0

kto wygra top model xdd

0

Jak dla mnie niemal na pewno zagra Marlon i Paco. Liczę tez na Vidala, bo jak nie w tym meczu to już nigdy.
Proponuję taki skład :
Cilessen-Digne-Marlon-Masche-Vidal-Denis-Gomes-Aleña-Arda-Paco-Rafinha. Zbyt dużo rezerw bym nie wpuszczala bo najpierw te chłopaki muszą pograć

0

Już nawet wisi mi wynik dzisiejszego meczu, byle byśmy nie tracili naszych zawodników...

0

Wcześniej sam biegł Neymar, przed chwilą Gomes... a żaden kolegów nie biegł by czym szybciej im pomóc i wystawić się -.-

1

Czekałam aż wyje#ie w ściane...nic fajnego.

1

Nie wiem skąd BadDog wziął tą rymowankę
Pewnie tak samo jak Terry znajduje kochankę
Neymar1899 też sucharem doje#ał
Tak jak Munir manitę w klasyku zje#ał
Piłka, Barca, poezja
Dzisiaj czeka nas finezja
Klątwę przełamiemy i mecz wygramy
A w maju z pucharem się przywitamy :D

1

Jak dla mnie to obecnie najlepsza z możliwych opcji na pomoc.

0

Tak się zastanawiam, wszyscy skoczkowie mają normalne zdjęcia a przy nazwiskach a Prevc jakieś el modelo xD

0

Wciąż próbuję :D.

37

Co Ty bierzesz? :D

0

Aa no przegapiłam bo czasu zabrakło, żeby la ramble obczaić ale już wszystko wiem :D

0

Jak w czerwcu się wybierzesz to na mecz się nie załapiesz

0

Witam Pana :D Jak tam dzisiejsza akcja ?

0

Bez przesady z tym milionem :D

0

Dzięki wielkie :D

0

Chodziło mi bardziej o to czy te sklepy mają jutro promocje :D nie gwizdnę haha, nie musisz zdradzać szczegółów

0

Media expert? Lidl? Kończę prace o 6 rano i chętnie bym kupiła jakiś sprzęt :D i przypomnę się

0

Ja nie wiem ale jeśli tak to przewiduję remis conajmniej :D

3

W Polsce obchodzony jest Black Friday? Bo chętnie bym poszła na shopping z rabatem :D

0

Tylko 2 lata? Ja z jednym serialem jestem juz od 2009 roku, wiele razem przeszliśmy :D

18

Ja za to mam wrażenie, że Suarez od dłuższego czasu nie jest sobą. Oczywiście, co jakiś czas strzeli gola czy zaasystuje ale to jednak nie to co w zeszłym sezonie

0

To widelec nie może się wbić? Juz prędzej łyżka

0

A nie 12 przypadkiem?

0

Właśnie wróciłam z nocki i mam pytanka, jest to pierwszy przegapiony przeze mnie mecz do dłuższego czasu wiec interesują mnie bardziej rozwinięte odpowiedzi :D byłabym bardzo wdzięczna.

1. Reakcja Neymara na zdjęcie go z boiska?

2. Jak zaprezentował się Marlon?

3.MVP meczu?

4. Jacy zawodnicy na plus a jacy na minus?

5. Nietypowe zachowania, faule, wydarzenia?

6. Ogólne odczucia po meczu

Będę zobowiązana na przyszłość :D

3

To się Vidal nagrał.. ba, nawet na ławce sobie nie usiadł. Przykre

0

Dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki za Aleixa. Oby dostał szansę, chociaż pare minut !

0

Morata i tak by był rezerwowym także jest Benzema. Za Bale'a Lucas a z Kroosa Isco. Real ma takich rezerwowych, że czasami nawet nie widać różnicy w ich grze

0

Jakbyśmy nie mieli Neymara to Bale'a moznaby brać. Bo z tego co wiem to preferuje on grę na lewej stronie która niestety jest zajęta przez Ronaldo.

0

Wiktoria oznacza zwycięstwo :D

0

Bayern na każdym kuponie? Do tego niby faworyt, któr zdecydowanie powinien wygrać ale może być ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?