2

Myślę, że Starożytny Egipt, Rzym bądz lata 70 i okolice w USA :D

0

Ja to tam często pizza z sosem czosnkowym i było dobrze :D

0

Do tego 1+1+1+1+1+6 daje 11 xD

11

Jedynasty? A co to jest?

3

Nie lubię jak komentator mówi o Alvesie per "zawodnik Juventusu", kurde no, gdzieś tam dalej czuję jakby Dani był w Barcelonie

0

A to co gra Brazylia to cóż, bardzo przyjemna piłka, można wyczuć tą brazylijską magię, tego jakiś czas już nie było.

0

Mam nadzieję, że ta druzgocąca dzisiejsza porażka może być swego rodzaju przełamaniem dla Argentyny, coś się zacznie dziać i zmieniać bo to jest jakaś tragedia co to się dzieje.

1

Ktoś mnie wyprzedził hahaa

1

Warto też wspomnieć, że dziś jest 11.11. Przypadek ? Nie sondze.

0

Bilans bramkowy Argentyny- 11:11. To jakaś katastrofa jest.

0

Pewnie, że ma

0

Wiem, wiem ;) Lucho wierzy w chłopaków i chce im dać szanse, to widać po tym jak rozkłada minuty między nich. No ale nie ma co zaprzeczać, pomimo, że nie mamy miejsca to jednak Coutinho jest tak fenomenalny, że chciałoby się go mieć :D I tak, Mundo Deportivo pisało, że Enrique nie prosił o żaden transfer, nie wiem czy było coś wspomniane o Brazylijczyku no ale jednak

0

Chciałabym zobaczyć taki meczorek

0

Chciałabym Coutinho no ale kurde, nie teraz. Albo może i się spóźniliśmy... było nie brać Denisa i Andre i postawić wszystko na Cou.
Edit. Możemy kogoś tam sprzedać i się o niego postarać jeśli będzie grał tak jak teraz haha :D

0

Brazylia gra fajną dynamiczną piłkę

0

Ale przynajmniej wiemy kogo postawimy w bramce jak kiedyś przytrafi nam się sytuacja jak niedawno Sevilli bodajże :D

0

Może jest jeszcze nadzieja dla Vidala, bardzo na to liczę. Kto wie, może w meczu z Malagą ? Skoro rzekomo dzisiaj Lucho był zadowolony z jego zaangażowania w trening.
#LuchodajszanseVidalowi :D

0

Włochy najbardziej kuszące :D Generalnie Rosjanie nie są tacy jak wielu sądzi, można się z nimi dogadać. Domyślam się, że zwykłemu szaraczkowi może być ciężko tak sobie poświrować i popracować trochę tu i trochę tam, dobrze by było mieć jakąś specjalną umiejętność, bo praca na produkcji czy w sklepie nie pozwoli na życie na poziomie.

1

Ooo :D
Jeśli można wiedzieć, gdzie już bywałeś ? Ciekawa jestem opinii ludzi, którzy sobie żyją w różnych krajach, sama chciałabym troszkę świata zobaczyć.

0

Chyba, że może coś dla dwóch osób haha :D
Wiesz, jeśli się nie boisz to warto tam polecieć choćby dla samego zobaczenia świata i Ameryki. Ja osobiście lubię ich mentalność i sposób życia, jest całkiem pozytywny a tego w Polsce brakuje.

1

Jak nie chcesz tej pracy to ja przyjmę z ucałowaniem rąsi ;)

0

Kovacić :D i James w sumie, sympatyczny jest jak się przegląda jego media społecznosciowe

0

Na samym początku byłam za Kamilem, mega szokiem było dla mnie to, że jako pierwszy odpadł. Teraz jestem chyba za Danielem. Patryk bardzo fajny i w porządku chłopak ale jest tak na siłę pchany do finału i faworyzowany do porzygu.

0

Dokładnie, lista już dawno wyciekła i wiadomo co i jak :D

3

Mi tam pasuje, jestem miłośniczką tatuaży wszelkiego rodzaju, sama niebawem robię trzeci. Najwyraźniej nie podobał mu się tamten wzór a blackout tattoo jest najlepszym wyjściem by to zmienić. Na tym co miał raczej ciężko byłoby dokonać przeróbki więc wypełnienie było najlepsze według niego. Nie wygląda to źle, zalezy co komu się podoba, ale piłka i 10 zostaną z nim na zawsze, tak samo jak chwała. Do tego z tyłu są rączki dziecka i imię Thiago jak się nie mylę. W każdym razie nie nam to oceniać, być może Messi potrzebuje w sobie trochę zadziorności.

0

Nie obraź się ale trochę śmiechłam z tego quizu xd
Ja proponuję quiz gdzie widzimy np. część ciała piłkarza, tył głowy, jakiś tatuaż, czy buty nawet , może być trudniej i ciekawiej :D

16

Mam ochotę wstawić filmik z Krawczykiem

7

Real w tamtym roku na Camp Nou nas pokonał :)

1

Usunąć go.

3

Nie sprzedaje ale reklamuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?