1

No najwyższy czas, żeby się Paco przełamał

0

No Messi średnio przebiega coś około 7,5 km więc dzisiaj trochę pobiegał :D

2

Arda uczył rzucać :D

0

No to przecież mówię, że trzeba oddać co jego.

1

Owszem, zagrałby lepiej ;)

17

Neymarowi trzeba oddać to, że asystuje, coś tam kreuje no ale na litość boską, czasami jego decyzją są dla mnie kompletnie nie zrozumiałe... To była zdecydowanie akcja bramkowa, Rakitić by to załatwił ale co zrobisz jak nic nie zrobisz kiedy Neymar taką kaszane odwala.

0

Messi jak Messi ale to ile piłek traci Neymar to r
kryminał

0

Pamiętaj o świetnej Chelsea, która z Conte bardzo fajną piłę gra

0

Ja tam lubię Zombie vs Plants :D

0

W kinach teraz Inferno ;)

0

Kiedyś dzieciaki się potrafiły bawić, nie to co teraz. Sporadycznie na wsi można to jeszcze spotkać.

0

Sorka, ale to się nie łączy ze sobą

3

Głupio trochę, żeby ludzie oglądali jak dziewczyna przeklina jak szewc :D

28

Całkowicie zgadzam się co do Ardy i Neymara. Brazylijczyk nie dość, że gra wszystko, co może się w końcu odbić na grze, to jeszcze czuje się mega pewny swojego miejsca w składzie. Ponadto na jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, może warto mu pokazać, że nie jest nie wiadomo kim i są pewne bariery. Ale do tego trzeba mieć jaja. Nasza gra z Ardą wyglądała naprawdę dobrze więc nie sądzę, żeby nasza gra wyglądała gorzej jakościowo. Październik to był dziwny miesiąc.

22

Ale ten mecz był już w listopadzie ;)

1

Widzę, że wielu tutaj rozmawia na temat wyborów w Stanach Zjednoczonych. Wielu też poleca obejrzeć wiadomości Maxa Kolonko, ja natomiast polecam videoblog Sebastiana Niegowskiego. Mieszka Florydzie, właściwie typowy obywatel USA więc jego opinie i przemyślenia są dosyć ciekawe. No i generalnie polecam dla tych, którzy chcą się trochę dowiedzieć o Stanach i życiu tam :D

1

Teoretycznie Rafa i Arda są zmeinnikami skrzydłowych ale co zrobić kiedy MSN non stop gra, jedynie Suarez czasami zejdzie coby Paco mógł pograć

0

Naprawdę uważasz studiowanie sztuki za dobry kierunek...?

1

Naprawdę uważasz, że Bartek jest kobietą ?

0

No cóż, ma dryg do modelingu więc robi na tym hajs, nie ma co go za to ganić. Co prawda, póki co jest piłkarzem ale wszyscy wiemy, że koniec jego kariery się zbliża nieubłaganie a za coś będzie musiał żyć na poziomie jak dotychczas. Wyrobił sobie markę i korzysta z tego ile się da. Chociaż może trochę irytować fakt, że skupia się na czymś innym zamiast na piłce. Bo w formie najlepszej nie jest. Co raz bardziej niestety się ośmiesza.

0

No to chyba jakiś żart...

1

Mało kto by w takim momencie wstał i biegł dalej, 80% łapki w górę (:v) i dawaj Panie sędzio rzut wolny i czerwoną kartkę.

1

Jeśli chodzi o ekstraklasę to jestem zdecydowanie za Lechem Poznań ale i tak niezwykle się cieszę, że Legia urwała punkty Realowi-najbardziej znienawidzonemu przeze mnie klubowi ;) To tyle.

0

Neymara też by mógł Lucho zmieniać i wpuszczać Arde ;) są mecze gdzie Neymar jest bezużyteczny i totalnie nie gra z Dignem, a to nie służy dobrze drużynie.

15

Alves jest nie do podrobienia. Nie wyróżnię się jak powiem, że mi go brakuje. Jego odejście jest dla mnie do tej pory nie zrozumiałe. Wiem, że odnalazł się w Juve i dobrze sobie radzi ale mam wrażenie, że Barcelona to klub jego życia, mógłby zakończyć tu karierę, nawet w słabej formie byłby przydatny. O korzyściach mentalnych juz nie wspomnę, bo to świetny facet :D

1

A Busi to szybciej się porusza? XD

5

Na tę chwilę jest zwyczajnym średniakiem i nie ma co zaprzeczać. Jest pod formą i tyle. Konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a Ter Stegen stety, niestety, na nią zasługuje. I tak, wiem, obrona tez bez rewelacji, brakuje Pique, ale faktów to nie zmienia.

0

Nadal żałuję, że odszedł... Już nie chodzi o kwestie sportowe, ale tak po prostu.

0

Właśnie, coś zdechło...
Rakitić jakoś się trzyma, ale pozostała trójka dzisiaj kryminał. Lucho musi ogarnąć jakoś sytuacje. Może więcej szans dla Paco to raz, dwa, Busi na ławę, trzy , Vidal ? Spróbować można. Chociaż w najbliższych meczach nawet nie ma kiedy.

1

same thing bro xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?