0

Na pewno coś będzie, wierzę w chłopaka. Zresztą ostatnimi czasy kiedy tylko dostawał szansę to grał stabilnie i całkiem nieźle. Dawać mu trochę więcej szans a może z niego być naprawdę dobry zawodnik.

1

Ter Stegena nie lubisz ? :D

0

A Ty nie widzisz? xdd

13

Nie po to Arda i Aleix zmarnowali pół roku kariery by teraz od nas odejść. Jestem zdecydowanie za pozostaniem tych zawodników. Do tego jeszcze na rok Alves, Munir i Ter Stegen. Kwestia Bartry do dyskusji.

0

A jak grał Real ? Wcale nie lepiej.

3

Atletico załatwi Real w finale. Biali taką kaszane grają, że to cud, że wygrali z City. Tegoroczna Liga Mistrzów jest jakaś słaba...Nie wiem, może to przez brak Barcelony, ale drużyny pokazują tak beznadziejny poziom, że chętnie zamienię LM z LE. Real gra kupe, City w ofensywnie nie daje rady, Atletico stawia autobus, gra na czas i brutalnie, Bayern nieskuteczny, szkoda gadać.

1

Swoją drogą wszystkim pseudokibicom będących za Realem mówię do widzenia, obyśmy nigdy się nie spotkali.

0

Będzie to samo co wczoraj, jedna drużyna zagra dobrze a i tak wejdą luje z Madrytu ;)

1

Ja zostawiłam niestety puste...Lalka nie była przeze mnie odświeżana i nie pamiętałam xd

3

Dokładnie :D OMG LOL

0

Moim zdaniem może to przejść. Zależy też jak bardzo rozwinąłeś opis, ile prawdziwych faktów w tym zawarłeś a ile nieprawdziwych.

1

Wokulski to bardziej na wypracowanie :D Bo tak ogólnie to Rzecki się napatoczył i nie chciał dać spokoju.

0

Chodzą jeszcze ploty, że mogą sprzedać Bravo i Ter Stegen będzie nr 1. To śmieszne. Zostaje jak jest z zamianą ról. Jeśli jednak Marc zdecyduje się odejść to jego strata, wtedy poszukamy innego młodziaka albo przetestować kogoś z rezerw. Curtois to niestety za droga opcja, a szkoda :C Może jakby zeszli z ceny o 20 mln, uhh...

0

Czemu żenujące ? Bayern był lepszy, dobrze powiedział. Miał powiedzieć, że Atletico było lepsze i zasłużyło na finał ? Hah, na pewno. To, że wygrali nie znaczy, że byli lepsi.

0

A ja będę miała po prostu wylane na ten finał :P Żadnej z drużyn nie lubię, żadna nie jest nawet ciut powyżej drugiej.

2

Typowe. Byla naprawdę fajna drużyna, która zaprezentowała dobrą grę ale na końcu i tak cieszy się Atletico.

0

Owszem, może i sprzeczne z tradycją ale wyglądają ładnie.

1

Szczerze to te koszulki mi się nie podobają, szczególnie wyjazdowe. Trzeci komplet w porządku a domowe to jakieś takie mdłe ale pewnie się do nich przekonam kiedy piłkarze je założą. Ja jestem wielką zwolenniczką obecnych strojów, a wyjazdówki to miód malina ;) Koszulki bez loga sponsora to wielka gratka, szybko zejdą :D

0

Moim zdaniem bardziej pasuje rozpoczęło ;) najk rozpoczęło

2

To już wygraliśmy Ligę i Puchar Króla? Chyba przespalam ten moment :D

1

Ja bym chętnie widziała połówki, tj. za remis 1,5 pkt. Pozostałe bez zmian.

1

Real ma realne szanse na LM ;)

0

A remis z Villanovense na ich "stadionie" się liczy ? Wiem, że napisałeś zwycięstwo ale tamten mecz był tak fest nudny, że szkoda gadać. Jedyna atrakcja to grający Douglas :D

1

Ta Brazylia ma naprawdę klasowych zawodników, paka dobra w chu, a nie ma Neymara,Marcelo, Luiza czy Silvy. Szkoda tylko, że Dunga nie umie odpowiednio zagospodarować siłami zespołu i potencjałem w nim drzemiącym...

2

Mamy odmładzać kadrę a nie ją postarzać, przykro mi Panie Silva. Bo ile Pana cenię to nie sądzę, by znalazło się dla Pana miejsce.

1

Myślę, że miała tutaj na myśli po za Tobą wielu innych użytkowników wypisujących takie bzdury, że prezes Kaczyński by się nie powstydził :v

0

Mi się podobała ich gra w obronie, nie było fajerwerków ale naprawdę fajnie. Co mi się jeszcze rzuciło w oczy ... niecelne zagrania ! Aż mnie nosiło. Kiedy mieli niezłą okazję to któryś fatalnie zagrywał piłkę, ugh

0

Po tym meczu mam wrażenie, że do półfinału weszły niewłaściwe drużyny. Mam nadzieję, że jutro Bayern i Atleti pokażą lepszą grę, szczególnie Bayern za który trzymam kciuki.

0

Silva już chyba z trzy razy beznadziejnie podał w dobrej sytuacji ...

0

Powinien dać mu pograć teraz a nie mydli oczy, że pogra w następnym sezonie ... żenada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?