Klaudix
Dołączył/a: czerwiec 2015
Świebodzin
9 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sprzedaż Claudio Bravo to chyba jakiś nieśmieszny żart. Swoją drogą, sprzedawać? Oddaliśmy dwóch zawodników za darmo xD
1
Moim zdaniem dobrze będzie ich zamienić. Bravo chce pograć w LM a Ter Stegen w lidze. Taki podział jest sprawiedliwy, a nie, Marc wszystko a taki genialny bramkarz jak Claudio będzie grać ochłapy, śmiechu warte.
1
W moim odczuciu w Suits miewają sprawy na jeden odcinek ale zazwyczaj wszytko to się łączy by później powstał jeden wielki problem, którym zajmują się już do końca. Wszystko spojnie połączone, nie ma się odczucia, że jakiś odcinek jest "wyrwany". Także bierz się śmiało, polecam mocno :D
0
Był tutaj jeden ziomeczek :D liczył, że przyniesie to pecha Portugalii
1
Ja powiem tak, Portugalia nie zasłużyła na mistrza Europy, to oczywiste. Nie powinna nawet wyjść z grupy, z nami również wygrali na farcie. Ale jednak jakimś cudem zaszli do finału, nieważne, że po dogrywkach i karnych, w ostatecznym rozrachunku to się nie liczy. Więc nie pozostało nam nic innego jak pogratulować im mistrzostwa Europy, bo jednak tego dokonali. Nie liczy się styl a rezultat. A Ronaldo? Przyznam, irytuje mnie niemiłosiernie ale było dzisiaj po nim widać jak bardzo chce wygrać i osiągnąć sukces z reprezentacją. Za to należy mu się szacunek, za ten upór i wole walki. Niech się cieszy, na Messiego tez przyjdzie pora.
1
Nicky Romero :D
0
Pozdrawiam z Dublina, lecę na Guinnessa :D
Jak wszyscy to i ja, co się będę
0
Ogólnie to XS ale nie wiem czy koszulki takie są :D
0
Bez sensu bo ja robiłam również to wszystkich trzech i były inne xd z tym ze było to rok temu i sytuacja mogła się zmienić
1
Fabiańskiemu życzyłabym zmiany klubu na lepszy, i jest to możliwe ;) Grosik moim zdaniem też gdzieś przejdzie. Niby Kapustka rewelacja meczu z Irlandią Północną, został zauważony ale myślę, że jeszcze zostanie w Cracovii, chociaż kto wie. Kuba też nie posiedzi już w Fiorentinie. Krzysiu Mączyński się trochę marnuje w tej Wiśle Kraków.
0
No i nie będzie prognozy pogody w spodniach uciskających na jajka :v
2
Ogarnia ktoś czy znajdę gdzieś filmik z reakcją piłkarzy Hiszpanii po końcowym gwizdku dzisiejszego meczu z Włochami ? :D
2
To co napisałaś wcale nie wyjaśnia dlaczego uważasz Islandię za czarnego konia a Polskę nie ;) przecież to największy sukces polskiej repry od lat
0
Fizjologom? XD
0
Ja nie znam naszych siatkarzy ani piłkarzy ręcznych a i tak jak grają na jakiejś większej imprezie to im kibicuję, bo każde zwycięstwo to powód to wielkiej dumy, nieważne kto gra, ważne, że wszyscy jesteśmy Polakami, jesteśmy jednym narodem i powinniśmy się wspierać. Nie czujesz powiązania z naszą kadrą pomimo, że to oni reprezentują Twój kraj, to w takim razie jakie Ty czujesz powiązania z Barceloną?
1
A dokładniej 12,7 km także ładnie haruje chłopak ;)
0
XD.
1
Chłopak ma 19 lat, poczekaj aż zmieni klub na jakiś lepszy a nóż widelec się tam rozwinie i jeszcze trafi do nas :D
0
https://www.facebook.com/KINGSFans10/videos/1831720420399803/
Znalazłam przypadkowo i czy ktoś może mi wyjaśnić o co tu na litość boską chodzi ?
1
dzięki, tą stronę odwiedzam ale z napisami jeszcze się nie pojawiły :C
1
wszystko jedno ;)
3
Hahahahah :D Nie dziwię się, celowo taki dałam :D
1
Ogarnia ktoś gdzie obejrzę nowy sezon Orange is the new black online z napisami ? Oprócz Netflixa oczywiście. Z góry dzięki :D
0
No cóż, pewnie te 7:1 podniosło średnią xdd
5
Mamy Salomona, Cionka a i tak gra Kung Fu Panda
0
Żebyście się nie zdziwili jeśli Douglas faktycznie pójdzie do Sevilli i będzie brylował. Dać mu regularną grę, twardo na niego postawić a nóż widelec coś z niego będzie.
0
Jak zapłacisz im kolo 100 zł to będziesz miał wszystkie :p
0
No mi się bardzo podobał, naprawdę dobry serial :D Polecam bardzo
0
Zdecydowanie warto ;D
0
...
Nie wiem co powiedzieć.