Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
I dlatego właśnie Pique nigdy nie opuści Barcelony, nawet po zakończeniu kariery jako piłkarz wróci tutaj w innej roli, to jego dom a cules to jego rodzina ;) Tots som Pique ! Zawsze murem za swoimi piłkarzami.
1
Co ja bym dała za takie zdjęcie w doobrej rozdzielczości i bez wszelkich pierdół xd
0
Najszybszy z Barcelony. Ogólnie to piłkarz Granady miał blisko 35 km/h prawie, Neymar chyba 32 jak dobrze pamiętam.
1
Ciężko powiedzieć ale ja bym stwierdziła że oscyluje w okolicach 400 MB, może troche więcej.
0
Nawet placilabym 25 zł gdyby trzeba było. (porównując do cen w Nc+)
0
A czaisz tą buraczaną ze złości twarz prześcieradeł gdyby tak faktycznie się stało? :D
1
Mroczny Rycerz świetny jak i cała seria począwszy od Batman Początek po Mroczny Rycerz Powstaje. Jestem wielką fanką :D rola Jokera nieziemska, postać naprawdę intrygująca
0
Bo Mathieu wystawia na lewej obronie. Bartre tam wystawi? Nie sądzę. W tym momencie Jeremy daje więcej możliwości. No i szczerze to jest lepszy, nie wiele, ale jednak
3
Czyli, że o co chodzi ?
4
http://demotywatory.pl/4601008/Wybralismy-dla-corki-imie-Lanesra-bo-jest-takie-oryginalne-i-romantyczne Arsenal xD
0
Jeszcze się chyba załapiesz, do 19 stycznie bodaj jest czas. Musisz wejść na stronę uefy, juz nie pamiętam jak to szło ale w kazdym razie tam znajdziesz bilety, wybierasz panstwo i wgl i musisz złożyć wniosek. W lutym zostaniesz poinformowany czy bilety został Ci przyznany czy nie. Sama już to zrobiłam więc sprawdzone info.
50
Nie wiem czy widziałeś ale Pique każdego odciągał...
0
Ku*wa no ja już nie mam słów na to, czasami to mi się płakać chce jak teraz gdy wyzywają ukochaną piłkarza czy życzą śmierci dziecku, przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. Tym się powinna zająć jakaś organizacja do spraw etyki czy czegokolwiek . Na stadionie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Jak oni mają prowadzić normalne życie ... a co jest najciekawsze, najczęściej obrywa się właśnie piłkarzom Barcy, i ja sobie myślę, za co kurwa ? za co ?! Nie ma się co dziwić, że później publikują różne rzeczy w internecie. Czasami trzeba się odegrać by nie czuć się jak szmata.
37
I dobrze mówi ! Alves razem z Pique to faceci, którzy nie boją się wyrażać głośno swoich opinii. W końcu ktoś powiedział jaka jest prawda, jak to ich boli i zabiera radość z gry. Brawo Dani. Brakuje jeszcze konkretnej wypowiedzi na temat sędziów.
1
Ja idę za tydzień więc proszę, nie odstraszaj mnie xD
1
Chytra baba była :D.
0
Z reguły takich rzeczy nie piszę bo rzadko w nie wierzę ale to już jest kierwa jawna kampania przeciwko Barcelonie. Wszyscy przeciwko nam... Ale mi i tak swoje zrobimy i żadne ataki nas nie osłabią. My będziemy się śmiać ostatni.
1
Nie miała bym nic przeciwko analizie po meczu i nakładaniu ewentualnych kar. Podczas meczu to faktycznie nie sluzyloby to dobrze widowisku.
0
Hahaha oj Wisienka Wisienka :D
Ale dobrze prawisz
1
Ja tam myślę, że większe tłumy by były w przypadku wspólnego oglądania meczu :D Wiesz, ogarnąć jakąś mega miejscówkę z mega telewizorem, gdzie będzie leciał mega mecz, będą mega ludzie więc będzie mega spotkanie :D Ale to tylko propozycja, bo może być tak, że impreza i chlanie i wgl bardziej ludziom podpasuje :D
2
Cóż, prawda jest taka, że nie musi. Większość się do tego przyzwyczaja i uczy się cieszyć życiem, ale są tacy, którzy po prostu nie dają rady i tyle.
4
Bycie głuchoniemym też jest ciężkie ... Ja naprawdę doceniam i podziwiam ludzi z wszelkimi niedogodnościami w życiu.
0
nie wiem jak przywrócić ale można wpisac "/mobile"
0
Hola , hola, Pikuś jest nie do ruszenia ;D o Messim juz nawet nie wspominam
10
Magic touch :D.
0
Wczoraj to obczajalam i juz nie pamiętam ale coś o rżnięciu z trzema królami? xD
0
To śmieszne, Suarez przy zawodnikach Espanyolu to potulny baranek. Jeśli faktycznie ukaraliby go to Barca nie powinna odpuścić tylko walczyć do końca o raz, że oddalenie zarzutów a dwa o ukaranie tych bydlaków coby sprawiedliwości stało się zadość.
3
Suarez to wgl zbój :D Byle tylko nie przesadził. Ale grunt, że sobie chłop nie daje w kaszę pluć.
0
Movie Maker xdd
0
Nie skopiowane od Pique. To dość powszechna obelga i dosyć wulgarna jak widać bo łatwo za to wylecieć z boiska.