0

Retusz, widać ;) Swoja drogą na tych zdjęciach wygląda dziwnie i niekorzystnie.

0

Przecież ja pisząc tutaj o piłkarzach jednocześnie mam na myśli też innych ludzi, wykonujących jakikolwiek zawód, ludzi boli fakt, że płacą podatki. Bo nie dość, że każdego dnia przy zakupach itp to jeszcze z wypłaty odpalają procenty.

30

Nie wiem ile dokładnie tam wynosi podatek ale wiem, że jest bardzo wysoki, więc poniekąd jestem w stanie zrozumieć tych wszystkich piłkarzy. Pomimo tego, że życie piłkarza wydaje się być usłane różami to nie do końca tak jest, więc jeśli zarobią te miliony to chcą je mieć dla siebie i wynagrodzić sobie ciężką pracę, zapewnić życie rodzinie na wysokim poziomie itp. itd. Skoro możesz mieć milion to czemu masz mieć 600 tysięcy ? To teoretycznie Twoje pieniądze, Ty je zarobiłeś, więc czemu masz je oddawać państwu ? Taka jest ludzka mentalność, każdego to boli. I tak mają full kasy no ale jednak, czemu mieć mniej skoro można mieć więcej, tak to działa.

2

Jeśli tak faktycznie jest to moim zdaniem jest to chore. Rozumiem, Douglas, Adriano i Vermaelen, ich najpewniej pożegnamy. Ale Bartra jeśli wciąż ma nadzieję na grę w FCB powinien zostać, to powinna być całkowicie jego decyzja bez jakichkolwiek nacisków ze strony zarządu, bo bądź co bądź, on potrzebuje minut by się wykazać, a ich niestety nie ma. Alves zdecydowanie zostaje, takiej jakości nikt nam nie zagwarantuje, następny sezon może być jego ostatnim ale powinien zostać. A Aleix ? Nie wiem czym sobie podpadł u Lucho i wgl, może nie traktuje treningów na poważnie czy coś, w kazdym razie ja widziałam w nim potencjał i ot tak się go pozbyć to trochę bezsensu.

0

ugh, próbuję się zmotywować do powtórek ale słaaabooo

2

Oooo, Arbeloa grał xDDD

0

Ja się w sumie podłączę i powiem, że byłoby fajnie jakbyście podrzucili kilka dobrych jakościowo fotek piłkarzy z dziećmi :D Najlepiej właśnie w takim klimacie boiskowym.

0

Myślałam, że pomogę bo wielu kojarzę ale jednak nie xd szukaj w komentarzach :D

0

Nikt na Ivana od dłuższego czasu nie narzeka, po za wyjątkami jak ten przypadkowy samobój, ale nie zdziwię się jak zacznie popełniać błędy bo chłop jest już strasznie wymęczony.

0

Owszem, spisuje się dobrze ale ja zawsze odczuwam podwyższone ryzyko kiedy tam gra. Bardzo często kiedy tam grał to niemal każda bramka stracona została wykreowana po jego stronie/jego stracie/jego złym ustawieniu, już jakiś czas temu to zauważyłam i zaczęłam się przyglądać tej kwestii.

1

Jeżu, znowu Roberto na prawej obronie, nie podoba mi się to.

1

Wada ? Brak cudownych widoków na Barcelonę z najwyższych trybun.

0

Najważniejsze, to śmiać się z samego siebie :D

0

Krzysiek_FCB dostał kołczan prawilności, teraz +100 do szacunku na dzielni :D

1

Nie czerwoną tylko żółtą, czerwona była konsekwencją tego, że to druga żółta w meczu.

