Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto wygra top model xdd
0
Jak dla mnie niemal na pewno zagra Marlon i Paco. Liczę tez na Vidala, bo jak nie w tym meczu to już nigdy.
Proponuję taki skład :
Cilessen-Digne-Marlon-Masche-Vidal-Denis-Gomes-Aleña-Arda-Paco-Rafinha. Zbyt dużo rezerw bym nie wpuszczala bo najpierw te chłopaki muszą pograć
0
Już nawet wisi mi wynik dzisiejszego meczu, byle byśmy nie tracili naszych zawodników...
0
Wcześniej sam biegł Neymar, przed chwilą Gomes... a żaden kolegów nie biegł by czym szybciej im pomóc i wystawić się -.-
1
Czekałam aż wyje#ie w ściane...nic fajnego.
1
Nie wiem skąd BadDog wziął tą rymowankę
Pewnie tak samo jak Terry znajduje kochankę
Neymar1899 też sucharem doje#ał
Tak jak Munir manitę w klasyku zje#ał
Piłka, Barca, poezja
Dzisiaj czeka nas finezja
Klątwę przełamiemy i mecz wygramy
A w maju z pucharem się przywitamy :D
1
Jak dla mnie to obecnie najlepsza z możliwych opcji na pomoc.
0
Tak się zastanawiam, wszyscy skoczkowie mają normalne zdjęcia a przy nazwiskach a Prevc jakieś el modelo xD
0
Wciąż próbuję :D.
37
Co Ty bierzesz? :D
0
Aa no przegapiłam bo czasu zabrakło, żeby la ramble obczaić ale już wszystko wiem :D
0
Jak w czerwcu się wybierzesz to na mecz się nie załapiesz
0
Witam Pana :D Jak tam dzisiejsza akcja ?
0
Bez przesady z tym milionem :D
0
Dzięki wielkie :D
0
Chodziło mi bardziej o to czy te sklepy mają jutro promocje :D nie gwizdnę haha, nie musisz zdradzać szczegółów
0
Media expert? Lidl? Kończę prace o 6 rano i chętnie bym kupiła jakiś sprzęt :D i przypomnę się
0
Ja nie wiem ale jeśli tak to przewiduję remis conajmniej :D
3
W Polsce obchodzony jest Black Friday? Bo chętnie bym poszła na shopping z rabatem :D
0
Tylko 2 lata? Ja z jednym serialem jestem juz od 2009 roku, wiele razem przeszliśmy :D
18
Ja za to mam wrażenie, że Suarez od dłuższego czasu nie jest sobą. Oczywiście, co jakiś czas strzeli gola czy zaasystuje ale to jednak nie to co w zeszłym sezonie
0
To widelec nie może się wbić? Juz prędzej łyżka
0
A nie 12 przypadkiem?
0
Właśnie wróciłam z nocki i mam pytanka, jest to pierwszy przegapiony przeze mnie mecz do dłuższego czasu wiec interesują mnie bardziej rozwinięte odpowiedzi :D byłabym bardzo wdzięczna.
1. Reakcja Neymara na zdjęcie go z boiska?
2. Jak zaprezentował się Marlon?
3.MVP meczu?
4. Jacy zawodnicy na plus a jacy na minus?
5. Nietypowe zachowania, faule, wydarzenia?
6. Ogólne odczucia po meczu
Będę zobowiązana na przyszłość :D
3
To się Vidal nagrał.. ba, nawet na ławce sobie nie usiadł. Przykre
0
Dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki za Aleixa. Oby dostał szansę, chociaż pare minut !
0
Morata i tak by był rezerwowym także jest Benzema. Za Bale'a Lucas a z Kroosa Isco. Real ma takich rezerwowych, że czasami nawet nie widać różnicy w ich grze
0
Jakbyśmy nie mieli Neymara to Bale'a moznaby brać. Bo z tego co wiem to preferuje on grę na lewej stronie która niestety jest zajęta przez Ronaldo.
0
Wiktoria oznacza zwycięstwo :D
0
Bayern na każdym kuponie? Do tego niby faworyt, któr zdecydowanie powinien wygrać ale może być ciężko