0

Mam nadzieje, ze nie.

0

Generalnie się napaliłam i wgl, naprawdę ładnie wyglądają ale to 1/3 mojej wypłaty... no to sory, przeciętnego polaczka nie stać xd

0

W hiszpańskim serialu El barco jest wzmianka o Atletico bodaj, jeden z głównych bohaterów był kibicem ;)

1

Ja tam polecam fluxy. New Balance dobre buty ale z wyglądu średnio mi się podobają. Do tego może Nike Janoski ;)

3

Wydaje mi się, że Barca nie może sobie pozwolić na talenty, jakby tak było to wprowadziliśmy więcej wychowanków z Barcy B. Jesteśmy typem klubu, który woli mieć już ukształtowanych zawodników, co prawda stawiamy czasami na młodych ale preferujemy doświadczonych i stabilnych. Nie dokonca to popieram ale taka prawda

0

A to musi coś oglądać ? Może wyjdzie na miasto. To, że jest finał LM to nie znaczy, że każdy teraz będzie koczował przed TV.

0

Będę grał w grę :D
To w sumie podobnie jak ja, bo nie oglądam jutro finału, nie mam czasu na takie głupoty :D

1

No generalnie to bardzo polecam Suits.

0

Szczerze to nie wiem czemu ZBUKU jest tak hejtowany, ja do ziomeczka nic nie mam

4

Swoją drogą, ile masz lat? Bardzo mnie to ciekawi bo chyba nie jesteś doceniany w rzeczywistości i szukasz możliwości bycia KIMŚ w internecie.

1

Powiem tak, brak kasy dla klubu-minus, ale wielki plus to właśnie fakt, że to Tottenham. Bardzo dobry kierunek dla Sandro, trzymam kciuki za chłopaka, żeby mu się tam powiodło.

0

Mów za siebie, to po pierwsze. Są na tej stronie typowi "krzykacze" którzy zwyczajnie hejtują zawodników za każdym razem jak mają słabszy okres. Więc nie mów tutaj, że kibice go nie doceniają, bo znaczna większość go docenia i uwielbia, w kwesti gry mam na myśli, bo jeśli już mu się obrywało to za zachowanie. Po drugie, na fecie rok temu płakał bo po prostu klub nie chciał z nim przedłużać kontraktu i zapowiadało się, że Alves odejdzie, a jak wiadomo, Barca to dla niego klub życia, więc po prostu był smutny bo nie wiedział czy jego przyszyłość będzie nadal związana z Camp Nou, kibice nic tutaj do tego nie mają.

4

Swoja drogą jeśli naprawdę Masche i Dani przejdą do Juve, to Stara Dama całkiem nieźle się wzmocni :D Bo bądź co bądź, oni dla mnie są klasowymi zawodnikami i jednymi z lepszych bądź najlepszych (Dani) na swojej pozycji.

0

Pewnie się pojawi, że Arda jednak do Chin, Douglasa oddamy za darmo gdzieś, Neymar do PSG :D No generalnie tego typu rzeczy na pewno się jeszcze pojawią haaha

0

Co byłoby dla mnie bezsensu bo musielibyśmy się pozbyć jakiegoś pomocnika bo mamy ich dużo, chyba, że Roberto jest szykowany pod PO.

3

To są kur#a chyba jakieś żarty. No dobra, Masche jakoś mogę zrozumieć, ale bez Alvesa to my leżymy. Nie dość, że jest genialny, najlepszy prawy obrońca to do tego jest po prostu duszą drużyny, ucieleśnieniem tego co w Barcy najlepsze. Dla mnie zawsze będzie No.1 i to się nie zmieni, chcę go tutaj jak najdłużej bo to klasa sama w sobie jeśli chodzi o grę.

0

Ja powiem tyle, broń Cie kur*wa Boże

0

Bardzo lubię Bartrę ale prawda jest taka, że Mathieu był lepszy, jak dla mnie są na podobnym poziomie ale jednak Lucho się zna i nie bawmy się w trenerów bo chu*a o tej profesji wiemy.

0

Nie oglądam meczy MU więc nie wiem jak tam gra ale pamiętam, że przy okazji meczów w kadrze nawet mi się spodobał :D

1

Ja również :D

10

W sumie ciekawe :D Idziesz do baru i Twoim celem jest ona :D

7

Nie wytrzymuję już psychicznie, dawno tak się nie denerwowałam, nawet na maturze

0

To nie tyle co pomyłka ale zwyczajnie nie sięgnął piłki w powietrzu

5

Pique lepszy niż tarcza antyrakietowa, maaaasaaakra, co on dzisiaj robi :D

2

Bo dobra biba była

1

Kiedyś. Jak będzie mnie stać.

1

Klaudix w lipcu odwiedzi miejscowość Split w Chorwacji oraz zwiedzi inne miejscowości w kraju. Co ciekawe, w tym samym czasie w Chorwacji będzie Leo Messi z rodziną, czyżby szykowany był transfer do Barcelony? [Onet]

2

Zapłacili za to, to ich własność i nic i nikt im tego nie odbierze ;)

0

Mówisz masz :D Gerard Pique, David Villa, Marc Bartra, Neymar, Ezequiel Lavezzi, James Rodriguez, Alvaro Morata, Ricardo Kaka, Olivier Giroud, Marco Reus. Oprócz pierwszego-kolejnosc przypadkowa :D

9

Zaprzeczyles właśnie swoim statystykom. Znowu pokazujesz, że nie wiesz co wstawiasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?