Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca cały czas redukuje długi, niedoinformowany jesteś widzę ;) Pieniądze na transfery to nic, na finanse Barcelony składa się wiele podmiotów. Zmniejszanie długów nie działa na zasadzie " w tym okienku nie przeprowadzimy transferów, spłacimy trochę długów".
0
Okeeej, dzięki ;) Nie siedzę w tym zbytnio, także zdecydowałam się zapytać, bo patrząc na olx czy allegro można zwariować bo ceny się bardzo zróżnicowane.
0
Dużo tutaj pytań i dyskusji o konsolach to ja i zapytam, za ile pójdzie mój Xbox 360 500GB ? Do zestawu sprzedaję też 2 pady, kinecta i okablowanie. Za 700 zł wezmą ? xdd
11
W tym aspekcie czarni mają trochę przesrane
0
Jeszcze 3 godziny i 36 minut :D u mnie taka sama sytuacja, od 6... Ugh
0
Ten steward czy ochroniarz też śmiechnął trochę :D Fajna dupa swoją drogą.
0
Nie wiem czemu ale śmiechłam troszkę xd
0
Neymar wygląda tragicznie xd kiedyś też sobie zafarbowal na blond, chyba podczas mistrzostw świata ale wtedy to jakoś wyglądało.
0
Oo jednak nie tak kochany jak się wydawało xd
0
Weverton, nieźle :D widzę, że wywarł niezłe wrażenie na Igrzyskach, tak samo Gabriele, ale skoro są oni to i Luana bym tam widziała, bo bardziej się pokazał
3
Douglas to ciężki przypadek :D Zresztą, nigdy tak naprawdę nie mieliśmy okazji zobaczyć ile on potrafi, nigdy nie zagrał przynajmniej 3 meczów pod rząd. Najwyraźniej nie przekonywał Enrique od początku, na treningach nie brylował... no ale jednak. Pamiętam jak w meczu z Villanovense w PK grał z pękniętą kością śródstopia czy coś takiego, albo nie czuł tego albo tak bardzo chciał grać cały mecz, a nuż coś pokaże i zabłyśnie.
0
Luan ma 23 lata.
12
Tak było gadane, że Luan to szrot, że nam nie potrzebny,nołnejm, ze Gabriele lepsi, a tymczasem widzę, że wielu już sądzi inaczej i skusiłoby się na Luana w Barcelonie. Ugghhh. Ja tam tych Brazylijczyków lubię i jeśli któryś z nich by przyszedł, nie narzekalabym, a nawet uznałabym to za dobre wzmocnienie bo pod wodzą Lucho każdy by się rozwinął.
0
No przecież to fotoszop jak nie wiem xddd
13
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14079797_1312089262170866_1923551322190412656_n.jpg?oh=0aa9a5081452b46c6f602f0784334601&oe=5841EFDF
Rafa świr :D
2
Mi się wydaje, że mu dawali a on im oddał, ale chu wie w sumie
1
Ale ten Neymar jest tam kochany :)
1
Może kupimy Wevertona ? xddd
3
Dziękóweczka, ja głupia zostałam na TVP
2
Wywalone mam na te skoki w wzwyż, gdzie ta dekoracja ...
4
Za mało jak na takich genialnych piłkarzy
0
Moje miasto takie sławne
21
Wzruszyłam się jak cholera
0
Z piętki to tylko Arda :D
1
Gruby to albo Suarez albo Benitez xD
0
"Niemcy... znów... grają spokojnie, czy... będą rzuty karne... to jest pytanie" bo nie wytrzymie xdd ten jego sposób komentowania to tragedia
0
Neymar i 10 szogunów :D
0
Neymar co zasadził :D do tego całkiem ładnie gra, wróci i od razu pewnie zastąpi Arde na skrzydle, boli mnie ten kłopot bogactwa jaki teraz mamy, bo chciałoby się żeby każdy grał
1
Wszystko jest możliwe :) szczególnie kiedy jest się Bogiem futbolu
0
Antonio Adan a nie Adrian xd