale ludzie z sfer mają juz troche inne priorytety. Jeden inwestuje w firmę, inny w jakies organizacje charytatywne, inny zostawia na godną przyszłość dla siebie i dzieci A jeszcze inny lubi sobie zaszaleć i kupić jakiegoś McLarena xd w każdym razie, po tym wszystkim chcą by nadal zostało im kupe hajsu. Mozna ich porównać do nas, tez wolisz dostac 3500 ktore oferują brutto niż pozniej te 2600 czy ile to tam wyjdzie. U nas to jest niby bardziej odczuwalne bo żyjemy na o wiele niższym poziomie ale im zabierają więcej, a oni też ciezko pracują, co by nie mówić.
4
15 minut grał A i tak zdążył strzelić bramkę :D
0
Rakitić zawodzi, Rakitić na równi z Gomesem... Boze, widzisz i nie grzmisz.
14
Taconafide w refrenie mają " w milionera z kundla w rok", o Ardzie można by powiedzieć, że " z milionera w kundla w rok" :D Siadło mu na głowę całkiem i wyszło jak wyszło, każdy jest kowalem własnego losu. Fajne zakończenie, aż mi się przypomniała rozprawka na maturze xd
0
Oby zagrał w Pucharze Króla i się wykazał bo inaczej szkoda zawodnika i moze lepiej mu byłoby w innym klubie.
3
Koń Rafał zdecydowanie :D
0
U mnie to samo. Trzeba troche nadgodzin porobic zeby wyciągnąć nieco lepszą sumę.
0
Dołączam do grona fanów Iron Mana ;)
3
I to właśnie pokazuje, że nie jest dobrym trenerem. Bo nie wygrywa, a mając taki skład- powinien.
0
Bardziej widzę remis z Interem a wygraną z Realem :D