1

Mnie tam śmieszyła Agentka :D

0

O kurde, niesamowite te stroje ; ooo

0

13 maj, czyli jutro ją wypuszczą :D

3

Pewnie jak wyżej napisali, może chodzić o Narcos. Wiem jedynie, że Pique lubi Suits :D

0

Bartra pójdzie spokojnie za 10/15 mln. Za Sandro juz jest oferta 7 mln jednak Barca oczekuje 10. Adriano 4 mln jest wart. Reszta się zgadzam ; p

0

Wypożyczenie mówisz... Najlepiej chyba Sampera albo Halilovica

1

Przelicytowal czy nie, nasza oferta byłaby lepsza. Dużo łatwiej z nami przegrać i zarobić hajs niż wygrać xd

2

Ja wczoraj miałam :D 60%. Ale temat łatwiejszy bo motyw bólu po stracie bliskiej osoby i obraz omówić i przykłady inne podać. Ale też wszystko scisnelam, powiedziałam w 7 minut i co dalej

0

Spróbuj przytrzymać około 30 sec przycisk włączania i dolny bądź górny klawisz głośności , jednocześnie ofc ;)

1

Wiesz, myślę, że z Twojej perspektywy był bardziej widoczny bo biegał, próbował dryblowac i zrobił rabone po której stadion oszalał na moment. To sprawiło, że był widoczny i masz wrażenie jego dobrej gry, bo go widać, ale to, że go widać nie znaczy, że dobrze gra. To tak jakbyś powiedział, że nie widać Busiego, wiec gra fatalnie, gdzie rzeczywistość jest całkiem inna.

22

Śmieszne te oceny od redakcji xD Doceniam fakt, że zauważyli świetną grę Alvesa, nie to co czytelnicy, Ocena dla Neymara śmieszna, zagrał bardzo dobrze w porównaniu z poprzednimi meczami ale nadal nie na poziomie Suareza czy Messiego, no proszę Was, do tego zawodnik meczu... śmiech większy niż z Pau Lopeza. Do tego Masche i Alba powinni mieć conajmniej o odpowiednio 0.5 i 1.0 wyższe oceny. Zmiennicy zaprezentowali się fajnie, nie mam nic do zarzucenia więc mniej więcej się zgadzam.

0

Miałam to samo :D I w sumie szkoda, że nie przypomniało mi się o tym, bo można by zapełnić lukę, która mi została i spędziłam ją w ciszy xdd

0

Polska ma dobrych bramkarzy, wypuszczamy w świat genialnych chłopaków, oby i Marcinowi się powiodło :D Kiedyś jakiś trener powiedział, że jest pełen podziwu dla polskich bramkarzy bo są naprawdę dobrzy :D

4

Sorki, ale moim zdaniem imię i nazwisko wybranki to najgorsze co można sobie zrobić ; p Już ten smok lepszy.

0

Niee, ale akurat będę w Dublinie w dniu meczu i myślę czy się nie wybrać :D A jeśli chodzi o drugi mecz czyli w Sztokholmie to mam tam rodzinę i to również nie byłby problem :D

0

dzięki ; )

2

Ogarnia ktoś kiedy będą dostępne i mniej więcej jakich cen się spodziewać za bilety na mecz Barca - Celtic i Barca - Leicester?

0

Thiago i Mateo Messi, Benjamin Suarez, Davi Lucca, Milan i Sasha Pique, Enzo Busquets, mały Bravo, jak oni wszyscy pójdą w ślady swoich ojców to będzie kolejne złote pokolenie :D

0

Słaby film jak dla mnie. Nie lubię

0

*hamalainen xd

1

Nie wiem kim jest ten przydupas Filonn ale za wystawianie zawodnikom ocen 1 za dzisiejszy mecz powinien dostać nieźle po pysku ; p

0

Messi nie grał dwa miesiące ; p Nie wiem ile to wyjdzie minut ale jednak

0

Jak w piłce profesjonalnej to wygląda to nie wiem ale ja miałam taką sytuację na zawodach i wygrała drużyna z większą ilością strzelonych bramek, był to ostatni podpunkt xdd
Edit: nieważne, bo tyle samo strzelonych mają, nie doczytałam

0

Może dlatego, że to będzie prawdopodobnie ciekawszy mecz przez wzgląd na rywala.

1

Idę ale dopiero 10 ;) a maturka wczoraj bardzo łatwa, słuchanie jedynie średnio ale na pewno powyżej 80 % będzie :D
Ps plusy TeamCap to Hawkeye jak dla mnie :D

0

TeamStark :D

12

Neymarowi za to nie starczyłoby nawet na zapłacenia kary xD

1

Wgl specjalnie sprawdziłam powołania na Copa America jeszcze raz i nie widzę tam Firmino, czyżby nie zasłużył ? Chyba, że na Olimpiadzie będzie grał.

0

Alberto Moreno, Emre Can, Firmino, Couthino, Lallana :D Hahaha nie no, zgrywam się, nie przesadzajmy :D

8

Ale Firmino mi dzisiaj imponuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?