0

Barca cały czas redukuje długi, niedoinformowany jesteś widzę ;) Pieniądze na transfery to nic, na finanse Barcelony składa się wiele podmiotów. Zmniejszanie długów nie działa na zasadzie " w tym okienku nie przeprowadzimy transferów, spłacimy trochę długów".

0

Okeeej, dzięki ;) Nie siedzę w tym zbytnio, także zdecydowałam się zapytać, bo patrząc na olx czy allegro można zwariować bo ceny się bardzo zróżnicowane.

0

Dużo tutaj pytań i dyskusji o konsolach to ja i zapytam, za ile pójdzie mój Xbox 360 500GB ? Do zestawu sprzedaję też 2 pady, kinecta i okablowanie. Za 700 zł wezmą ? xdd

11

W tym aspekcie czarni mają trochę przesrane

0

Jeszcze 3 godziny i 36 minut :D u mnie taka sama sytuacja, od 6... Ugh

0

Ten steward czy ochroniarz też śmiechnął trochę :D Fajna dupa swoją drogą.

0

Nie wiem czemu ale śmiechłam troszkę xd

0

Neymar wygląda tragicznie xd kiedyś też sobie zafarbowal na blond, chyba podczas mistrzostw świata ale wtedy to jakoś wyglądało.

0

Oo jednak nie tak kochany jak się wydawało xd

0

Weverton, nieźle :D widzę, że wywarł niezłe wrażenie na Igrzyskach, tak samo Gabriele, ale skoro są oni to i Luana bym tam widziała, bo bardziej się pokazał

3

Douglas to ciężki przypadek :D Zresztą, nigdy tak naprawdę nie mieliśmy okazji zobaczyć ile on potrafi, nigdy nie zagrał przynajmniej 3 meczów pod rząd. Najwyraźniej nie przekonywał Enrique od początku, na treningach nie brylował... no ale jednak. Pamiętam jak w meczu z Villanovense w PK grał z pękniętą kością śródstopia czy coś takiego, albo nie czuł tego albo tak bardzo chciał grać cały mecz, a nuż coś pokaże i zabłyśnie.

0

Luan ma 23 lata.

12

Tak było gadane, że Luan to szrot, że nam nie potrzebny,nołnejm, ze Gabriele lepsi, a tymczasem widzę, że wielu już sądzi inaczej i skusiłoby się na Luana w Barcelonie. Ugghhh. Ja tam tych Brazylijczyków lubię i jeśli któryś z nich by przyszedł, nie narzekalabym, a nawet uznałabym to za dobre wzmocnienie bo pod wodzą Lucho każdy by się rozwinął.

0

No przecież to fotoszop jak nie wiem xddd

2

Mi się wydaje, że mu dawali a on im oddał, ale chu wie w sumie

1

Ale ten Neymar jest tam kochany :)

1

Może kupimy Wevertona ? xddd

3

Dziękóweczka, ja głupia zostałam na TVP

2

Wywalone mam na te skoki w wzwyż, gdzie ta dekoracja ...

4

Za mało jak na takich genialnych piłkarzy

0

Moje miasto takie sławne

21

Wzruszyłam się jak cholera

0

Z piętki to tylko Arda :D

1

Gruby to albo Suarez albo Benitez xD

0

"Niemcy... znów... grają spokojnie, czy... będą rzuty karne... to jest pytanie" bo nie wytrzymie xdd ten jego sposób komentowania to tragedia

0

Neymar i 10 szogunów :D

0

Neymar co zasadził :D do tego całkiem ładnie gra, wróci i od razu pewnie zastąpi Arde na skrzydle, boli mnie ten kłopot bogactwa jaki teraz mamy, bo chciałoby się żeby każdy grał

1

Wszystko jest możliwe :) szczególnie kiedy jest się Bogiem futbolu

0

Antonio Adan a nie Adrian xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?