0

Z czego jestem zadowolona ? Z tego, że widzę, że nie tylko Messi czy Neymar dryblowali :D Roberto, Pique, Masche, Busi, Suarez, no kurde ładnie. Mecz powinien być wygrany. Choćby ze względu na Gerarda i Javiera, którzy zostawili na boisku serce. Ogólnie po głębszej analizie zgadzam się z ocenami ;)

2

Akurat on nie powinien mieć pretensji do kogokolwiek o brak podania bo sam woli wejść w gąszcz rywali niż podać... Ale wiem, że tak to bywa, kiedy emocje biorą górę. Liczę, że chłopak się ogarnie, bo zarówno pod względem piłkarskim jak i charakteru wygląda fatalnie. Ktoś go musi chyba porządnie opieprzyć i sprowadzić do parteru.

3

97 :)

0

Jak ja pisałam trzy lata temu to było dokładnie tak samo jak napisała sidzej. Całe trzy lata straszyli rozprawką a tu bęc, charakterystyka :D Nie pamiętam dokładnie ale chyba trzeba było opisać bohatera, który wykazał się odwagą :D

1

I jeśli w 70 minucie będzie korzystny wynik to wpuścić Adriano za Albe i Munira za kogoś z MSN ;)

1

To są jajca :D także się nie przejmuj

0

Są to statystyki z ligi czy jak ? Bo Douglas zagrał cały mecz z Villanovense.

0

Liczę, że Bartra to wykorzysta i pokaże się z dobrej strony, nie wymagam od niego rewelacji ale niech chociaz nie popełni babola ;)

2

Jest pewna zasada: każda seria się w końcu kończy. Barca cały czas wygrywała, bum, przegrali, i przegrywają teraz regularnie(fakt, to tylko 4 mecze). Teraz się mówi, że znowu przegrają. Otóż nie, to będzie ten moment, mecz z Deportivo będzie meczem kiedy ta seria się skończy. Jestem tego niemalże pewna. Gramy bez Pique, jednego z większych wojowników Barcelony ale damy rade.

3

Pomyśl, oni chcą Twoje zdjęcie do albumu czy potwierdzenie pełnoletności itp? :D

6

http://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/227/976/size_1000x562/2016-04-17_BARCELONA-VALENCIA_33-Optimized.v1460930546.JPG
Czy trzeba coś dodawać ? Nie tylko nas to boli, ich również, tym bardziej jego kiedy uświadomił sobie, że zmarnował okazję. To śmieszne, ale był dzisiaj naszym najlepszym napastnikiem.

3

Kibicem się jest a nie bywa. Niektórzy muszą sobie to wygrawerować. Ten mecz powinniśmy wygrać, nie udało się, skuteczność zawiodła ale nie ma się co załamywać. Jeśli wygramy ligę to jej smak będzie jeszcze lepszy, jeśli przegramy, cóż, będzie gorycz ale chociaż niektórzy poznają uczucie sromotnej porażki i zdadzą sobie sprawę, że NIKT, nawet wielka Barca, nie jest w stanie cały czas wygrywać.

0

Aaa dziękuję :D kobieta czy mężczyzna-kibic to kibic.

2

Z każdym meczem mam co raz bardziej dość Neymara i jego dryblingów, wcześniej one działały, dawały szansę na wykreowanie sytuacji bramkowej, teraz powodują tylko straty. Leo dziś się trochę obudził ale i tak miał momenty, gdzie znikał, jednak cieszy mnie fakt, że w końcu strzelił. Czasami mam wrażenie, że Pique więcej daje w polu karnym rywala niż niektórzy ofensywni zawodnicy. Zabrakło mi Alvesa, Roberto nie odpowiada mi na prawej obronie. Masche genialnie, nie ma co. A Suarez jak rwał w pierwszej połowie tak w drugiej zszedł chyba do szatni. Ale generalnie mecz przyzwoity w naszym wykonaniu, widzę lekki progres u niektórych. Niezasluzylismy na przegraną. Ale nic nie jest stracone, wierzymy dalej ;) Jeśli jednak się nie uda, zapamiętajcie sobie, że nie da się cały czas czegoś wygrywać, obecna drużyna juz jest legendarna, wygrali wszystko, jesteśmy najlepsi niezależnie od tego jak skończy się sezon!! Vamos!

0

podobno 15 zl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?