1

Snajper i Furia po stokroć :D

1

No konkursiki :D Panowie zadają jakieś pytania a Ty masz jak najkreatywniej odpowiedzieć . Nagrody czekają :D

2

Atletico gra po prostu beznadziejnie. Nie stawiałabym na nich w meczu z Realem. Dwie rzeczy są pewne, Atleti nie utrzyma drugiego miejsca i już nigdy na nich chyba nie postawię bo szkoda pieniędzy. Kupon wręcz idealny, dobra kasa do wyciagnięcia a tu takiego wała.

0

Przepraszam bardzo ale kim jest Ter Stegen ? Księżną Dianą ? Że skończy mu się cierpliwość i sobie odejdzie ? To w takim wypadku nie wyczuwam u niego pokory ... Jest genialny, przyszłość Barcy ale litości, dawać mu niemal wszystko i dla Bravo zostawić marny Puchar Króla ? Bravo przeżywa swoje najlepsze lata, jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a Wy chcecie od razu go wyrzucić do CDR i tym samym zacząć "początek końca" jego kariery ? Nie wierzę, no normalnie nie wierzę.

3

Bravo jest za dobry by grać tylko w CDR ...

2

Ja bym ich po prostu w przyszłym sezonie zamieniła rolami i tyle. Chociaż w moim mniemaniu Bravo wygrywa z Ter Stegenem i jest zwyczajnie lepszy i daje więcej pewności to jednakże Marc często pokazuje się nam z dobrej strony i na pewno jest przyszłością Barcelony.

0

Ja niemal cały czas wchodzę na ich stronę i zero ... nic, żadnych informacji. Nic nie chcą mówić, przez co nadzieję już straciłam.

0

Nie no sory ale śmieszny jesteś xD

3

Przestań lepiej oceniać bo nie wiem czy się śmiać czy płakać.

0

Alves kręcony przez Sancheza ? Ja nie wiem czy my ten sam mecz oglądaliśmy.

3

Alves piękne wejście w drugą połowę ! Niech tak dalej leci a może być kluczową postacią tego meczu

1

A jak Wam się podoba gra Alvesa ? Bo moim zdaniem trzyma poziom i daje nam pewne możliwości, dogranie do Suareza pod koniec bardzo ładne. Nigdy nie wymieniłabym w takim meczu Daniego na Aleixa.

0

A co oni robili z nimi w samolocie ? xD

1

To był zakład na 2 strzelone gole przez Luisa :D

0

Niestrzelony karny Suareza zepsuł kupon, znowu nie weszło ... Luis, jak mogłeś xd

3

No cóż, jak się domyślacie, Chelsea zepsuła kupon :C

1

145.44 ;)

3

640 zł :D Dla mnie jako osoby bezrobotnej to majątek jak cholera :D

3

Panie i Panowie, przedstawię Wam mój kupon :D Mega wielki ryzyk fizyk ale 5 zł włożone więc straty nie będzie.
PSG-Chelsea 2
Roma-Real 1
Gent-Wolfsburg 2
Luis Suarez strzeli conajmniej 2 bramki w meczu z Gijon
Wiem, że ciężko będzie aby weszło ale zapamiętajcie sobie kto się wzbogacił jeśli szczęście dopisze :D :D

1

Xavi w gatkach i tak jedną z lepszych atrakcji haha :D

0

Raczej wszedł Rakitić :D

2

Nadałeś imię swojej rączce ? :D

2

A i tak skończył 3 bo jak to jest, przecież Prevc musi być 1;ooo

0

A ja mam pytanie, raczej w temacie więc nie powinno być usunięte.
Jak to będzie z biletami na finał Pucharu Króla ? Kiedy w sprzedaży, jakie koszta ? :D

0

Batman jest po prostu fajniejszy i tyle. Niebawem na filmie sam się przekonasz :D

0

Szczerze, to nie pamiętam który z duetu Święcicki-Ćwiąkała komentował ale zdecydowanie brakowało mu kolegi. Ogólnie to tamci panowie chyba zabalowali w sobotę i w niedziele komentować ? Ło matko bosko, jak to zrobić ?

0

Hahaha jezu, made my night xd

4

Dlatego ma liczone punkty razy 1.5 a nie jak pozostali 2.

1

To co lecimy na grubo ? xD

Ter Stegen

Adriano-Verma-Bartra-Douglas

Arda-Roberto-Samper

Munir-Sandro-Vidal

Myślę, że to nawet do ogarnięcia takim składem :D
Edit: Troche strony chyba pomieszałam.

0

był ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?