Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Matko bosko, proste, że oryginał.
1
Sergi Roberto też mi się z takim kojarzy ;)
0
Strzelec jak strzelec ale asystujący co poleciał :D
5
Nie wiem czy ktoś wspomniał ale Sandro dzisiaj z golem i asystą ;) Służy mu odejście z Barcy jeśli chodzi o granie i rozwój.
0
Rafa w tamtym sezonie przed kontuzją zaczynał nieźle brylować, więc nie dopiero w tym.
0
Skoro mówimy o klepkach to zdecydowanie w tym aspekcie brakuje mi Daniego Alvesa.
0
Na obronę Digne powiem, że w 60 minucie miał świetną interwencję w naszym polu karnym, które prawdopodobnie uchroniła nas od straty gola.
0
No a jak sobie powiesz wolniej polskie słowo skur#ysn to jak to rozumiesz? Nie tyczy się matki? To działa na podobnej zasadzie
1
No bo dodajesz coś co było już dziesiątki razy.
0
A co z Szukałą? On gdzieś w Chinach czy jak?
0
Na pewno moim zdaniem powinien zagrać Masip, Vidal, Paco, Denis Suarez, Mathieu i reszta młodzików, Marlon czy Alena, Kaptoum, Mujica, wybór mamy :D
1
Chłopie, nigdy takich rzeczy nie rób...
0
Abdenour każda piła na aut xD
0
Nie celebrował.
3
Brawo dla Munira, bardzo ładna bramka i ładne zachowanie. Zasłużył chłopak na szacunek
0
Aleix na ławce bo reszta kontuzje xd i tak nic dzisiaj nie zagra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie piłam ale słyszałam, że najlepiej na czysto, ewentualnie schlodzona ale jak to jest w rzeczywistości to Ci nie powiem.
0
Podobają mi się te efekty i wgl, fajny filmik ale skupiasz się chyba bardziej na wizualizacji niż samym freestyle'u. Z tego typu filmików lubię najbardziej te gdzie jest podkład typu ŁAKA MAKA FĄ, FRISTAJLA z gostkami, którzy nieźle brylują w tym temacie. Powodzenia
1
Od dziś to komplement :D
2
Xavi nie zakończył kariery
0
Jeśli będzie się nadal rozwijał i zostanie zauważony to za 10 lat będzie o nim głośno, będzie jedną z gwiazd tamtejszego futbolu bo to co robi teraz jest niesamowite.
0
Popełnia trochę baboli, robi błędy, podejmuje złe decyzje ale jak ma dobry dzień to potrafi zagrać naprawdę dobrze. Mam wrażenie, że on gra jako tako dobrze jak gra od początku, wchodzenie z ławki mu nie służy.
0
Jedna z moich ulubionych piosenek ale zniszczyłeś mnie, bo zanim weszłam w link to faktycznie uwierzyłam xD
7
Że niby kibic Valencii, Hiszpan, ogląda Ekstraklasę ? Moje pytanie. dlaczego ? xd
Bardzo fajny wywiadzik.
0
Toć widać, że Calvin Klein.
http://at.calvinklein.com/store/en/logo-t-shirt---tunder-j30j300139487--1
31
Bravo popełnił błąd, to fakt, ale tym błędem było złe podanie. Miał wybór, zrobić "coś" albo pozwolić by Suarez strzelił gola, bo piłka moim zdaniem wylądowałaby w bramce. Tym 'czymś" w przypadku Claudio było instynktowne wyciągnięcie rąk w górę by zablokować piłkę, podejrzewam, że w tym momencie nie myślał o tym, że znajduje się po za polem karnym. Nie wiem co ja bym wolała, dostać czerwoną kartkę i osłabić drużynę, która traci jednego zawodnika ale nie traci bramki, czy stracić bramkę... Chyba to drugie, ale jak już mówiłam, u bramkarza działa to instynktownie. Nie tłumaczę go w tym momencie, bo tak naprawdę nie wiem, czemu Bravo tak zrobił, to było głupie zachowanie, nie udane podanie, podobnie jak Ter Stegen z Celtą. Należy mu się za to bura ale nie, żeby już robić wielce nagonkę na niego bo bramkarzem jest świetnym. Claudio, podobnie jak Marc, wyciągnie z tego wnioski.
0
Nigdy nie widziałam jak strzela karnego ale mam wrażenie, że Arda by dawał radę.
1
Ktoś mi powie co to za szajs 8TV jest teraz na miejscu Eski?
0
Arda w tym sezonie mnie zaskakuje :D Cieszę się, że Lucho nie ma tutaj konta bo jeszcze by posłuchał tutejszych użytkowników i go sprzedał.