0

@Arkadio90 oj nie widzę tego.

2

Popieram wielu przedmówców. Wydaje mi się, że po zejściu Dembelele gra zwolniła, Fati zagrał dobrze ale gra po jego wejściu wcale nie była lepsza. Jak dla mnie to do zdjęcia był Griezmann. Jak dla mnie to on jest taki czerstwy.... Czemu nie mogliśmy zagrać Fatim, Dembele i Messim na szpicy, myślę że wyglądałoby to lepiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawelec7 co dokładniej się tam działo? Bo chyba gdzieś przeoczyłam

0

@Simusamu10 dzięki, coś takiego na pewno mi pomoże ;)

0

@Piorun standard xd.

0

Brak czasu spowodował, że jestem trochę w kropce, zaraz wybory a ja nie wiem na kogo głosować. Chcę głosować ale do tego potrzebuję nakierowania. Czy może mi ktoś krótko napisać jakie są główne założenia pisu, konfederacji i koalicji obywatelskiej? Bo te najbardziej mnie ciekawią. Wstyd mi, że nie wiem ale cóż, taka sytuacja.

1

@zadafcb nic nie trzeba o nim wiedzieć ani oglądać żadnych filmów. Całość skupia się w dużej mierze na aspekcie psychologicznym Jokera a nie konkretnych wydarzeniach

0

@MESSIah16 popieram, w ogóle cały film jak dla mnie fenomenalny

2

Jak dla mnie to Griezzmann był całkowicie nie potrzebnym transferem, nie sprawdza się i nie pasuje do nas.

1

@Osioł zazdroszczę :D

1

@Lamora nie śpią, wracają z imprezy :D

0

@soczeq11 popieram.

1

Jakies video macie z tego gola? Nie powiem, mały zonk jak zobaczyłam asyste Ter Stegena xd

0

@Chwytliwy jak dla mnie to zwykle Kinder bueno, snickers i rewelka czyli kit kat słony karmel

0

@Kleps0n gdzie takie pieniądze? Norwegia na budowie?

5

@norbo80 ja juz zapomniałam jakim kocurem jest Suarez bo od roku gra po prostu fatalnie z małymi, MAŁYMI przebłyskami

0

@Bulos11 jak Dembelelelele się nie ogarnie to Fati go wyprzedzi w hierarchii

0

@deyna2018 popieram poprzedników, 2/10. Wątek z Misiewiczem całkiem śmieszny a reszta slabiutko. Najśmieszniejsze sceny zawarte w zwiastunie. Ludzie wychodzili podczas seansu.

1

@matirix20 akurat sobie kupiłam Della Inspiron G3 parę dni temu za 3 tysie, rewelka póki co

0

@Icamys aha no to zaje*istą szkołę miałeś. U mnie nie było mowy o czymś takim. W 2 klasie zaczynaliśmy rozszerzenie z geografii i z materiałem się wyrobilismy i mieliśmy jeszcze czas na powtórki z nauczycielem przed maturą.

0

@Ronin47 też mnie takie ustawienie ciekawi i myślę, że byłoby dobre. Nie wiem czemu Valverde się tak uparl na tego Rakiticia i na ławkę go daje, przecież wydaje mi się, że jakąś tam jakość jeszcze nam zapewnia

0

@SuperPatsonFCB senyera na karku też inna

1

@Rothan1 ja kiedyś przypadkowo z niewiedzy przepchnelam zwykłą walizkę jako podręczna xD nie wiem co za imbecyl tam pracował ale poszło, zdziwko stewardessy w Ryan Airze nie do opisania.

0

Gdzie zobaczę ranking w Lidze Typerów?

0

@eosz aktualnie praca na produkcji jako operator robota spawającego

0

Kolega niżej pytał o tanie kawalerki w Warszawie. A ja zapytam, ile trzeba wydać na wynajem takiej kawalerki? I jakie są średnie zarobki w Warszawie? Dajmy na to, na jakiejś produkcji czy pracy nie wymagajej specjalnych umiejętności. Obecnie mieszkam w małym mieście w lubuskim, dostaje wypłaty około 3 tyś, teraz parę groszy więcej bo nie odciagają podatku, a za wynajem mieszkania 2 pokoje, jakieś 1500 zł z opłatami. Jaki stosunek mojego aktualnego życia byłby do życia w Warszawie? Domyślam się, że nieoplaca się chyba

0

@OzzyFCB prognoza na najbliższe 2 tygodnie tego nie zapowiada. W lubuskim nie przekroczy 25 stopni, nawet 24.

0

@SeeleyBooth nie no, raczej nie mam na myśli postawienia nowego domu, tylko odkupiony skromny dom gdzieś na wsi z małą działaczką. No ale dobra, zakładając, że dom odstawiamy na później, to co zrobić z kasą?

0

Jakbyście wygrali kiedyś pół miliona to oprócz kupna domu i nieco lepszego auta niż Passat B5 to co byście zrobili z kasą? W co zainwestowali, żeby to jednak się mnożyło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?