1

Ciężko tego trzeciego obstawić...Ale wybrałabym chyba Mathieu albo Masche. Ewentualnie Denis.
Edit. Chociaż w sumie wiesz, Masip powinien być na ławie bo drugi bramkarz, nie ma Cilessena.

0

Oferta jest zwyczajnie słaba, szczególnie internet w telefonie. Jakieś dziwne koszta naliczają mi do abonamentu, zresztą już jakieś 10 lat tam goszczę i nic szczególnego.

0

Aaa to już wolę przecierpieć ten czas niż im płacić :D

0

W lipcu dopiero. Ale mam już dość tego Plusa.

1

Naczytałam się już dość o Legii, Realu i Runaldo więc mam inne pytanko. Chcę przenieść numer z Plusa do Play, muszę czekać do końca umowy czy mogę to zrobić na luzie już teraz ?

1

Jakbyś chciał kiedyś kompana do wyjazdu czy coś to jestem tutaj :D Też mi się od jakiegoś czasu to marzy ale teraz pracuję, żeby mieć pieniądze na ewentualny wyjazd.

2

Jestem pod wrażeniem jak radzi sobie Legia :D Guilherme to dobry kot. Tylko ten Jodlowiec... Fatalnie. Nie wiem co on robi w kadrze narodowej

0

Ja raczej jestem zdania, że osoba świeżo po maturze może mieć problem z dostaniem wizy

4


No nie wiem, no po prostu nie wiem. Te jego błędy mnie przerażają.

1

Może choruje od siedzenia na ławce

4

Kurde Paco, trzy sytuacje, które powinien zamienić na gola. Ale to nic, niech się nie załamuje bo to, że dochodzi do sytuacji jest już plusem, gole przyjdą z czasem. Widać jak bardzo dzisiaj chciał, ale zdarza się. Następnym razem już się uda !

4

To już kur#a nie jest śmieszne...Lucho przegina pałe. Mówił, że każdy dostanie swoją szansę, ale widzę, że nie ma takiej możliwości. Kiedy grał Vidal, wcale tak źle to nie wyglądało, na pewno lepiej niż będzie wyglądać gra któregokolwiek z zawodników, który dzisiaj zagra na prawej obronie. Śmiech na sali ludzie. Założę się, że jak sprzedamy Vidala to będzie on w nowym klubie grał dobrze i często, zupełnie jak Bartra.

0

Jeszcze ze dwa lata to i Arka Milika będziemy na takich listach widywać, i to na wysokich lokatach :D

1

Niby Luisito to inny poziom ale moim zdaniem Lewy jest tuż za nim. Mniej więcej na tym samym poziomie Zlatan i Aguero, ale Robert na pewno nie jest gorszy od tych dwóch. Zdecydowanie poziom światowy, jeden z najlepszych napastników na świecie, duma polskiej kadry, nieważne czy ktoś się z tym zgadza czy nie, takie są fakty.

6

Prawda czy nie, widać w takim przypadku kto jest największym profesjonalistą w kadrze, Lewy, Krycha, Fabian.W sumie zawsze ich za takich uważałam. Ciekawi mnie jak Błaszczu i Piszczek. Ale generalnie nie ma co nas tym myśleć, bo może to być wyssane z palca.

1

A ja czytałam, że godzina jest ustalona tak, żeby pasowało Chińczykom

3

A ja tam nie mam wiele naszym do zarzucenia. Wiadomo, pięknie nie było ale gra była dobra z minusem. Na pewno wielki plus Lewy, Kuba, Zieliński. Armenia postawiła taki autobus, ze głowa mała. Ale nie zmienia to faktu, ze nam brakowało, skuteczności i celności. Zawsze w końcowej fazie akcji coś nie wychodziło, piłkarze jakby trochę się motali. Najważniejsze 3 pkt i nie ma co płakać.

0

Na całe ciało to podobno poleca się ćwiczenia z kettlebell

0

Ja tam znam stopnie wyższe i najwyższe :D

0

Ja mam wielką nadzieję, że Nawałka jednak postawi na Teodorczyka bo gra na jednego napastnika wygląda po prostu słabo.

0

Dla mnie najbardziej optymalny skład to Ter Stegen-Vidal-Pique-Mathieu-Digne-Gomes-Busquets-Iniesta-Turan-Suarez-Neymar. Jeśli Messi będzie w stanie to wchodzi na ostatnie 30 minut coby pograć przed meczem z City, to samo Rakitic. Do tego w zależności od sytuacji i preferencji trenera Denis/Rafinha. Ewentualnie Alcacer w zależności od tego czy któryś z kontuzjowanych zagra.

0

Ja tam nigdy nie rozumiałam Busquetsa jako kapitana, dlaczego on xxd

0

Ja tam lubię trapersony Caterpillar :D

3

W końcu jakiś naprawdę dobry pomysł, zazdroszczę młodym, którzy się na to załapią :D Świetna sprawa, pod każdym względem.

0

No dzisiaj mam głęboką rozkminę i jestem bliska zrezygnowania, życiowa decyzja ale mam nadzieję, ze tym razem trafna. Cieszy mnie fakt, że są tutaj ludzie co potrafią mnie zrozumieć :D

0

No ja właśnie na tą typową zapchajdziure -zarządzanie :D Nie wiem tak naprawdę co mną kierowało, ale po prostu dobrze się czuję rządząc :D Bycie liderem dobrze na mnie działa, potrafię podejmować trafne decyzje itp. Ale po zajęciach i wgl doszło do mnie, ze to chyba nie to. A uniwerek mam blisko domu, jakies 50 km także nie tak źle :D

1

Ja właśnie zaczęłam, 3 dzień i nie jestem co do tego przekonana czy był to dobry wybór

3

1:22, Ter Stegen ? :v

0

Studia są współcześnie potrzebne ? Czy może jesteście zdania, ze bez nich też można sobie nieźle poradzić w życiu ?

0

Możesz napisać jak się dowiesz, bo ja pewnie zapomnę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?