5

niezapomniana ! :D Obyśmy dzisiaj też zobaczyli tak spektakularne widowisko

7

Ja tam chętnie zobaczyłabym takie pary :
Real-Bayern
Barca-Wolfsburg
Atletico-City
PSG-Benfica
W ten sposób pewnie wyszłyby same potęgi czyli Bayern, Barca, Atleti i PSG i mamy genialne meczory :D

2

Ja to chętnie te pustki zapełnię, jedno ich słowo a będę tam nawet zaraz :D

0

Aaa już nieaktualne :D Interesująca noc przed nami, chyba bardziej emocjonujący mecz to Bayern-Juve ale i tak Barce oglądam, bo takiego spektaklu nie zobaczy się nigdzie indziej.

2

To co tygryski lubią najbardziej :D
O widzę, że ktoś też to wyłapał haha xd

25

Mam nadzieję, że nie tylko ja czekam na karne :D :D

5

Masz tutaj dziewczyny, podrywaj hahah :D

0

Kurde, jest taka opcja ? Na jakiej zasadzie to działa ? Od niedawna obstawiam i jeszcze nie mam takiego rozeznania.

0

Nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że się rozpadł. Od jakiś 2/3 lat nie nagrywają serialu ani piosenek.

0

Też poszukuję, także jakby ktoś miał to byłoby super :D

1

Nagroda im. Leo Messiego będzie dla zawodnika z najlepszą kanadyjką :D Wtedy faktycznie, będzie to zawodnik dobry a nie tylko walący pustaki.

1

Nadałby się do Zmierzchu xD

0

Ja dałam na Chelsea ale i tak już po kuponie bo Monaco wczoraj zremisowało xd

0

Zauważyłeś, żeby on wgl grał ? :)

0

Sandro Rodiguez, leje xD

0

Przeczytam jeszcze jedną wypowiedź tego gościa a umrę ze śmiechu chyba. Jak można być takim imbecylem to ja nie mam pytań xD Zobaczymy co powie w kwietniu :*

0

Nawet podoba mi się dzisiaj gra Chelsea :D Pedrito też fajnie śmiga. Liczę, że wygrają ten dwumecz.

0

No cóż, Geri nie wiedział już co robić chyba xd
Ja ją naprawdę rozumiem, sama byłabym fest zaskoczona ale c'mon, spokojniej trochę bo tylko zrobiła z siebie szajbuskę. Ludzie popularni to wciąż tylko ludzie, nie widzi im się za bardzo takie coś ... Można krzyknąć, bo to jednak typowa reakcja ale nie drzeć papy. Podejść, przywitać się, poprosić o zdjęcie i autograf :D Oni na pewno to doceniają.

0

Koleś mi wgl nie odpowiada. Leci z flow jak Eminem.

0

Argument inwalida, serio. Mogła być też sytuacja, że jego orientacja była powodem zerwania. Różne rzeczy sie dzieją.

0

Kurde, czekam z niecierpliwością na jakieś bardziej szczegółowe informacje bo Dublin jest mi bliski więc chętnie się tam wybiorę :D

1

Fakt, nie myślałam, że muszę go gdziekolwiek i kiedykolwiek uwzględniać bo zawsze gra na wysokim poziomie :v

6

Na plus zdecydowanie Messi, Rakitić i Mathieu :D Reszta przeciętnie ale wynik dobry i to się liczy, 3 pkt jadą do Barcelony.

0

mi tam nawet szpak pasuje xd

0

Uwaga :D
Poszukuję noclegu na noc z 22 lipca na 23 lipca w Kołobrzegu. Jadę na Sunrise lecz tylko na jeden dzień mogę przez co ciężej jest znaleźć nocleg, bo z reguły ludzie oferują nocleg na conajmniej 2 noce a nie jedną, bądź na cały czas trwania festiwalu. Jeśli ktoś ma jakieś info to naprawdę byłabym wdzięczna :D

0

U2 - With or without you ? :D

10

Żeremi to dobry stoper ale musi mieć też obok siebie innego dobrego :D Zresztą ci co go hejtują to powinni zapamietać na dobre, że on jest stoperem a nie lewym obrońcą i zanim zarzucą mi słabą formę powinni sobie o tym przypomnieć.

22

0

Nie, ale na Polska Serbia tak :D

0

Przez moment nie mogłam ogarnąć który to który xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?