Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Przed Tobą napisało to też z 50 osób ;)
0
To była żółta kartka ;) Która była drugą więc doprowadziła do czerwonej.
0
Polowanie na drużbów :D :D
19
Tak sobie teraz myślę, wielu robiło najazd na Gerarda, że miał stać się takim drugim Puyolem, świetny zawodnik i niesamowity kapitan, a po sprawie z twittami i wypowiedziami, że nie ma na to szans, że zachowuje się jak gówniarz, zero szacunku, zero klasy, nie będzie z niego drugiego Carlosa, itp itd ... Natomiast ja powiem tak, Gerard zasługuje by być kapitanem Barcy, może nie pierwszym ani drugim ... Ale to jest naprawdę charakterny facet, motywuje drużynę, chroni kolegów na boisku w razie jakiejś zadymy, na boisku daje z siebie wszystko, jest jednym z zawodników najbardziej oddanych Barcelonie, zawsze staje w obronie klubu itp. Prawdziwy Barcelonista. I ta jego postawa zasługuje by być doceniona. Kto powiedział, że kapitan musi być przykładnym człowiekiem po za boiskiem ? On ma działać na boisku. Pique ma swoje wady, czasami powie o dwa słowa za dużo ale ja mu tego nie mam za złe. Jako zawodnik również ma, czasami popełni błąd typu fatalne podanie, ale zaraz go naprawi niesamowitą interwencją albo golem. Podziwiam jego zapędy pod pole karne rywali i skuteczność, potrafi zagrozić bramkarzowi przeciwników. Możecie mi podać masę argumentów przeciw Gerardowi jako kapitanowi,choćby to, że jest wygwizdywany i nie budzi respektu, ja jednak bardzo doceniam jego postawę, ogólny byt, oddanie drużynie, świetne kontakty z kolegami ... Katalonia kocha Gerarda, Barcelona kocha Gerarda (oprócz cudownej mniejszości xD) bo oni wszyscy wiedzą jak ważną postacią on jest. Pique to ostoja drużyny, nie raz widzieliście jak gramy bez niego ....
0
Może nie tyle co po 3 meczach ale wystarczy zobaczyć, że Sandro ostatnio nawet nie dostaje powołania na mecz ;/
20
Mnie tam się Lucho podoba, troszkę za stary dla mnie ale fajny jest :D Dobrą formę trzyma więc sylwetka super , do tego dobrą ma stylówkę ;)
5
Pff, desperaci :D
0
Sandro niestety przegrał rywalizację z Munirem i nie sądzę by było dla niego miejsce w składzie Barcy. Bardzo szkoda mi go sprzedawać bo widzę w chłopaku duży potencjał, to nieoszlifowany diament (tak wiem, że było ich wielu ale jednak) i najlepiej wysłać go na wypożyczenie. Zobaczymy jak tam się rozwinie, chętnie go ponownie zobaczę w barwach Barcelony, także dajmy szansę Sandro !
2
"Busi - niewidoczny czyli dobrze" dokładnie tak hahah :D Cały Busi.
Podziękowałabym wszystkim ale nie chcę zaśmiecać także mam nadzieję, że reszta również to zobaczy, DZIEKUJĘ BARDZO :D
0
Dzięki wielkie :D Barca co jakiś czas miewa mecze gdzie pierwsza połowa woła o pomstę do Boga a druga to sama magia :D
0
Jakiś rzetelny użytkownik mógłby przedstawić mi grę każdego zawodnika w paru słowach ? :D Widziałam tylko ostatnie 30 minut więc nie jestem w stanie wiele stwierdzić bo to był ten lepszy moment, gra mi sie bardzo podobała ale podobno pierwsza połowa to straszna kaszana xd
1
Komentarz usunięty
0
Jakiś rzetelny użytkownik mógłby przedstawić mi grę każdego zawodnika w paru słowach ? :D Widziałam tylko ostatnie 30 minut więc nie jestem w stanie wiele stwierdzić bo to był ten lepszy moment, gra mi sie bardzo podobała ale podobno pierwsza połowa to straszna kaszana xd
1
Z tego co wiem to barcainfo to antymadryt, wypowiadał się z tamtego konta wcześniej.
3
Wiecie, to nie jest tak, że oni się nienawidzą czy coś, owszem rywalizują ze sobą ale kiedy przychodzi co do czego to darzą się ogromnym szacunkiem, potrafią ze sobą porozmawiać, przywitać się ;) Cała ta nagonka i twierdzenie, że się nie lubią jest spowodowana przez media i gimbofanów, którzy na każdym kroku jadą jednego albo drugiego i próbują rozstrzygnąć, który jest lepszy ale prawda jest taka, że oboje są najwspanialszymi piłkarzami obecnych czasów. I kiedy widują się dosyć często, i mam tutaj na myśli różne gale itp. ciężko o to by nie nawiązała się między nimi pewna relacja. Nie są wrogami, nie są przyjaciółmi, są po prostu kolegami w profesji rywalizujący ze sobą ale wciąż mający do siebie szacunek i potrafiący zwyczajnie pogadać. Oczywiście dla sprostowania, utwierdzam się w przekonaniu, że to Leo jest najlepszym piłkarzem świata ale Crisowi trzeba oddać co jego i pomimo jego nieczystych zagrywek w futbolu czy częstego samolubstwa, trzeba docenić to ile dał współczesnej piłce i jak świetnym zawodnikiem jest.
1
Arsenal ! Do tego bardzo liczę na wygraną Sevilli.
10
Jak Duda przychodził to wygrywaliśmy xd
0
Ale ten Luisito jest na tym zdjęciu uroczy :DD
0
Pique pauzuje za kartki.
0
Zgadzam się. Turan to świetny zawodnik i miał dobre wejście w drużne przez co kazdy teraz oczekuje od niego fajerwerków, nawet chyba sam Lucho...
1
No Arda dzisiaj fatalnie. Rakitić wejdzie i pozamiata. Niektórzy tutaj powinni zobaczyć jak wiele znaczy dla drużyny Ivan.
0
Jakie liderowanie ? To jesteśmy liderem ? xDDDD
0
Bartek ? To u nas gra jakiś Bartek ?
17
Komitet Wykonawczy UEFA podczas swojego pierwszego posiedzenia w tym roku oficjalnie zatwierdził zastosowanie technologii goal-line podczas finałów EURO 2016 oraz w rozgrywkach Ligi Mistrzów od sezonu 2016/17.
0
Ja świeżo po Creed i przyznam rację, film naprawdę świetny :D Dobry klimacik i wgl, jestem pod ogromnym wrażeniem :D
0
Jak mam trafić idealnie w sedno to możecie wypierniczać obaj, żaden tutaj potrzebny nie jest.
0
Niby tak ale ja się jednak boję, że Nolito się nie sprawdzi ... broń boże, mam nadzieję, że moje przeczucia są błędne.
1
Ja myślę, że raz, nie będzie grał, żeby nie złapać kartki na ważny mecz i dwa, żeby sobie troszkę odpoczął bo jest mocno eksploatowany
1
Jakby mnie chłopak na to zabrał to poszłabym od razu ale wątpię by niektóre dziewczyny to kręciło :D
4
Claudio wciąż może walczyć w tym sezonie o Trofeo Zamora ? No i jego szanse można oceniać jako realne ? Obecnie Oblak jest chyba nie do przebicia ale jednak... :D