2

Tez bym nie pogardzila nową Audi

0

No może troszkę :D ale jesteśmy najlepszym klubem w Hiszpanii i tutaj nie ma co dyskutować

9

Śmiechu warte. Gdyby taka sytuacja spotkała Real to powiedziano by, że zostali do tego sprowokowani. Smuci mnie ta nagonka na Barcelonę. Widać, że wszystkich boli nasza totalna dominacja w Hiszpanii i Europie.

68

I to oczywiście Paco jest winny porażki ? weź człowieku wyjdź

0

Paco widziałam jak faulował. Liczę, że w końcu się przełamie, trzymam mocno kciuki za niego no ale na razie to cóż...

0

mecz o nic ale szkoda no

0

Raczej jak mecz z Vilanovense xd

2

I markowe zagranie Ardy- piętka ! :D

5

Mathieu wleciał tam jak dzik w krzaki :D

0

Jak Arda nam wypadnie to się kaszana juz całkiem zrobi

0

Gomes na razie z dobrej strony się pokazuje

0

Arda powinien zagrać na lewej stronie.

7

Moment, skoro liczą się mecze kiedy grali razem to jakim cudem mają różną liczbę meczy? XD

0

Właśnie chodzi o to, że tak właśnie podejdą. Nikt nie powie " aaah Griezman dwa finały przegrał, ale postrzelal sobie trochę chłopak, MVP euro, powinien dostać złotą piłkę ".
Właśnie to,że przegrał te finały, sprawia, że nie ma szans.

1

Właściwie to ja odnoszę wrażenie jakby kibice coś krzyczeli w ich kierunku a Ney pod wpływem emocji odkrzyczal swoje. No ale nie wiem. W każdym razie jego zachowanie jest czasami naprawdę irytujące.

10

Sory ale Griezman nic nie wygrał, Ronaldo w jego miejsce. Co z tego, że mało dawał drużynie, ale postrzelał trochę, był w tych drużynach, które sięgnęły po trofea. Nie rozumiem wychwalania tego Griezmana, zawodnik z niego świetny ale nie robiłabym z niego kogoś na tym samym poziomie co Leo czy Cris.

0

Suarez 0%, to też śmieszne. A jeśli chodzi o Buffona, żywa legenda ale umówmy się, bramkarze w takich plebiscytach nigdy nie mieli powodzenia, Neuer raz jedyny zabłysnął.

0

Ronaldo 24%, Messi 32% a Mahrez 30%. Śmieszne. Ktoś mi to wytłumaczy?

0

Klasyk się zbliża, trzeba pomóc Realowi.

2

Czy ja wiem czy aż taką duża? Strata na pewno ale wystarczy sobie przypomnieć jak śmigał Arda kiedy Neymar był na igrzyskach. Wielu mówiło, że nie musi wracać, coś to chyba znaczy. Nikt tak nie napędza akcji jak Brazylijczyk ale jest on do zastąpienia na podobnym poziomie.

0

http://images.tinypic.pl/i/00833/1wanhyahuvd9.png

Reakcja Luisa na dzisiejszą galę xd

1

oglądasz to wgl ?

1

Noo, troszku bezsensu ale i tak mega cieszy. Zasłużyli obydwoje. Mimo, że te nagrody niewiele są warte.

2

Ależ mnie to denerwuje ... jak Barcelona skończy bez chociaz jednej nagrody to będzie to żenada. Modrić jest genialny, nie zaprzeczam ale Busquets powinien to zgarnąć.

0

Myślisz, że byłoby to wykonalne znaleźć ten program z polskimi napisami ? Angielski znam ale nie na tyle by zrozumieć tam każdy żart itp. a chcę wiedzieć o co chodzi.

0

Suits, Arrow, Gotham, Animal Kingdom

0

Our to nasi a nie Twoi ;)

0

France football na fb

0

Następna piątka nominowanych: Iniesta, Kroos, Lewandowski, Koke, Ibrahimovic.

0

Właściwie to jest dziwna sprawa właśnie, bo w jednym artykule było napisane, że nowa forma będzie obejmować tylko 23 piłkarzy a tu raptem w innym artykule jest, że 30, także cóż...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?