0

Z czasem robią się mniej widoczne, jak ktoś wyżej napisał i nabierają koloru skóry. Na początku są zaróżowione i fatalnie to wygląda, później co prawda tez ale jest lepiej, zależy też jak bardzo duże. Czyli dla jasności, nie znikną, ale staną się mniej widoczne

0

Sama mam to jako pamiątkę po beznadziejnym okresie życia i liczyłam, że jakoś się tego pozbędę ale nic z tego.

0

Rozstępów ? Tego się nie pozbędziesz, to je rozstęp.

3

Idiotyzm. Totalny idiotyzm.
Nie, nie mówię tu o Danim Alvesie ;) Idiotyzmem dla mnie jest obrażanie go i sranie o tym jakby niewiadomo co złego zrobił. Facet żyje sobie na luzie, bo może, każdy z nas może a i tak niektórzy wolą spinać dupe i żyć jak rodzina Adamsów. Alves pozdrawia hejterów środkowym palcem, także darujcie sobie. Ja osobiście lubię jego poczucie humoru i styl bycia. To nie jest tak, że on się nie przejmuje, bo nie wiecie co się dzieje kiedy odłoży telefon, tylko w ten sposób sobie radzi. W swojej karierze przeżył już wiele porażek i z czasem człowiek wytwarza swój własny mechanizm obronny. Ktoś napisał, że Dani nawet nie broni się piłkarsko i powinien wylecieć. Wstyd mi za Was. Piłkarz,który dał nam tyle wspomnień i radości jest traktowany jak zdrajca czy coś w ten deseń. Dani broni się piłkarsko. Wątpię byście byli zadowoleni gdybyście zostali z Aleixem i Douglasem, z Roberto ewentualnie.

2

Tego co zrobił Liverpool to się w życiu bym nie spodziewała, ale historia nam już pokazała, że oni potrafią dokonać rzeczy niemożliwych. Finał Ligi Mistrzów w 2005 roku z Milanem, co to wtedy było... Liczyłam na Dortmund, ale po tym jakie serce pokazał mi dziś Liverpool życzę im wygrania Ligi Europy.

0

Iniesta już taki jest, dotykają go takie rzeczy, do tego przez jego błąd padł gol. Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze był tak zdołowany jak Andres, ogólnie reakcji piłkarzy po meczu jestem ciekawa.

0

Zgadzam się. Arda trochę wniósł do naszej gry, starał się, fajnie zagrywał, zasłużył na 5 moim zdaniem.

0

Wiadomo. Nie mówię, że grał wyśmienicie czy cokolwiek ale jego wejście jednak coś dało. Albo może raczej zejście Alvesa, bo grał przeciętnie, chociaż to pewnie przez to, że nie miał z kim, robił bezsensowne dośrodkowania. Wejście Ardy i Roberto sprawiło, że prawa strona boiska nieco odżyła, przynajmniej ja odnosiłam takie wrażenie.

1

I jeszcze powiem, że pierwszy raz czułam, że zmiany coś nam dały. Wejście Ardy i Roberto trochę ożywiło naszą grę, powinni ze sobą klepać częściej bo to może być właśnie klucz do tego by Arda zaczął się dobrze czuć w Barcelonie i grać na miarę swojego poziomu.

1

Większość z Was ich tutaj raczej nie lubi ale ja szczerzę życzę wygrania LM City albo Bayernowi.

0

Tęsknię za Ronim i Xavim a zobaczyłabym chętnie u nas jakiegokolwiek Polaka.

0

No nie wiem jak Ty oglądałeś mecz ale ja go widziałam jak pracował w obronie, zwłaszcza mam w głowie moment kiedy odebrał piłkę, albo był przynajmniej pomocny w odebraniu i miał kłopot z ręką przez moment.

0

Co ja bym dała, za takiego milionika jednego ...

0

Ja nie miałam z tym styczności ale takie pytania tutaj już padały i ludzie odradzali, także możesz wziąć to pod uwagę.

5

Niby nie zamierzone ale myślę, że może mieć to wpływ na wystawiane oceny. Każdy da ocenę według własnego uznania, nie sugerując się opinią publiczną.

0

Obczaj matemaks ; )

0

Korzystał ktoś z Was kiedyś z couchsurfingu ? Fajna to sprawa ? :D Bo wybrałabym się do Barcelony na tej zasadzie właśnie.

0

Ja tam nie dostrzegam cierpień klubu.

0

Trochę przykre jest, że 1-2 miesiące temu patrzeliśmy tylko i wyłącznie na siebie, nie obchodziło nas czy Real wygrywa, czy Atleti wygrywa ... liczyło się tylko to, żeby robić swoje i wygrywać kolejne mecze. Teraz za to, co rusz musimy się obracać za siebie, żeby nie dać sobie z rąk wyrwać mistrzostwa. Wciąż jest margines , to fakt, ale to właśnie zbyt duży zapas punktów nas zgubił.

1

Przykro mi to mówić ale straciliśmy ten polot i finezję. Straciliśmy gdzieś też szybkość rozgrywania akcji a przede wszystkim coś się dzieje z MSN. Suarez jako tako daje rade bo może nie rozgrywa czy coś ale co ma strzelić to strzeli ale Neymar bezsensownie gra, czeka na rywali, próbuje ich przedryblować ale nie wychodzi mu to, zatrzymuje gre, notuje dużo strat, a Messi... Messi to mam wrażenie, że niewiele robi. Co jakiś czas zaliczy dobre podanie ale jego strzały nie sieją postrachu, niepotrzebnie wchodzi w gąszcz rywali zamiast mądrze to rozegrać. Nie chcę ich krytykować ale jednak gołym okiem można dostrzec, że coś jest nie tak. Mam nadzieję, że na Atleti będzie porządna spina bo inaczej będzie słabo...Mamy prawo mieć ból dupy, bo przyszedł moment, który był odwlekany od dłuższego czasu, ale nie ma co tracić wiary w chłopaków, damy radę :D

0

Widziałam podobne gdzie Suarez był Hulkiem a Busi Batmanem.

7

https://www.instagram.com/p/BD-axNZSGFM/
Jest i ona! Długo wyczekiwana nowa fryzura Ivana Rakitića :D bardzo fajna swoją drogą

0

No to co, Funes Mori do nas? xd

2

Jeśli już o tej inteligencji mówimy to w samej Barcelonie znajdziesz kilku naprawdę inteligentnych gości...

5

Co ciekawe, większość z nich to genialni piłkarze, część już zapisała się w historii futbolu.

33

Cieszy mnie niezmiernie fakt, że redakcja doceniła świetną grę Alvesa. Zdecydowanie zawodnik meczu, ale część użytkowników i tak chyba widzi tylko gole ... oczywiście nie ujmuję Suarezowi, bardzo ważne gole ale jednak zagrał słabo.

0

Warto zatrzymać Ardę, jeszcze może wiele pokazać. Początek przecież miał całkiem niezły, później gdzieś się zaczął gubić, ale jestem zdania, że to po prostu kwestia czasu. Może w tym sezonie już nas nie zaskoczy ale w następnym na pewno, o ile znawcy z FCBARCA go nie sprzedadzą :D

0

Nieśmieszne...

0

Ja mam przeczucie, że będzie jak zawsze. Wolfsburg dostanie porządnie po dupie od Realu.

0

Niezły wywiad :D Pique jak zawsze potrafi dodać do tego smaczku jednak jego wypowiedzi są zrównoważone i inteligentne. Swoją drogą, czy ktoś zauważył, że w meczu z Realem to on był tym pierwszym który podszedł i pogratulował rywalom ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?