Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najnudniejszy to był pierwszy mecz z Villanovense xd
1
Beznadziejny komentarz, jezu ....
1
To nie jest kara, to prezent dla niego hah :D niech odpoczywa
0
Moim zdaniem Ivan to dla Lucho jeden z najważniejszych zawodników Enique'owskiej układanki :D
1
Za miesiąc myślę, że wróci już na murawę :D
0
Zdjęcie trochę tak :
"Chodź Leo, postrzelamy sobie" :D
0
Leo bardzo często skupia na sobie uwagę obrońców przez co reszta ma więcej miejsca ; D
6
Adrianooo nieźle :D Czasami potrafi jeszcze coś z siebie wykrzesać, cieszą mnie te jego asysty :D
6
Jak to mówią, historia lubi się powtarzać :D
2
Trochę płaczę ... bo żeby być taką cebulą i takim bezmózgiem ? To wgl jest wykonalne ?
PS nie wrzucaj tutaj tych komentarzy, proszę. Nie dlatego, że mi przeszkadzają ale po prostu nie chcę mieć styczności z idiotyzmem.
0
I bez rozbiegu też strzelał i Wojtek obronił :D także cóż, niech tak nie przecenia swoich umiejętności, jest fenomenalny ale to co... ja nie wiem co to w ogóle było.
0
Też powinnam narzekać ale akurat mam wyjazd po południu także dla mnie ideolo :D
0
Może Sergi Roberto za Busiego ?
0
Daj Boże Sandro :D i może Douglas hahah :D
0
Neymar... tak samo zlekceważył Ryana jak Szczęsnego w meczu z Romą, jak to mnie denerwuje w nim.
0
No przecież jest napisane, że to stickery, do tego na zdjęciu widać.
3
Kurde, już miałam nadzieję, że w Międzyzdrojach xD
0
Mój kontrargument ? Sergi Roberto :D
Może jeszcze nie teraz, ale wkrótce.
0
Szczerze to gadacie tak wszyscy o tym Nolito a ja tam jakoś go zbytnio nie chcę w Barcy. Wiadomo, przydałby się ale nie jest mega potrzebny. A Adriano zostaje do końca sezonu bo po prostu się czasami przydaje. Wypada Alba, Mathieu cały czas gra więc wtedy na łatwiejszych rywali wchodzi Adriano, ot prosty przykład. Nie wiem tylko czemu Sandro został, szkoda mi chłopaka bo jest młody i musi grać a u nas siedzi na trybunach. A Douglas ... ten chłopak to ciężki przypadek. Wiadomo, chce zostać w Hiszpanii, w Barcy niestety miejsca dla niego nie ma, nikt chętny się nie zgłosił więc został, zobaczymy latem. Zawsze można go cofnąć do Barcy B, ale to jednak trzecia liga ...
0
Trzymać trzyma, ale ja jestem zdania, że niestety ale trenera trzeba zmienić. Potrzebują jakiegoś nieco młodszego, charyzmatycznego trenera, który wniesie powiew świeżości do drużyny, wykorzysta potencjał zawodników i taktycznie wykorzysta wszystkie walory jakie Arsenal posiada ;) Wenger, już na Ciebie pora bro.
1
Arsenal ;)
0
Szczerze to mi się nie podobają ... chyba się pośpieszę z kupnem z obecnego sezonu bo za jakiś czas to ona będzie wyjątkowa i unikatowa bo w poziome pasy ;)
1
Oczywiście, że tak ;) Ja tam zawsze mówię liga hiszpańska, także dla mnie bez różnicy ale mam tutaj na myśli ogólnie logo, reklamy itp
6
Liga Mazda xD To wgl nie brzmi ... Ciężko będzie się odzwyczaić.
0
Ależ oni się idealnie dopasowali :D Wszystkiego dobrego dla nich i oby Gerard sprawiał nam tyle radości ile sprawia a Shakira nadal raczyła nasze uszy świetną muzyką :D
13
No i to mi się podoba ! :D
7
Liczę, że sprawa się wyjaśni i okaże się, że albo byli niewinni albo kary będą jakieś minimalne, bo to co się dzieje to plama na herbie Barcelony .... A jeśli okaże się, że faktycznie są winni i zostaną ukarani, no cóż, hańba na lata niestety. Jednak ja do Bartomeu nic nie mam więc trzymam kciuki za faceta.
36
Cieszy po raz kolejny ZM dla Pique. Geniusz. Ostatnio pomimo drobnych błędów jest po prostu nie do przejścia. I w końcu widzę dryblingi u innych zawodników niż Neymar, Messi chyba wraca do siebie, latał jak szalony :D
4
Jak kolega wyżej, uzależnienie od internetu czy gier to będzie ciekawszy temat niż oklepane już używki itp :D
0
Czwartek ? Kiedy my ostatnio graliśmy w czwartek ? :D :D